bugün

artık insanları sevmek için bir bahane bulamıyorum.
En eğlenceli gecemi yaşadım.
Yattan düşme tehlikesi atlatmasam ve kıçım donmasa daha da güzel olabilirdi. Ama olsun.
Kurtlar döküldü sözlük.
çok yalnızım olm. bara, diskoya, meyhaneye, birahaneye, markete, alışveriş merkezine, camiye, okula, kafeye her yere yalnız gidiyorum. marjinallik değil marji-mallık lan benimki. triplere girmek için de söylemiyorum. vallahi öyleyim. iş güç derken ihmal ettiğim sözlük tekrar aklıma geldi baksana. çok değişmiş yalnız buralar *
Bugün gerçek bir oyuncu olduğunu bir kez daha anladım. Aslına bakarsan telefonda yaşadığımız an tam olarak eski türk filmlerinde yaşanan bir sahneydi. Sen bana "beni aramanı istemiyorum bir daha. Rahatsız etme artık. Kaç defa söyleyeceğim bunu sana? Hoşçakal." derken, içinden geçen gerçek duyguların ne olduğunu sadece benim biliyor olmam inan bana çok özel bir şey. Bütün bunlara rağmen sesini duymak güzeldi.
Sonunu bile bile bir yola cikiyorum.
Sanirim hayir demeyi artik ogrenmem lazim.
Bu bir iyi Dilek entrysidir.

Kendinizi varlığı gereksiz olan insanlar için üzmeyin, rica ediyorum.
ilk defa sosyal mesaj vermeden, dalga geçmeden, ibneleşmeden bir itiraf yazıyorum;

38 günden fazladır ereksiyon olamıyorum... Yok yani olmuyor...
sevgiye, ilgiye ihtiyacım var amk. yeterin artık. mutlu gibi davranmaktan sıkıldım. kendimi deney bitkisi gibi hissediyorum. hani şey var ya, iki saksı bitkisini yetiştiriyorlar, birine güzel sözler söylüyorlar, birine kötü sözler. ikisi de büyüyor ama güzel sözlerle büyüyen yemyeşil ve gür oluyor, öbürü cılız. ben de büyüyorum ama işte...
hem uludağ sözlük'te hem itü sözlük'te hesabım var. burada saçma sapan şeyler yazarım, itü'de ciddi şeyler. ama bu kesinlikle itü sözlük'e daha fazla değer verdiğim için değil, aksine uludağ sözlük'ü daha sıcak ve samimi bulduğum için.

beni bilen bilir, malın tekiyimdir. yani öyle görünürüm, mal taklidi yapan zeki yazar taklidi yapmıyorum ya, biraz malımdır ama kabul etmeliyim. işte itü sözlük'te bu tam tersi, neden peki, çok sıkıcı bir yer çünkü ve benim de içimden saçma şeyler yazmak gelmiyor.

uludağ sözlük yazarlarındaki samimiyetin yarısı itü yazarlarında yok valla. kızlar desen, kızlara gelmişken; uludağ sözlük kızlarını öpüpte başınıza koyun. itü kızlarının egolarını yan yana koysan burdan fizan'a yol olur. her iki sözlükte de bir kıza yavşamışlığım yok ama bir konu hakkında itü sözlük kızına soru soramıyorsun, kendisine yavşanıldığını düşünüyor çünkü. erkekleri zaten aristokrat görünümlü abaza, hepsi ikiyüzlü. en azından bizim sözlüğümüzün erkekleri direk abazalığını belli ediyor, dürüstçe.

bir itü sözlük yazarı itü sözlük'ün içinde bulunduğu kötü durumdan bahsetse alacağı cevap "siktir git o zaman" olur, bunu yapan yazar kız olursa dünün beğenilen entry'lerine* ilk 5'ten banko girer. üstüne onlarca "cnm çok haklısın yha" tarzı mesaj alır. ki bolca yaşanmışlığı var. ikiyüzlüler işte.

burada eski bir hesabımla zall'a "iso naber kanka?" tarzı bir özel mesaj atıp olumlu geri dönüş almışlığım, yine eski bir hesabımla sözlüğün en popüler yazarı kukla'yı yazdığı bir entry'den dolayı tebrik edip, "bu adam kesin siklemez beni" diye düşünüp alçakgönüllülüğüne şaşırmışlığım oldu. itü yazarlarının ve moderasyonun götü tavana değiyor inanın bana.

bir gün yüzlerine söyleyeceğim bunları ama ne zaman.

