bugün

gidip seviyorum seni diyip kaçıcam galiba. kaç yaşına geldim kurduğum plan bu. önerisi olan beri gelsin.
Şu an aynı anda o kadar iyi ve o kadar kötüyüm ki bu nasıl iş anlayamadım .
Bir keresinde sevgilim* napıyosun dediğinde mehter marşı dinliyorum demiştim. Tarzım Türk rock, şaşırdı nedense. Ciddi misin diye sordu, şaşırdım falan dedi. Hayır lan, niye dinlemeyelim yani. Bak nerden geldiyse şimdi aklıma.
annemden baska kimseyi sevmiyorum. dunya yikilsa umurumda olmaz ama fitratimda iyi kalpli biri var istemesemde herkese ve herseye aciyorum.
Acaba şu an o ne yapıyor diye düşünmek...

Evet sevgili sözlük derslerden falan sıkıldığımda bir kenara çekilip onunla evlendiğimizi hayal ediyorum, hayali bile o kadar güzel ki...

Bir evet desin yemin ediyorum pişman olmayacak aha buraya yazıyorum, Allah'ım sen beni denemek için bana bu şansı ver lütfen lütfen lütfen...
6 aralık geliyor, durduramıyorum...
tam 1 senedir süren mahkeme cuma günü artık son buluyor.
ilk başlarda çok bir sorun hissetmiyordum, kaç yaşında geldin kpsk utanmıyor musun ağlamaya, ilk boşanan anne baba senin annen baban mı? küçücük çocukların annesi babası boşanıyor onlar ağlamıyor sana ne oluyor diye kendimi dizginliyordum.
ama iş ciddiyete bindi. annemin soyadı değişiyor, bir yuva yıkılıyor... ve ben bunu kaldıramıyorum.

herkese en güzeli en sağlıklısı demekten bıktım. en güzeli bu değil anne, baba.
tamam ben kendimi bildim bileli hep ayrı yatardınız. 19 yaşındayım, hafızamı yokladığımda göremiyorum ben sizi birlikte uyurken? ne bileyim birbirinize güzel konuşurken.
ama bazen yemin ederim çok mutluyduk. biliyorum yemin ederim ki yalan değildi.
tatile giderdik tüm aile birlikte o kadar eğlenirdik bunlarda var hatırlıyorum. pazar günü hayal kurardık. annemle babam bizden sonra küçük bir yere yerleşmiş, huzurla yaşarlardı o hayalde.
neden peki? yani neden bu yaşa kadar beklediniz. en küçüğü 19 yaşında olan 3 çocuk varken, hiç mi düşünmediniz. 50 yaşındasınız bu saatten sonra neden bunlar anlamıyorum?
kafayı yemek üzereyim, zorlanıyorum. ve kimseye belli edememekten kendimi parçalıyorum.

çok saçma evet biliyorum saçma, saçma.
sırf boşanmayın diye garip şeyler yapıyorum. biraz daha küçük olsam kendimi hasta eder o cuma gününe engel olurdum ancak o kadar kararlısınız ki yine olacağı olurdu.
belki diyorum, hakim en yakın arkadaşımın annesi ya kıyamaz bana, ablamlara 25 yıllık evliliğe belki şey yapar... yapmaz di mi. bunu da biliyorum. affedemiyorum sizi, özellikle seni baba...

bu değilim ben ama ailem dağılıyor. dostça da değil, karakolluk olarak, kavga ederek uzaklaştırma kararları ile dağılıyor...

benim mezuniyetim? ablamların evlilikleri? sahi onlarda da mı bir arada olmazsınız?
hep o 4 sene önce ayrı geçirdiğimiz yılbaşından dolayı oluyor bunlar ailem...
bir defa ayrıldık ve bir daha hiç tam olamadık... evet hala inanıyorum o deli saçması şeye.

edit: evet bitti.
yalniz olmaktan biktim sozluk. ne zaman adam gibi bir iliski yasayacam ben? cok fena kafayi taktim. aradigin ne dersen bi tanimim yok. aramiyorum hatta. sadece huzurlu bir iliski istiyorum. yasamaktan mutlu olacagim bir iliski. beni seven bir adam. niye yok? hep boyle mi olacak benim hayatim?
öğretmen olmadan ölürsem gerçekten ölürüm.
Uyumaya çalışmaktan yorgun düşmeme rağmen yorgunluktan dolayı uyuyakalamıyorum.

