bugün

Salataya yag gezdirdim. fazla akitmisim. annem gelmis bi de o akitmis.babam da masada zeytinyag akitmis. bol yagli bisey yiyoruz su an.
beni yak kendini yak ın farsça olduğunu tahmin ettiğim bir başka dildeki versiyonunu da gerçeği kadar hatta belki daha çok sevdim meraklısı için haris alexiou - mia pista apo fosforo.
ilk alkolümü 32 yaşında aldım, yani daha bu sene. onca sene içmeme sebebim günah olduğundan falan da değildi. tamamen etrafımdaki alkol alan insanların saçma sapan davranışlarıyla, kendilerini kaybetmesindendi. arkadaşım ''kaldır artık perdeyi'' dedi ve ilk votka redbull deneyimiyle başladım. içtim bir bok olmadı. bir tane daha içtim ve ''kontrolümü kaybetmemeliyim'' deyip, o gün için sonlandırdım. manyak kız arkadaşım da benle birlikte sonrasında başladı içmeye. onun garezi neye ya da kime bilemiyorum hala. hala kontrollü içiyorum, sadece kafayı güzel yapacak kadar yani. hafta bir 9 10 birayı üst üste içip bitiriyorum olayı. yalnız stresli iş hayatımı artık alkol de kesmediğini farkettim ve antidepresana da başladım. bu arada başka başlığa dem vurmak da gerekirse her antidepresan cinselliği azaltmıyor.
okulu biraktim iste calisiyorum ve bundan kimsenin haberi yok cok adrenalin dolu bir hayatim var.
Birisi beni kekliyo an iti bari ile.Bilmiyorum bende bozuntuya vermemekle beraber konuşuyorum.
senin icin kicini kipirdatmaktan aciz insanlar için istersen dunyayi yak. isitamadiktan sonra bi yaktiginla bi de yandiginla kalirsin.
Yumurta yemeyi seviyorum, tek sevdiğim mevsim ise ilkbahar. Oldumu sözlük, tüm sırlarımı açıklattın.
'senin de kandilin mubarek olsun' diye cevap atti sozluk.

(bkz: kesin verecek)
keşke hiç akrabam olmasa en azından kafam rahat olur.
Boğuluyorum. Akşam eve gelip haberleri seyredince, internette iki bakınınca, otobüste, metroda, sokakta vs yerlerde insanları gözlemlerken boğuluyorum. Bi tahammülsüzlük, bir birlerine bok atmalar, giden canlar çıkan olaylar boğuyor. Sonsuz kainat içinde 3günlük dünyada yaptığımız işe bak be.
her şey bir komplo gibi geliyor. şüphe iyice beynimi kemirdi ya da haklıyım. ki haklı olduğumu düşünmem daha paranoyakça şu an.
Şu an gerçekten çok mutluyum. 8-10 tane hediye almışlar bana. Ama ben daha en güzel hediyemi almadım. En güzel hediye ondan gelecek, çünkü en güzel insan o, diğerleri hep çirkin. Bilmiyorum sözlük ya, ama inanıyorum. Gerçekten inanıyorum kutlayacağına. Tersi bir ihtimal düşünmüyorum çünkü ne ben o kadar kötüyüm, ne de o o kadar kötü. O dünyanın en güzel kalpli insanı.
(bkz: ) nin nasıl yapıldığını unuttum.
Unutucam, vaz geçicem dediğimde daha çok bağlanıyorum sanırım salağım sevgili yazarlar.
hayatının değerini bilmekten insanların hayatlarının değerini bilmediklerinden bahsederken hayattan soğudum mutsuzum.
Hiçbirşey senin gibi değil sessizlikte,ne desem ne hissetsem anlatamam ne sabahın köründe ne gecenin karanlığında ..

sadece bir bakışınla yanarım ve farkettirmeden ben de bakarım sana ,gözlerine doyamasamda ..
En acısı da senin yanında olamamam..
Derslerime çalışıp şu amına koyduğumun okulunu adam akıllı bitirmek istiyorum. Ama ipin ucu kaçtı bi kere tutabilene aşk olsun. Ne yapcağımı bilmiyorum sözlük aklım kkarışı. bi sene daha uzarsa yakarım okulu şerefsizim.
ilkokulda yarı zamanlı piç erkek modeline büründüğüm dönemler oldu sanıyorum. Ama sonuç aynı sıfır sıfır sıfır. Kesin tipte.
Hayallerimin gerçek olmayacağına inanıyorum artık. Ne istediysem olmadı. Felek bizim ebemizi bafiledi.
öyle bunalıyorum öyle bunalıyorum ki duvarlar üstüme üstüme geliyor, sanki duvarların arasında kalıp nefessiz kalacağım. Yeni gün olmasın istiyorum. Yeni gün olacak diye gece uyumak istemiyorum. Bir yandan da günler geceler haftalar boyunca uyumak istiyorum.
Yeni olan her şeyden korkuyorum. eskiye Hasretim bitmiyor. Eski sessizlik, dinginlik, kendime ayırdığım zamanlar, kocamla o mükemmel ilk zamanlarımız. hayatımıza bebeğin girmesiyle daha mutlu oluruz sandık ama biz biraz mutsuz olduk sanırım. Her şey o kadar zor ki. O kadar zor yani tarif edemiyorum. uyumuyor, yemiyor, içmiyor, bir günü bir gününü tutmuyor, Kalabalıktan çabuk sıkılıyor, sosyal hayatın s si kalmadı. allahım sen yardım et. ferahlık ver içimize.
bir şeyi gönülden çok isteyince olur diyenler var ya ben onların amına koyayım.

her şey düzelecek, sabır, pozitif ol, olumlu düşün ki olumu olsun ''mucizeler bile zaman alır'' diye salak salak dolandım ortalar ki benim gibi depresif ruhlu bir insan olarak gerçekten denedim bunları ama yine her zaman ki yine boka batan ben oldum.

hayat bir kere gülsün yüzüme ya bir kere yeter artık.

çok mutsuzum, çok ümitsizim, çok üzgünüm, çok yorgunum anasını satayım.
Hayattaki en büyük korkum yüksek bir yerden düşerek ölmek. inşallah olmaz Allah ölümün hayırlısını versin.
Şarjım bitiyor sözlük. Hayat çok zor.
Dertleşecek bir tane bile insan yok hayatımda. içime ata ata bir hal oldum. Baya iyi yalnızım.
bugün bir kızdan çok hoşlandım.