bugün

Pirasa yiyorum bu saatte.
O kadar sikiliyorum ki, itiraf basligina hic itiraf yazmiyorum. zaman gecsin diye sacma sulak seyler paylasiyorum.
Dün gece çok enteresan bir rüya gördüm. Beni aldatmasından mütevellit çok sevdiğim bir kadın rolünden orospu kıvamına düşmüş hatunla doya doya sarılıp ağlaştık. O sarılma belki 5 saat sürmüştür. Tam unuttun oğlum yollar açık derken bilinçaltımın oyunuyla karşı karşıya kaldım yine.
bir kızla buluşacaktık, neyse geç kalıyordum buluşmaya o yüzden taksiyle gitmeye mecbur kaldım. kızla görüştük, oturduk yemek yedik, çay içtik, muhabbet ettik, sonra beşiktaş maçı olduğunu hatırlayınca maçı izlemeye gittik, geç kalmayalım diye taksiye bindik, sonra kız geri dönecekken ben onu taksiye bindirdim ve taksi parasını da önceden ödedim, tabi kız bunların hepsini benim ödememe itiraz etti ama ben takmadım tabi ki de sanki bir anda kıza aşık olmuştum. neyse iki gün sonra kızla herşey bitti. şimdi neyi mi itiraf edeceğim? ben kızla buluşmaya neden geç kaldım biliyo musun? çünkü param yoktu ve arkadaşımdan borç almaya gitmiştim. o parayı kız için harcadım ve sonda da herşey bitti. çok koymuştu be abi...
hayatımdaki tüm önemli kadınlar hasta, yaşlı, bakıma muhtaç. birisi ölümle cebelleşiyor, diğeri parkinson. ve benim elimden hiç birşey gelmiyor. çaresizlik çok kötü.
uludağ sözlüğe üye olmuş yazarların itirafta bulundukları ve kimseye anlatamadıklarını anlattıkları sayfadır.

uludağ sözlüğe üye olma amacımdır. insanın içinden geçenleri kimseye anlatamadıklarını anlatacakları yazacakları başlıktır.
pıst pıst.... itiraf yapalım mı?..

bu sikik sözlüğü yılbaşında bırakıyorum sözlük. sana sikik dediğim için kusura bakma. hem cansız bir varlıkla konuşuyorum hem onu bırakıyorum hem de ona sikik diyorum evet olmadı bu, ama lütfen anlayışla karşıla beni çünkü çok üzgünüm. son zamanlarımı sözlüğe sikik sikik entryler girerek geçirip onu olabildiğince sömürüp ondan soğumak istiyorum. zira yeni bir başlangıç yapabilmem için önce buradan kurtulmam gerek. sonra yine geri döneceğim ama ne zaman olur bilinmez be sözlük. sadece etrafımda konuşacak kimsem olmadığı için* sana sarıyorum sözlük. kendimi bir şekilde rahatlatmam gerek çünkü. en iyi arkadaşım da buradan çok uzaklarda o yüzden birlikte iki bira dahi içip sohbet edemiyoruz. şu sıralar biraz kafanı sikiyorum özür dilerim ama maalesef durum böyle. az kaldı sabret, yakında gideceğim buralardan ve hepsi bitecek. şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. görüşmek üzere, see you later, au revoir, hasta la vista, adios, arrivederci!
Dardayım yalanım yok...
Saat 19.59 da After Eight yedim. Kimseye soylemeyin.
geçen gün metro bekliyorum. karşı tarafta bekleyen bir kız gördüm. üniversitenin ilk yıllarındaki sevgilime benziyordu. üzerinden 7-8 sene geçmiş, bi anılar tazelendi bende. hep aklımda kızın hayatımı siktiğine dair anılar kalmış derken ben baya baya dalmışım. metro gelmiş geçmiş hala mal gibi bekliyorum. neyse sonra yavaş yavaş benim kızın hayatını nasıl siktiğim geldi gözlerimin önüne. kendi davranışlarımı filan fark ettim. baya oturdum üzerine yarım saat düşündüm, hüzünlendim baya ağlayacaktım orada. psikopat ruh halimle kızı resmen manyak etmişim. ama ayrılırken o da psikopattı. ama ilk darbeyi ben mi vurdum yoksa o mu bana vurdu da bu hallere geldik bilemedim. ama kız beni seviyormuş onu fark ettim.
Dünyada ölüm diye bir gerçek varken;sevdiğiniz kişinin hala nefes aldığına dua edin,akşam kapıyı annenizin açmasına şükredin. Ne bileyim,bi silkelenin.kıymet bilin,sevin.severken incitmeyin. Gün gelir öyle kayıp gider ki o eller avuçlarınızdan,feleğiniz şaşar.dünya durur.hee derler ki hayat devam ediyor:
nah devam eder.önce gülüşünüz kaybolur,sonra neşeniz.siz siz olun,şu boş hayatta hiçbişey için karalar bağlamayın. 'Özlemekten'ciğeriniz solmadan soluğu yanında alın.sarılın. Teni hala sıcakken sarılın...
-alıntı-.
Geçenlerde bir fahişe beni yanağımdan öptü. Mesai saatlerinde değildi. Masum bir öpücüktü. biraz ben onu Dinledim. Biraz da o Dinledi beni. Saçlarımla oynadı. Sarışınlığımı okşadı. Çocukluğumu sevdi. Beni eşcinselliğimdem kucakladı.
çok günah işliyorum sanırım.
sozlukte ben turkum, ben askerim, ben bilmemneyim diye klavye milliyetciligi yapan tiplere kafa atasim geliyor.

turk olmakta hicbir espiri yok. bi bitmediniz.
bir yandan -yıllardır geçmeyen- başımın ağrısı geçene kadar içmek , bir yandan sabahlara kadar namaz kılmak istiyorum.

keşke sarhoş namaz kılabilsek. belki daha iyi konsantre oluruz. ayık kafayla kılınmıyor. konsantre olamıyorum. hep dünyanın boku pütürü aklımda.

sağlam bir rakıdan sonra kılsam öyle mi olur? zaman kaygısı olmadan saatlerce kılsam. rekat kaçtı düşünmeden. secdeden kaldıramasam başımı.

kafamda deli sorular, kolayca çözemiyorum.
Geleceğimden endişeliyim. Sağlığımla ilgili geleceğimi karanlık ve öngörülemez görüyorum.
Korkuyorum
amk böyle hayatın.
hiç işler iyi gitmiyor.
hayatta hep sevdiğim şeylerden gol yedim.
geberip gitsem keşke.
sağlığım iyi değil.
ekonomik durumum iyi değil.
kariyerim iyi değil.
aşk hayatım iyi değil.
insanlarla ilişkilerim iyi değil.
s.keyim böyle yaşamı.

sandöviç modeli gibim oldu.
sandöviç modelini de s.kem.
milleti gandırıysız.
lens yerine gözlük takıp 3d filme gitmişim gibi bir gece. bütün gözlükler üstüme üstüme geliyor.
ufacık bir şeyle, ne keyiflendim lan gece gece.
velhasıl gülmek, gülümsemek güzel şey.
allah var, bugün güzel okul dahil güzel bir gün geçirdim.
görsel
şüphe yiyip bitiriyor içimi.
selamun aleyküm.allah var be.
sözlük yazarlarının itiraflarını, iftiraları diye okumuşluğum var...
Kafaya taktığım şarkıyı kusana kadar dinlemek gibi bir huyum var.