Al sana hem tespit hem itiraf. Bu uykulu halimle pek bir şey anlamadım yazarken ama kesin bir şeyler anlattım.
bugün odamda hiç olmadığı kadar değişik kokular var arkadaşlar.

Rahmetli babalıgım perşembe gün vefat etmişti. Bir perşembe günü de annem kuran olurken "odanın kapısı kendi kendine kapandı" demişti.

Işin aslı koku onun kokusuna benziyor ama "yok artık" diye geçiştiriyorum.

Bakalım ne olacak. hayırlısı.
çorapla yattığımda gerizekalı olacakmışım gibi bir inancım var. hoş, çorapsız yatıyorum da ne oluyor? nerede bi tıp? hani hukuk? yaş geldi 24e hala medya medya diye sayıklıyorum. bide kandırılıyorum. bide aldatılmıştım bir keresinde zaten. olm bu erkek cinsinin çürüğü de tam çürük oluyor. ya adamın dibi, ya oğlan tanesi. evet konuyu yine acıma getirdiğim bir itiraf daha yaptım.
- adamın dersinden her çıktığımda "lan ne isabetli kararlar veriyorum ben" diye kendimi kutluyorum.
fakirlerle dalga geçtiğim için beni dışlıyorlar. fakirlere acımalıymışız, dalga geçmemeliymişiz, falan filan.

öncelikle eğer bir aile hastalık, ölüm, soyulma vb. sebeplerden dolayı fakirleşmişse onunla dalga geçen karşısında beni bulur.

ama adam gençliğinde yatmış, içmiş, sıçmış, bir baltaya sap olamamış, eli ayağı da tutuyor, ve hala fakirse işte o adamla dalga da geçilir, yerden yere de vurulur, eziklenir de. eli ayağı tutuyordan kastım yani çalışabilecek durumda ama çalışmamış, çalışmıyor da. öyle insanlar yani sağlıklı olup da kendini bakıma muhtaçmış gibi gösteren insanlar bu toplumun en büyük yüküdür. derhal yok edilmeli!

gerçekten çalışacak durumda olmayıp yoksulluk çeken binlerce insanımız bu asalaklar yüzünden doğru düzgün hizmet alamıyorlar. allah hepsinin yardımcısı olsun.