özet: itü sözlük'ten nefret ediyorum.*
bi daha uludağa girmicem.
Az önceki itirafımla ilgili neden acaba sorusunu sordum kendime... Lan galiba ibne oluyorum sözlük... Bir erkek neden başka bir erkeğe, hem de hayko gibi biraz farklı bir erkeğe aşk derecesinde bağlanır ki? Ohogohıg şaka maka ibne miyim lan ben? Kızlar, erkeklere göre daha çekici geliyor ama bana. Fakat istisnasız tüm kızlar bacım gibi.. Hiç mi hiç yan gözle bakma ya da ters bi şekil duşunme olmadı bende... Yardım et lan sözlük!!!!

Edit: Şaka lan şaka, abartmayın mnskym.
Kiminle ne yasadigin, kime ne ogrettigin, kime ne degerler kattigin hic bir zaman onemli olmayacak. Gecmise donup her baktiginda sana uzuntuden baska birsey katmayacak. istersen ona cok guzel seyler vermis ol, ogretmis ol sen onun gozunde yine bos, konusulmamasi gereken ve hayatindan "gecmis gitmis" biri olarak duracaksin her zaman.

iliskiler boyledir, iliskilerde bunlar gercektir.
Kendimi resmen salak gibi hissediyorum.
Çok salağım ya kendimden nefret ediyorum...
yatmadan önce bilinç altıma erken kalkmam gerektiğini sokuşturmaya çalışıyorum ama hayırlısı bakalım dinleyecek mi beni.
içimde taşıdığımı sandığım tek hissimsi şey nefret.
o da bana en iyi gelen, beni huzurlu hissettiren tek duygu.
diğerlerinin canı cehenneme.
böyle hocaların allah bin belasını verecek.
laptop'a kablolu fare bağlı.bazen laptop'un touch pad'inden ve fareden aynı anda farklı yönlere götürmeye çalışıyorum imleci.o küçük tatlı imlecin yaşadığı o tereddütü,o "lan hangisine itaat etsem acaba?" kararsızlığını izleyip keyif alıyorum.
5 gün evvel çaylak yapılmıştım. yokluğumun farkına bile varılmamış lan *
he çok sorun edecek bi durum değil ama bu kadarıda hayal kırıklığı oldu ben çorba içmeye çıkıyorum *

edit: kokoreç yiyicem anasını satayım.
bu arada böyle bir ülkede sıkılıyorum diyeni harbiden sikmek lazım.
KULAKLARIM CINLIYOR SOZLUK..
Virüs isimlerini sırf havalı olduğu için ezberliyorum. Sınav falan umrumda değil.
Yalnız yaşamaktan yoruldum be sözlük. entry giresim bile yok bugün.
Uzun zamandan sonra sanırım ilk defa birine karşı ilgi duyuyorum sözlük. Duygusal değil ama mantık ilgisi. Duygusal olandan canım cok yandı cünkü. Ama o benimle ilgilenmeyecek belli bu en başından. Böyle olduğu için de mantık ilişkisinde bile mantık hatası yapıyorum.
bugün benim doğum günüm. dört yıldan sonra ilk kez beklentisiz bir doğum günü geçireceğim. kafam rahat..

edit: bu listedeki entryleriniz silinmiş değildir. bu entry'ler hala sözlükte yayınlanmaya devam etmektedir. sadece entry'nin daha iyi okunması ve anlaşılmasına yönelik düzeltme istekleri içindir. hatalarını gidermek için edit butonunu kullanınız. ı hakedecek ne yazdım merak ediyorum. itiraf başlığı bu tanım mı beklediniz nedir yani? te allaam ya..
Şu Sözlükte en sevdiğim başlık gecenin şiiri ya. O kadar güzel şiirler oluyor ki hiç okumadigim. Yazarına bile bakmıyorum entryi kim girmiş demeden bas seri artiyi hepsine. Hepsinin girdiği şiirler çok tatlı. Çok güzel.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar