bugün

eski sevgilimin yeni sevgililerinin bu kadar cirkin olmasina sevinmem gerek sevinemiyorum. lan bildigin zevksiz bu. ben de mi cirkinim diye dusunmeden edemedim.
Çok üzgünüm sözlük.
O kadar üzgünüm ki.
Bugün sadece 6 entry girebilmişim sözlüğe. Ki 2 yıl önce bu sayı günde 70-80 olurdu. Düşünebiliyor musun ? Artık dolaşıyorum ve ne kadar zorlarsam zorlayayım 10 entryden fazla girecek başlık bulamıyorum. Şurada yaza evleneceğim, aklı başında olgun bir insanım. Gidip de sözlüğe boşalmaya çalışan ergenlerin mi başlıklarına yazayım ? Yada insanları aşağılayan şerefsizlerin yenge, eşek, mumsöndü başlıklarına mı yazayım ?
Hiçbir zaman çok iyi bir yazar olmadım. Böyle iddiam yoktu. Yine de 4 yıldır emek verdim. Günlerimi geçirdim.
Sözlük senden ayrılmak istemiyorum. Ne olursun... gerçekten seviyorum. Ve zall ın yapmadığını ben yapmaya çalışıyorum..

(bkz: yazarların sözlüğü kurtarma planları)...
bir haftadir televizyon hatta show tv bu tarz benim izliyorum. aygun aydin favorim.

bulent ersoy'un dansini gordum degistirdim.
iyice şizofrene bağladım balığımla dertleşir olduk herhalde fanusun pislendiğinden yakınıyor ama hala çözemedim.
düzenli olarak ayak serÇe parmağımı Çekmecenin kenarına vuruyorum. artık zevk almaya başladım
ya sen gel, ya beni oraya aldır. başka bir şey istemem.
Bugun bi dostumla ictik.Dertlestik.Bi bira yetti benim icimdekileri dokmeme.gulumsememe.oda anlatti.Guldu.Insanlar paylastikca yakinlasiyor artik bundan süphem yok.Ya konusmadiklarim ,konusamadiklarimla aramda acilan o koca uçurum ne olacak??? Bi kucuk yarık degilki sivayasin ,üstünu kapatasin.Ucurumu kapatamassin.kafa karişıkligiyla dogmus biri olarak * .durum zor.
oturup düşünüyorum acaba benim kadar boş insan var mıdır diye?
oturup başımı iki elimin arasına alıp düşünüyorum amacı olmayan bir insanın dünyada yaşaması hak mı diye?
oturup düşünüyorum insan kayda değer bir şey sunamaz sevdiklerine, kendisine diye?
oturup başımı iki elimin arasına alıp düşünüyorum yatmaktan başka hiçbir şey yapmayan sen, ne bok yiyeceksin diye?
oturup düşünüyorum boşluğun içinde savrulup gidiyorsun kirpi diye?
soruyorum kendine mal mısın, bu kadar mı gereksiz oldun diye? cevap yok...
soruyorum kendime sen ne için yaşıyorsun diye? cevap yok...
soruyorum kendime bugün ne yaptın diye? cevap yok...
soruyorum kendime neden bir şeyler için çabalamıyorsun? cevap yok...
soruyorum kendime bir insanın hayatında bir iz bırakabildin mi diye, hatırladığı zaman gülemseyebilmesi için? cevap yok...
soruyorum şimdi sana kirpi bu düzen böyle gidecek mi? cevap yok...

peki sen bilirsin.
insanları özleyemiyorum. özlemek bende olmayan bir duygu galiba. zaten empati de yapamıyorum ben.
onunla sevişmeyi özlüyorum sözlük onu ciddi anlamda özlüyorum.ama bulamıyorum.bir kez daha onunla olmak isterdim.ama sadece bir kere çünkü bizim başka bir şeyimiz olamaz.
Emekli olunca sıkılırsın diyenlere inat hala daha sıkılmadım sözlük. Çalışmamak da çok güzelmiş laan.
Yaşasın tembellik.
Keşke onu arayabilecek kadar cesaretim olsaydı.
Itiraf ediyorum sozluk, bu basliga yazilan hicbir giri silinmiyor sanirdim. Gecenlerde besiktasin maci vardi, "besiktas alir" diye yazdim bu basliga, ucurdular giriyi ya la.

