bugün

hani bir söz vardı, neydi o?

"bana da yazıklar olsun!
çağırsan yine geleceğim."

evet buydu.

biri sana gelsin'di, hani o da bendim?
...................
Bazı konularda kendime fazla güveniyorum.
Canım acıyo sözlük. Dört senemi verdiğim adam seviyorum ama olmuyo dedi. Seven insan nasıl vazgeçebilir anlamıyorum ben. Ben vazgeçemedim hiç ne yaparsa yapsın bu mudur sevgi. Bide engellemek nedir ya. içim acıyo salaklığıma, verdiğim yıllara, vediğim şanslara. Degişeceğine inandım değişmezmiş insanlar. Yine vazgeçilen ben oldum. Ne yapıcağımı bilmiyorum sözlük.
uzun zamandan sonra kafayı yastığa sebepsiz mutlu koymak gibisi yokmuş.

ha bi de inanmak başarmanın yarısı değilmiş. tecrübeyle sabit, inandıklarından oluyor insan.
iş ortamında yalakalık ve çene çalıştırmak her zaman sonuç verir. benden yaşça küçük daha askerliğine yapmamış vardiyadaşımı müdür yapıyorlar. vay be.
hiç sigara üstüne sigara yakıp yanında birde sevdiğiniz şarkıyı dinleyip, intiharın eşiğine geldiğiniz oldu mu benim oldu. Ama sonra içimde bir yaşama isteği doğdu. Garip bir duygu ama tarif edemiyorum. inadına herşeye rağmen yaşıyoruz öleceğimizi bile bile çok ilginç.
hayatta hep büyük şeylerde şanslıyım küçük şeylerde şanssızım. 10 küçük şanssızlığımı 1 büyük şansım bitirdi.

son büyük şans işim. iş bulmada şans yanımda olursa işte o zaman herkese ve herşeye siktiri çekiyorum.
o kadar pasaklıyım ki önümde boş tabak varken çekirdek kabuklarını masanın üstüne atıyorum.
ilk ve son kez yol kenarından koparıp verdigim papatya ile bana birlikte oldugumuz-olmadıgımız süre icerisinde bir seyler yazdıgı ama bana hic okutmadıgı defteri hala saklıyor mu merak ediyorum.
çok erkek orospusu var.
uçabilen her böcekten ölümcül seviyede korkuyorum.

çok fazla içki içmiyorum ama sağlam bir bünyem var.

bilgisayar ve oyunlara takıntılıyım.

bu sözlüğe birkaç kere yazar oldum ve çoğunu bir şeyler kaçmak için kapattım.

çoğu yazar gibi benimde sırılsıklam aşık olduğum bir kız var ve ona bunu söylemeye korkuyorum.
Sıkıldım la. itiraf bu kadar amk. Sıkıldım o kadar işte. Bi miyon ışık yılı uzağa gidesim var.
seni hissetmeyi sana dokunmayi seninle gulmeyi o kadar ozlemisim ki anlatam bunu sana. ve bunu okuyacaksin biliyorum. okudugunda lutfen gulumse uzulmesin o yesil gozlerin. ve tekrar birlikte olamayacagimiz icin ozur dilerim bu ikimiz icinde en iyisi.
ben kedilerden korkuyorum.
son 3 gün. Sevgilim beni terkedecek.ne cevap verecegımı dusunuyorum günlerdir.hatta yazıyorum. Ama karşısında dilim tutulacak eminim.
depresyonun dibini yaşıyorum bugün sözlük dibini gördüm sonunda yuppii!
3 gün sonra terkedilecek olsaydınız ne yapardınız?
Çok özledim. Çok.
isviçreli bir kızla evlenmek en büyük hayalim.
Bugun yine cok mutsuz uyandim.. benim burdan da gitme vaktim geldi..
Bütün arkadaslarima paylaştığı seyler icin tesekkur ederim.. hesabimi sildiriyorum, kirdigim uzdugum varsa affola.
Hoscakalin.
ortaokul ergeniyken yaşadığım bir anım geldi aklıma. şimdi ayıptır söylemesi ben cünüp olduğum sıralarda facebook'ta sınıftaki bir kızın fotoğralarına denk gelip beğeniyordum. o aralar takıntılarım vardı, bir yere dokununca bir daha dokunmak gibi. her neyse. şimdi ben bu kızın fotoğraflarını cünüpken beğendim diye bütün beğenileri geri çekip abdestli olduğum zaman sıradan beğenmiştim. sonra kız beni arkadaşlıktan silmiş ve ben de onu engellemiştim amk. ne kadar gerizekalıymışım lan ben.
Evinde uyanmak gibisi var mı? Bursa'dan nefret eden ben, mudanya hevesiyle uyanıverdim:)
az önce bu başlık altında ablamın aşık olduğunu öğrendim. kız bana söylemiyor sözlüğe yazıyor üzüldüm valla bu duruma.
Eve gideyim de çay demleyeyim,dışar çayları hiç güzel değil.