bugün

Derin bir mutsuzlukla boğuşuyorum.
16 ayın yaşamadığım özlemi şimdi yaşıyorum sanırım kaybedilince değer anlaşılıyor.
hayatımda öyle güzel insanlar var ki çok şanslıyım. sevdiğim kadar sevildiğimi bilmek çok güzel bir duygu. allah sizi başımdan eksik, yanıbaşımdan uzak kılmasın.
ölüyorum lan şaka gibi. 24 yaşındayım ve alenen olmasa da 5 6 senen var en fazla diyorlar. umudu kesme diyorlar yenersin diyorlar kendileri bile inanmıyor.ulan spartacusteki herif öldü ben şimdi inanayım mı ozkan uğur öldü yani tamamen iyileşeceğime geleceğin beni beklediğine. doktor konuşuyor sabah karşımda dinlemiyorum film şeridi gözümün önüne geliyor bir an önce kaçsam şurdan diyorum eve gitsem stres olmasam oyun falan oynayıp kafa dağıtsam. neden böyle oldu diyemiyorum çok ah almışımdır bugün bile çok laf ettim yani muhtemelen bir de bunun etkisiyle en yakınlarımı en uzak yapıyorum.seni insan gibi sevemedim ki.öldüğümü bilmeyeceksin bile bu yazıyı görmeyeceksin bile.
ben viledayı yerine kaldırmam günde iki, üç allah ne verdiyse siliyorum. neyse bunu koydum tuvaletin yanına.

bizim apartman da bomboş kimse yok, tırsıyom hırsız mevzuundan. tuvalete gideyim dedim koridorun ışıgını yakmadan geçtim karşımda bi kakartı, adam sandım fırladım geri mutfaga koştum yeminle, sonradan yani koşarken aklıma geldi vileda oldugu.

bu da böyle bi anımdı.
tuvalet kağıdını deliğe değil çöp kovasına atan ancak çocuk bezi ve hijyenik pedi tuvaletin deliğine sallayan bir milletin yararlı ve akılcı bir siyasi lider çıkarması beklenemez.
malum düğün sezonu. Allah kimseyi düğünde halayın sonundaki çocuklarla oynatmasın.
Tuvaletteyim, büyük bırakıyorum.
Geçenlerde öğrenci servisiyle gideyim de öğrencim tayfunun evini annesini göreyim demistim. Bugün aynı merkezde öğrenci olan ablası annesinin benim için söylediği güzel şeyleri deyince hem utandım hem de hoşuma gitmedi değil. Teşekkürler teyzecim. Ama maşaallah de bari hemi.
şeytan diyor ki çık git ofisten kalakalsınlar davaların ortasında 3 ay götü toparlayamasınlar.
bazen öyle bi raddeye geliyorsun ki hiçbir şey hissetmiyorsun. sıkıntıdan kurdeşen döktüren, her hareketiyle sinirlendirip güvensizlik veren, ağlatan, telefonu suratına kapatan, benim dedigim olacak ben istedigim zaman bulusacagız modunda olan bi sevgili nasıl olur da hala sevgilidir? bunu ben anlayamıyorum. neden terketme cesaretini bulamıyorum neden illa hayatımın aşkı diye diretiyorum bilmiyorum sadece terkedilmekten çok fazla korkuyorum. allahım sen bana yardım et aklımı kaybetcem.
Keşke ölsen.
Aliskanlik haline geldi artik.
sevgilinin yoklugu cok agir.
hayatta iki şeyi anlamadım. osman f. seden'deki f'yi ve emine s. beder'deki s'yi.
Merhaba, yine ben. Yine bir itirafta bulunacağım zaten kimseye anlatamadığım şeyleri buraya yazıyorum. Bir kızdan hoşlanıyorum; çok güzel vakit geçiyoruz, neredeyse her günümüz beraber geçiyor. Tabi gittim açıldım, dedim ben senden hoşlanıyorum. Klasik bir cevap geldi: "ben seni arkadaş olarak görüyorum.". Bu da mı gol değil dedim. Ben açıldıktan sonra bu olay hiç yaşanmamış gibi devam ettik. Yine mesajlaşıyoruz, baş başa vakit geçiyoruz. O beni arkadaşı olarak görüyor ama ben hala ondan hoşlanıyorum. Neyse asıl konuya geleyim; bir arkadaşım beni biriyle tanışmamı istedi; ikinizin yakışacağını düşünüyorum dedi ve face'den ekledim. Şimdi onunla konuşuyorum. Hoşlandığım kıza ihanet etmiş gibi düşünüyorum ama o benden hoşlanmazken hala ondan hoşlanmak ne kadar doğru diye de düşünüyorum. Bir yandan da yeni tanıştığım kişiyi acaba kullanıyor muyum diye düşünüyorum. Hala ondan hoşlanırken başka biriyle konuşmayı içime sindiremiyorum. Anlatmak istediğimi tam anlatamadım ama neyse, bu da böyle bir anımdı.
Kolyemi kaybettim. Of benim pembe inci tanem...

Sanki bir kez daha öldü gibi hissediyorum. Bu onu o artık yokken bile yaşatmayı başardıgımın kanıtı mı?
Gerçekten çok kişiliksiz ve cirkef insanlar var dünyada. sen bulasmasan bile gelip sana densizlik yapmalarina engel olamiyorsun. Peki ne yapmalı? Ömrüm boyunca böyle manyaklara rastlayacağımı düşündükçe hayattan soğuyorum. Edepsiz insanlardan nefret ediyorum.
bombokluga donus zamani...peki hayalleri ne yapmali, nereye sigdirmali ben kendime sigamaz hale gelmisken.
biraz vücut calissam beni sikine takar misin?
takmazsan bu vücudu napicam?
facebookta sahte bir hesap aldım ateist sayfalarda islam ve müslümanlık hakkında bilgi veriyorum pek ümidim yok ama 1 kişi bile dönüp okusa islama ve müslümanlığa ufak bir meyil gösterse okuyup araştırsa bana yeter bana bunun ümidi bile mutluluk veriyor .
herkesi seri eksileyen şahıs bendim!
Bu sıralar, kendi kendime konuşurken yakalıyorlar beni. Utanıyorum ama belli etmiyorum, korkuyorlar. Andrei gibi, gerçek dünya ile benim kafamda yer alan hayatları ve dünyaları karıştırır oldum. Kaldırımlardayım, yaşlı teyzelerin balkonlarında, yalnız adamların içindeyim.
Kendimden uzak hepinize yakınım. Korkmayın. derin olan bu nefesi bırakmak istediğim tek yer, unuttuğum adamın yüzü. Sizler korkmayın.
uzun zamandır sözlükte takılmıyodum baktım 11. nesil gelmiş elemanın birini gördüm 1200 lerde karma yapmış vay anasını dedim ya lan o değilde iyiki gelmişler 10 u bilmemde 9. nesil çok dandikti be neydi o başlıklar entryler felan.
değer verdiğim insanların beni kıskanması çok berbat...