Bak bu da ucar simdi.
20 yaşındaysanız, ailenizle yaşıyorsanız, babanız hayatta ve sizi öperek uyandırıyorsa... bununla birlikte geri kalan hayatınız yerle birse kimseye anlatamadığınız kocaman kötü sırlar bile taşıyorsanız... çok da üzülmeyin herşeye olsun öperek uyandırılıyorum diyebilirsiniz. bu dünya zaten hiçbir zaman bizi tatmin edecek bi yer olmazmış. anı yaşamak en bi güzeli. hayat güzel kuş kaldı mı bilmiyorum.
bol şans...
ne yaparsam olmuyor, olmuyor eskisi gibi, güldürmüyor ağlatmıyor kimse alex gibi.
lens kullanmıyorum, göz rengim doğuştan kahverengi.
"aşk iki kişinin sokak kavgasına benzer çünkü ayıran hep bir yabancıdır." sözünü gerçekten anlayacak kadar tecrübeli olmak istemiyorum.
sabah uyandım ve kısa bir süre oturduktan sonra aklıma rakı geldi. o zamandan beri canım acayip rakı çekiyor ancak bugün içmem gibi bir ihtimal de yok. umarım akşama kadar dikkatimi dağıtırım da aklımdan çıkar.
Ben büyüdüm sözlük. Doğum günüm falan değil ya öyle birden 50 yaşına geldim bugün durup dururken. Hayatında ne gibi zorluklar yaşadın desen benden rahatı yok ama anlayamadığım tanımlayamadığım bir yük var omuzlarımda. Aralıksız olarak bir hafta mutlu kalamıyorum.
biraz biyolojiyle fizik daha yapabilsem çok süper olacak sözlük .
Bu ülkede yaşamak çok zor.komple degismesi gereken bir sistem var.hayal kuruyorum saglik söyle olsa eğitim söyle sosyal olanaklar..
böyle gelmiş böyle gider farkindayim.
eskiden yani yaklaşık 2 ay oncesine kadar milliyetciydim,mhpye oy verirdim ama gezi parkını da destekledim,doğuda bir karış toprağa bile ulan bırak onların olsun ekonomimiz duzelsin diyenlere,
Atalarımızın kanlari,milli mucadele dedim.belki ailede böyle gördük.
ilkokul öğretmenim Atatürkü sevdirdi adi salihaydi.hatırladıgim tek isim soyisim onun.birazdan facebookta arayip bulmayı deniyecegim.
Bunları buraya niye yazdım bilmiyorum.hasta ve cok yorgunum.
Annem bana hep bencilsin derdi.kendimi bencil bildim.sonra farklı kültürden 100lerce insan taniyinca gördüm.bencil değilim.hatta oldukça hassasim.vicdanimi susturamam.acısını yaşar ancak öyle silerim.
neyse donelim siyasi konuya.sadece bu yılki secimlere özgü oyumu akp'ye vereceğim. Bir durumun gerçekleşmesi halinde.suan hayatim onlarin elinde.atıp tuttuğum adamlara oy vericegim.
Hayatta kalma mücadelesi,siyaset tanımıyor.belki minnet duygusu neyse ne.sonraki hiçbir seçimde oy kullanmayacagim gibi,
Birkaç ay içinde sahip olacagim pozisyonu 10 yıl sonra terk edip ülkeden ayrilacagim.
ailem,eşim ve cocuklarimla.
yada bir sahil kasabası memleketime tasinirim.
makam,önümde eğilecek insanlar,paraya en fazla 15 yıl katlanacagim.
Sonrası mutluluk.
bu benim mutlu hayatımin resmi.
Dün daha yeni tanıştığım, yani biz tanışalı daha beş dakika bile olmamışken o kişinin yanında hüngür hüngür ağladım. Hani bana arada gelir yolda vs. Ağlayabilirim ama hiç başkasının evine gidip yapmamıştım Böyle bir şeyi. Hem o nasıl bir sevgidir... BEni görür görmez oluşan enerjiye, göz yaşlarımı silişine ağladım ben daha çok. Uzun zamandır karşıma çıkan en mükemmel, en pozitif, en hayat dolu insandı, ama o başkasının ablası, başkasının annesi... Hayatımda sahip olmak istediğim abla figürü yan dairemde ve beni ağlak, kırılgan ve duygusal olarak tanıyor! Daha da ileriye gidemiyoruz...
sana yaklaştıkça özlemim daha da artmakta ve elim ayağım birbirine dolanmakta. kış uykusundan uyanan karıncalar gibi duygularım. kavrulurcasına güneşe doğru koşan karıncalar. ama yasaklısın sen bana. ateşböceği misali yaklaşırsam yanarım uzaklaşırsam da ölürüm...
Dört Gün önce alkol tedavisine başladım. Psikiyatr filan falan. Hastaneye yatabilirmişim. Ama önce ilaç tedavisiymiş. Diazem verdi. Yav doktor ben eskiden kafa yapsın diye viskiden önce atıyodum bunlardan dedim. Öyle deyince kutu kutu bastı. Bi boka yaradığı da yok. Hem ailemin zoruyla, hem de kendi isteğimle. Bırakacağım ama.
benden hoşlanan çocuğun, hediye olarak bana çikolata almasına bu gün aralıksız 5 dakika güldüm. çünkü çikolatanın üzerinde ismim yazıyordu, ne zaman ismimin yazdığı bi ürün görsem gülesim geliyor. işin tuhafı, çocuk benim niye güldüğümü ve ismimi bilmiyor.