bugün

Sözlükte Yaklaşık 20bin mesaj sildim. Bazı yazarlarla konuşmalarımı hiç silmek istemiyordum. Moralim bozuk bana çay demleyin çay.
Az önce görücü geldi. Fotoğrafım istendi vs. Ben hazır değilim ki .ne gorucusu ya. Komşu teyzem o kadar hevesli ve israrciydi ki istemiyorum diyemedim. Bir bahane bulup bu işi çözmem gerek arkadaşlar.
mezun oldum ben bugün mezun oldum.
6 yıl bitti.tam 6 yılım geçti.küçük bir şehir de asla yaşayamam dediğim bir bozkırda geçen 6 yıl.
üzüntüler,mutluluklar,kırgınlıklar,göz yaşları,geceye karışan kahkahalar..
bir adam ,hafif puslu bakıyor..
toparlanıyorum,eşyalarımı hiç gitmeyecekmiş gibi derinlere saklamışım,bir bir özenle katlayıp valizime yerleştiriyorum.
gözlerim doluyor.
bir odaya son kez bakıyorum.
anılar,ah anılar.
daha geçen gün şu sandalyede ağlayıp,sonra dünyanın anasını satıp tekrar gülmeye başlamıştım.
şu köşede ne çok anım var.
bu cam kenarında ne çok bekledim gelmeni.
ne çok dua ettim.
ne çok izledim yağmuru,karı..
ne çok özledim sonra.
özlemlerim her yerde,her köşede,her bir köşem de.
anlatamadığım,anlatamayacağım ne çok şey var.
benimle sır olup yok olacak ne çok şey yaşadım şu bozkırda.
sonra arkama dönüp baktığımda.burası olmuş benim dünyam,şehrim,kentim,yaşamım.
şu ufak şehir bana ne çok şey kazandırmış.
ne çok şey öğretmiş.
içim sahi niye bu kadar hüzünlü..
neden bu puslu gözlerim.
neden sevinemiyorum.
büyümek böyle bir şey miydi?
ve ben şimdi şehrime,anılarıma,el sallarken bir damla göz yaşı süzülüyor yanaklarımdan..
sendeki bana iyi bak ankara,ona iyi bak..
bir gün başka bir zaman da belki gene kucak açarsın bana..
Kimse cinsel icerikli bir itirafta bulunmasin. Aciklu hikaye candir. Zira su sıralar ortalik baya karışık.
görsel
Abi beni dovüyorlar dediginde pezevenklerin elinden kurtardım.
insanlardan kazık yemeye o kadar alıştım ki diyorum aha bu da kazığı götüme sokup gidecek tetikte bekliyorum.
ana. unuttular burayı. agliyorum. evet.
Ben çok sıkılıyom böyle ömür geçmez lan.
Çok özledim keşke yanımda olsa sımsıkı sarılsam...
beni neden sevmedin ?
tek sormak istediğim soru bu ...
tek soramayacağım soru da bu .
ilkokulda babamın cebinden para kaçırıp arkadaşıma tost ısmarlardım. Böyle de iyi kalpliydim işte.
2011 de sevgilim olan n . k isimli bayan benden ayrıldıktan sonra bir erkekle çıktı ve şuan 5.seneleri.

2012 de sevgilim olan t . a isimli bayan benden ayrıldıktan sonra bir erkekle çıktı ve şuan 1,5 seneleri.

2014 de sevgilim olan g . f isimli bayan benden ayrıldıktan sonra üniversitesinde ki bir erkekle çıktı ve şuan 2.seneleri.

ve hepsi benden ayrılırken ;

sorun sende değil bende..

dediler.

arkadaş hepiniz mi dolar gibisiniz ? sonradan mı değerleniyorsunuz anlamadım.

sorun sizdeyse bizim niye bahtımız gülmedi be bilader ?

edit ; mutlu olmak isteyenler tarafından çıkma teklifleri almaya başladım..
Uzun uzadıya yazılanları okumuyorum Hayır o kadar uzun yazacak ne yaşadınız onu da anlamıyorum.
Artık sevinmiyorum, üzülmüyorum, aglamiyorum, heycanlanmiyorum, umut etmiyorum, mutlu veya mutsuz olmuyorum sadece yaşıyorum ve pişman olmaktan korkuyorum sanırım ruhsuz olma yolunda ilerliyorum.
bazen durup düşünüyorum. herkes gider mi diye. gitsinler ihtiyacım yok kimseye. tek kalirsam hem canim daha az acir. bi kere ölürüm en azından. pencereyi açıp yeteeeeeeeeeeeeer diye bagirmak istiyorum ama deli midir amq çocuğu diyr küfür yememek icin yapamiyom. su sıkıştığım kalibin icinden cikmak istiyorum. hayallerime artik sadece kendimi sokmak istiyorum. ağız dolusu küfürler etmek istiyorum kimsenin nasil yargilayacagini düşünmeden. etrafimdaki herkese siktir cekmek istiyom kirilacagini bile bile. sonra hep ben kırılıyom. su melankolik takilmaktan sıkıldım. herkese mutlu takliti yapmaktan sıkıldim. duygularımı yeterince yasayamak istiyorum. artik bencil olmak istiyorum.
Semt bizim ama ev kira.
Çaylaklik cezam bir kaç saat içinde nihayet bulacak.
Beni çaylak yapan moderator ve malûm yazar kişisi sizi de unutmadım.
Ramazan neticesiyle sizi bayağı güzel yad ettim şüpheniz olmasın.
blues'un olduğu dünyada mutsuzluk ve yalnızlık ne kadar saçma.

oyunu zorlaştıran çok fazla kural koyucu var. sevişirken aşkın tanımını yapmaya çalıştık olmadı. sarhoşken ya da aşıkken her şey tam olması gerektiği yerde gibi görünüyor çoğu zaman. bu sarhoşluğun genelde alkolle ilgisi yok. meşrebine göre işte. bi blues ezgisinde ya da kedi patisinde mutluluk yerine göre. benim kadın öpmüşlüğüm var. insan üzülünce aşk olsun der mi? diyor işte. aşk olsun. ayrılınca aşk olsun. unutursam aşk olsun.
Ulan sözlük sikiyim ya atar trip falan filan yeter lan sikerim ben gidiyorum hoşçakal. Uğrarım gene allah a emanet..
benden geleceğimi istedi. ben de ondan hayatını istedim.
yaşamak ne zor işmiş arkadaş.
Bazen sigara içtiğimde başım çok dönüyor ve düşüncelerim karmaşıklaşıyor.
Dünyayı, galaksiyi ve evreni sorguluyorum.
Mantıksız sorulara, mantıksız cevaplar veriyorum.
Ve yaşamayı sevdiğimi söylüyorum.
Yıllar sonra bu yazı bir ölünün düşünceleri olacak olsa da...
32 yaşındayım ve hiçbir başarım yok.
Bogazlarim şişmiş olarak kalktigim doğrudur..
Gidiyorum sözlük ve buradaki tüm arkadaşlarım. Hepiniz hoşça kalın...