bugün

keşke bu şerefsiz adi anne babanın çocuğu olmasaydım.

Allah gerçekten bunları bildiği gibi yapsın.
Nefret ediyorum, tiksiniyorum bu insan müsveddelerinden.

bu şerefsizler yüzünden hayallerimden sürekli uzaklaştım.

Bıktım usandım artık.
Allah inşallah yardım eder bana defolup giderim bu pisliklerin yanından bir daha asla gelmem.
Ömrümde bu kadar bencil insanlar göremedim.
Evlilik bu kadar basit bir şey mi yahu?

Bunlar evliliği bile becerememişler.

Bugün ölseler bi gram üzülmeyeceğim insanlar.

Allah beni bu evde tutarak bana dünyada cehennemi yaşatıyor!
Homofobikleri tek tek tokatlamak istiyorum. Yani bir heteroseksüel olarak insanların homoseksüelliğe olan yaklaşımını yani homofobisi beni delirtiyor.
velev ki ibneler ulan size ne!

edit/büdüt: eksile ayol!
65yaş üstü olup da sayısal loto oynayan herkesten nefret ediyorum.
Bugünden sonra Türklüğümün önüne başka bir san geçirmeyeceğim sözlük. Kendime artık Bulgaristan Türkü değil de yalnızca Türk diyeceğim.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#24274625)

Bu girimde bir şeylerden yakınmıştım sözlük. Evet yakınmayı sürdürüyorum. Bu balkan türkleriyle anadolu türklerini birbirine düşürenleri sevmiyorum. Türklüğün önüne başka bir san geçmesin istiyorum. Ne demiş Ziya Gökalp:

"deme bana oğuz, kayı, osmanlı.
türk'üm bu ad her unvandan üstündür.
yoktur özbek, nogay, kırgız, kazanlı.
türk milleti bölünmez bir bütündür."

Ayrıca şu giriyi çok beğendim. Bunu yazan arkadaşa bildiriyorum. Çok iyi yazmışsın.

(bkz: anadolu ile balkanları birbirine düşürenler/#24282670)
arkadaşlar samimiyetimle konuşuyorum. bir sene sonra ödemek üzere 1000 tl lazım anlatabiliyor muyum? bakın her türlü resmi evrağa imza atarım no problem ok?

edit: ya amına koyim para lazım diyorum artı oy geliyor. oğlum yok mu lan aranızda bin lira çıkacak biri?
yapmam dediğim şeyleri yapmak için elimden geleni yapıyorum nerdeyse. oh shit!!!
(bkz: Sözlük yazarlarının itirafları 3)

yakında.. takipte kalın.
yazarların itiraflarını rahatça edebilecekleri başlık. ilk yazmaya başladığım zamanlar başlık açmasını bilmezdim 1 hafta sonra öğrendim.
hayatım boyunca boy kompleksim olduğunu düşündüm. hatta bence erkekte güç onun iri olması ile eşdeğerdi. ammaaaa: nerdeyse kendimden kısa bir adama aşık olmak üzereyim (ki ben de fena kısayım). hatta karizmatik bile geliyor bana küçük adam. ona ekonomik boy diyenler bile var. o halde ondan uzun olanların tamamı israf. bi gülüşü var hayvanatın, ağzını yidiğiminin. iyiyim yani oldukça iyi sözlük.
sözlük itiraf ediyorum dayanamayım 3'yü açtım.
Bende boyleyim iste.Bi bakarsin guller acmis yuzumde bi bakarsin keder iner yuzume, uzulursun sende.Bi bakmissin gozlerimdeki isilti senide mutlu eder,sonra karanlik golgeler yerlesir gozbebeklerime,korkarsin sende.o yuzden korkarim gozlerinde karanlik golgeler olan insanlardan; isterimki gozlerimi isildat sende.bi severim bi nefret ederim bende bilmiyorum niye.dedimya ortasi olmaz hic birseyin bende.
Kisa yada uzun hikayeler yazmak .Farklî dunyalara yolculuk etmek benim hobim . Yazdigim onlarca oyku var. Cesaret edip kimseye okutamiyorum kankardesim disinda . Onun disinda herkes gereksiz zaman kaybi ve bana bisey katmayacagini soyluyor. Annem bile . Yazarlik ve kitap basmakla ilgili asla bi iddam olmadi zaten bu knnuda ne teknik biliyorum ne de egitimim var ama seytan diyor ki her seyi birak bok var sanki okulunu bhraktin eve katkim olsue did 8-9 senedir calisiyorsun . Kendin icin hic bisi yapmadin ne cocukluk ne genclik hîc 27 yasindasin. Birak herseyi kapan odana oyle birsey yazki herkes hayret etsin yutsunlar laflarini.
Sonra evin kirasini kardesimin okul parasini hatirliyor susuyor unutuyorum seytanin dediklerini.
belki kader bir mucize gösterirde bizi kavuşturur.Belki sana
hayran hayran bakan bir çift gözü farkedersin belli mi olur? Kendine iyi bak demeyeceğim
veda sözlerinden hoşlanmam. Onun yerine birgün karşına geçip merhaba diyeceğim ansızın...
Geçmişimi silmek istiyorum.
Seviyorum sozluk yasamayi seviyorum. Pek iyi seyler olmuyo kabul. Ama iyi ki varim sozluk.
Mimar sinan güzel sanatlar üniversitesini kazanmak istiyorum sözlük. Mimarlık fakültesinin taban puanı 470 küsür. * ailemin yardımını istemiyorum kendim başarmak istiyorum tirnaklarimla kazıya kazıya basarili bir mimar olmak istiyorum. Biraz çalışmam lazim. Çalışmayı çok istiyorum ama yapamıyorum. Çünkü nasıl çalışacağımı bilmiyorum. Nereden başlayacağımki? Of be hale bak çalışmak istiyorum, nasıl çalışacağımı bilmediğim için çalışamıyorum.
anne ve babamı sevmiyorum sözlük. umarım bir gün bu entry i silerim.
annen arayıp "bu kız ağlıyor ne dedin o kadar" dediğinde içimde kötü duygular yerleşmişti, canım acımıştı. aradığımdaysa sesinin gayet düzgün gelmesiyle, neşeli bir şekilde "arkadaşım var yanımda görüşürüz" demenle kendi göt oluşuma imza attım. çok sıradan çok ilginç di mi. evet öyle amk.
bu yıl biriyle sevmediğim halde ,sevgili oldum sırf evinde kalabilmek için
Olmadı bu hiç olmadı,olmamaliydi..
zaman zaman hepimiz düşüyoruz başkasına bağlanma hallerine. bölünüyoruz ve ister istemez bir insan daha olma hali zaman alıyor.

en son hangi organımızı kime kaptırdık, kimde neyimiz kaldı düşünelim. başkalarının üstümüze uymayanlarıyla nasıl yaşayabileceğimizi de tabi.
kendini yalnız hissetmek çok zor be sözlük. kızım var şükür de herkes bencil, kendini düşünüyor.
kostarika kazanırsa camdan aşağı atlayacağım sözlük.

sevinçten lan, 4050 tl kazanıcam.
Bu aralar cok unutkanim. 2 gundur 00.00'i kaciriyorum.
yunanistan kazanirsa dana kesiyorum sozlugun hayrina.