bugün

itiraf etmek gerekirse; benim de hiç gücüm yok, yüzüm yok, umudum yok. Ama bil ki; farklı bir hayaldi...
Nefis terbiyesi konusunda ciddi sorunlarım var. Acil bırakmam gereken aliskanlimlarimi birakamiyorum. Tavsiyesi olanlar acil dm. En başta sigara var misal, doktor icersen olursun dedi.
aq evladı yerin dibine bat!
olmayacak şeyleri zorlayarak belki de kendime eziyet ediyorum ama ya olursa ?

görsel
şuan içim acayip dar ve sıkıntı içerisindeyim. of allahım oooff elimden de bir şey gelmiyor.
isteseydi olur muydu bizden diye düşünmüyorum artık. Ben senin yerine düşünmekten ihtimalleri değerlendirmekten vazgeçeli çok oldu. Ben sadece sen istediğinde yanında olan biriyim. Bak bu gece yoksun mesela tek başıma iskeledeyim bir paket sigara ve içki bitti üşüyorum da. Yalnızım geçmişe göre düne göre. Bir yerde hata var biliyorum ama hikayeleri başa sarıp tekrar izlemek başta aynı heyecanı yasayıp sonra tekrar hüzünlenmek işe yaramıyor. Ben kendi kendime düşünmekten de vazgeçtim.konuşamadığımız duyguları tek başıma bastırıyorum. Beklentiye girmemek sonunda üzülmemek için. Hala vedalaşır iken sarılmayı beceremiyoruz onun için ayrılırken dönüp beklemiyorum da.Beni beklediğin kıyıya vurmuş kayığa gittim yoktun ne zaman benimleydin ki bunu da hiç bir zaman bilemeyeceğim.neyse kafa yormuyorum daha fazla ben seni böyle tanıdım böyle hatırlayacağım Ege kıyılarında.
sevemeyecek kadar kendime ihanet ettim.
öyle saçma ki her şey;
bir büyüğe sığınmak istiyorsun ama o kadar alışmışlar ki senin kendine yetebilmene, görmüyorlar sıkıntını yardıma ihtiyacın olduğunu. sende mecbur güçlüyü oynuyorsun.
bu insan iyi diye düşünüyorsun(yıllardır aynı yerde çalışıyorsun çünkü), evli, anne diyorsun, duyuyorsun ki eşini aldatmış. miden bulanıyor, kusarsan o duyduğun pisliği atarsın gibi geliyor.
.

dahasını yazıyorum ama siliyorum, yazmaktan bile utanıyorum...
Burnumun bokunu yuvarlayıp yiyorum.
Avuçlayıp uyurum.
birtakım kafataslarını açıp içlerindeki beyni mıncıklamak, hurdahaş etmek istiyorum.
Yaz tatilim çok sıkıcı geçiyor.
yıllarca serdar ortaçın iğrenç bulduğum şarkılarından, ezgilerinden, müziklerinden nefret ederek insanlara neden bunu yaptığını düşündüm. Bu sene bir şarkısında bir aydınlanma yaşadım ve adamın kendisini anlamaya başladım. şimdi gizli gizli serdar ortaç mırıldanıyorum*.
Konuşacak birine ihtiyacım var.
sinirime hakim olamadığım, sakinliğimin altında kopan fırtınaları anlatamadığım da doğrudur. bunların yanında sacma saftirik rüyalar yüzünden geceleri uyuyamayip, altamadıklarım yüzünden bir doktora ugramayi da düşünürüm.

susmalarımdan nefret ediyorum. susmak yerine zehrimi bosaltmam gerektigini, bana iyi geleni yapmam gerektigini bilmeme ragmen yapmıyorum.

güçlü olduğuma inanmama ragmen beni çökertecek düşüncelerin sizmasi için de Aralık Kapılarımın da olduğunu biliyorum.

intikam demek istemem ama bana acı çektiren ile ödeşirim.

t: yazarlarımızın söylemek istedikleridir.
içimdeki mahkeme ceza-landırılmama hükmetti...vicdan verdi kararı...kendimin celladıyım.
Sanki bi daha onun gibisi gelmezmiş gibi.. gelse bile onun gibi hissettiremezmiş gibi.. o cok farklı, o cok üstünmüş gibi.. sanki bir tek ' o ' varmış gibi.. o olmayınca gecmiyor, hayat ilerlemiyor gibi.. onsuz yasanmazmıs gibi..

Düşün düşün, ağlamaktan ciğerim soldu.
donlarımı bimden alıyorum.
Sevmeyi bilmiyorum . Yaşamak istemiyorum
Öğreneceksiniz.
Gecenin bir vakti yalnız başınıza boş tavana baktığınızda iyi insanları kaybetmemeniz gerektiğini öğreneceksiniz. (Pişman olanlar derneğinin sayısının artması herkesi mutlu etmez, hayır sevinmedim)
gerçekten de bu aralar eskisinden daha hızlı yaşlanıyorum. saçımda gördüğüm beyaz saç telinden sonra bugün sakalımda da bir tane beyaz tel gördüm. aynada kendime baktığımda soluk bir yüz görüyorum. sanki 23 yaşında olduğum halde aa seni liseli zannettik diyen insanlar artık beni görse 25 yaşında zannedecek gibi. Son 2 ayda gerçekten bu kadar değişmek zoruma gidiyor.
1 insanda aradığım en temel özellik samimiyet, gerisinin önemi çok yok.
siparişi geç getiren garsonu şikayet edip işinden ettirdim. çok güzeldir. evet.
Sol yanın uzaksa sana, bulunduğun kalabalığın önemi yok. Yapayalnızsın vesselam.
ankara da olup sevişmek aman kalacak yer bulamayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.