bugün

saygı takıntılıyım aga. öyle böyle değil hemde. küçük bi saygısızlıkta o insanın hayatını sikesim geliyor. yapmadığım şey de değil ama bazen sadece siktir etmekle yetiniyorum.
Ben mutlu olacagıma inanıyorum sadece dediğim gibi emek verecek ve buna karşılık görebileceğim insanı bulamadım. Bu olgunlukta olan kişi sayısı yok denecek kadar az artık çogu şey maddesel ruhsal şeyler yaş ilerledikçe kayboluyor herkes etiketlere göre değerlendiriliyor artık ne acı ki. Mutluluk insanlar için etiket neredeyse.
yakın zaman da osbir çekmezsem, kozmik bir ruh olarak aranıza girmek zorunda kalacağım.
Kimseden korkum yok sözlük. dahası bulaşan olduğunda dalaşmaktan zevk alan bir yapım var.
Bu aralar boş yasiyorum sozluk.

Ne anneme ne babama ne de kardeslerime hic birine iyi davranmiyorum. Nedenini bilmiyorum gerçekten.

Bazi sorumluluklarım var. Yerine getiremiyorum. Saat 1 de uyaniyor gece 3 te uyuyorum. Ve bu durumum kötü oldugunu bildiğim halde engel olamıyorum.

Yasadigim cevrede yasitlarim calisirken bir isci cocugu olmama ragmen babam calismama siddetle karsi cikiyor. Belki de izin verseydi su an bunlari degil bir kac ders notu yaziyor olacaktim.
Açılan cinli başlıklardan korkuyorum.
Hayatta bazen sarı ışıkta geçmek gerekir.
Acelen var gibi risk almak gerekir. iki günlük dünya sonuçta.
Her sarı ışıkta durup yeşil yanmasını bekledim. işte tüm pişmanlığım budur. Hayatımı garanti yaşamaya çalıştım. Ta ki bugüne kadar. Bundan sonra bekle beni sarı ışık!
eksileyene edit: i can see you.
açıp oyun mu oynasam, yoksa uyusam mı bilemiyorum. oyun oynarsam sabah olacak, sabah olursa uykum gelecek uyuyacağım, uyursam 15:00 16:00 gibi kalkacağım, 15:00, 16:00 gibi kalkarsam tüm günüm ziyan olacak ve beynimin yarısı yokmuş gibi bir halim olacak. uyusam mantıklı ama öyle uyuşuk bir haldeyim ki bilgisayar beni hipnotize etmiş, git bi kahve yap sonra oyun aç oyun oyna diye fısıldıyor.
bugün telefonuma wiz khalifa, drake falan indirdim ama bilmiyorum lan, çok saçma geliyor. sevenleri bi' bana yazsa ya niye dinliyoruz bunları?
Yaklaşık 1 yıldır başım ağrıyor. Ama hala doktora gitmedim. Asosyalliğimin daimi sponsorluğunu üstlendiği üşengeçliğim bunun en büyük nedeni. Keşke bi resetleme düğmem olsa da hayata tekrar başlayabilsem. Kibir ve utangaçlıktan uzak yepyeni bir ben. Belki henüz geç değil ama hayatımdaki yanlışları düzeltecek gücü, iradeyi ve hırsı göremiyorum kendimde sözlük...
korku filmlerinden çok etkileniyorum.
ölmek istiyorum.
eski sevgilimin seks maceralarını dinliyorum hem de ikisi de tanıdığım insanlar.
insanlar neden böyle şerefsiz, haysiyetsiz amk?
hande ataizi bile hamileymiş.

oy ben ne edeyim nerelere gideyim..
Ey benim paşa gönlüm
Yılları çürüttün mü?
Bunca zaman sonunda
Kendini büyüttün mü?
aşık olmasamda her gece "sezen aksu" dinlediğimi itiraf ettiğim başlıktır.
bugün minibüste bir delikanlı bana resmen yer verdi. oha.
ahey ahey ahey !!!

kürtlerin arasına gitmekten kurtulmuş yazar. iş buldum lan iş, pazartesi başlıyorum, iyi bi dersanede, tek dert nasıl kapris çekcem onu düşünüyorum ama severim ben onları yaa,

kusura bakmayın siz de artık pazartesiden sonra topik yok, hesabımı bile kapatabilirim bana ayak bagı olmayın diye..
zuladan ellilik çıkarmak zorunda kaldım. malum salı pazarına gidilecek, meyve, sebze vs.
Canım sıkıldı bunu buraya yazmam ne kadar saçma. Evet itiraf bu. Sıkıntı kötü ya.
Hiç bir zaman çıkma teklifi etmedim hep aldım.
Varlık içinde yokluk çekiyorum amk.
benden hoşlandığını bildiğim bir kıza aylarca karşılık vermedim ama şimdi hayvan gibi pişmanım. kız daha da güzelleşmiş ya. * neyse, bu da ders olmuş oldu bana en azından.
unutamadın be oğlum özlüyorsun işte.
sen ve ben

https://www.facebook.com/...89968/?type=1&theater