özet= ne ekersen onu biçersin asalak kardeş. gençliğinde çalışıp adam olsaymışsın bana ne!
yaptıklarından nefret ediyorum ama seviyorum işte.
kendi hatalarımdan zevk alıyorum. hiç pişman olmuyorum.
hayallerinizden vazgeçmeyin, umudunuzu kaybetmeyin gibi sözler kulağa hoş gelen sözler olsa da, bunların peşinde koşarak hayatın geçmesi ihtimali de var. bazen sadece akışına bırakmak, hayatın tadını çıkarmak en güzeli sanırım.
Küçükken okulların kapanmasını hiç istemezdim be sözlük . Babam her yaz tatilinde saçlarımı kazıtırdı ya da nazi askerleri gibi kıpkısa kestirirdi . Uzun saçlı kızlara hep imrenirdim . Hem de o koltukta içim çekilene kadar ağladığımı göre göre yapardı bunu . Sayesinde baya hayat dersi aldık sağolsun .
başınıza sex günlüklerini anlatan blogçu kesilmek istemiyorum gençler.ama saat 3.30 da yazcak bişey yok.bazen birisi susar.ve birisi daha susar.frekanslar aynı noktada rezonans da yaptı mıydı;kimin evi varsa oraya gidilir.bara yalnız gitmiştim,iç , iç ve kampüs yolunu bulama!!!istiklalin taşı toprağı sivil polis.abiler saolsun beni o saatte götürdüler.burdan kendilerine ve tokat belediye başkanıma teşe....neyse saçmalamanın alemi yok.öyle işte.taksi parasından kurtuldum ve şuan alkole tövbe ettim.ne para yüzünden ne de aile yüzünden.tamamen vicdanı hür,dini hür irademle vazgeçtim.şimdi daha değişik şeyler denemek istiyorum.içince tavşanlar gördüren içkiden içmek ve içine extazi katılmış alkol içmek yeni hedeflerim.tabi o tavşan gördüren alkolü içerken odayı üzerime kilitleyeceğim...
Bazı çocuklar var, 10 yaşlarındalar ama o kadar çok şey biliyorlar ki... bir çok aktiviteyle uğraşıyorlar, her seyden haberleri var. işte ben bazen onlara çok imreniyorum, çok kıskanıyorum.

Ben o yaşlarımda hastalıklarımla, ailemle ve sorunlarıyla meşguldüm, tek bildiğim şey yasalardı, dinimdi onlar da okulda hiç isime yaramadılar. gerçi, kısaca hayatta hiç isime yaradılar mı bilmiyorum.

Ama şu kesin ki hayatın nasıl başlarsa öyle devam ediyor, kendini değiştirmek çözüm değil eğer değişmesi gereken etrafınsa.

Aldıgım her nefes, eskiden verdiğim bir nefesi siliyor gibi hissediyorum, zaman geçtikce siliniyorum, silik yaşıyorum. Kötü bir insan olmaya başlıyorum, karlı çıkmak için kendi fikirlerimi empoze edilenlere değişiyorum.

Şu an ya gerçekten öyleyse diye uyuyamıyorum, bir hata işledim bu kesin,
Ama nerde, ne zaman hiç bilmiyorum.

Geçmişi gelecekten fazla merak ediyorum, Gelecekten umudum yok çünkü.

Gelecek zaten hep geçmişten kayıp bir parça...
150 civarı ateisti ülkü ocaklarına atıp dövdüm itiraf ediyorum ama çok zevkliydi amünüm, tamam abi biz allaha inanıyoruz demeleri ile adeta gaza gelip daha da dövüyordum çünkü yalan söylüyorlardı amünüm gözlerinden anlıyordum bir keresinde bir ateisti öyle dövmüşüm ki uyuyakalmışım amünüm babam aradı öyle uyandım.
itiraf ediyorum sırf motoru var diye bindim.şu ana dek tanımadığım insanlarla o anki psikolojiyle ve spontane gelişen şeylerle aynı yatağı paylaştım.3 yıllık sevgili olma yolunda bir ilişkim var.sex ilişkimi ve aşk ilişkimi aynı kişiyle yaşamayı diliyorum.tanrımız yüce isa,amiinn.
bana göre her rakamın bir rengi vardır mesela 7 turuncudur, 6 mavi.
bugün omegle de takıldım sözlük bana ses gelmiyormuş gibi yapıyorum bir kızla oğlan çıktı selam merhaba falan yazdılar
ben de hi yazdım ingilizce takıldım what does it mean anlamıyorum falan fıstık ingilizce yazıyorum
oğlan kıza diyor ki sen bir şey anladın mı ben bir bok anlamadım.
kız diyor ki google translate aç
oğlan dedi ki dur sitenin ayarlarından türkçe yapak
sonra baktım bunlar çakmayacak yazdım neyse sizin çakacağınız yok nabersiniz
oğlan orda dedi ki bak oldu otomatik türkçeye çeviriyor işte biliyorum ben bu işi
bastım kahkahayı dedim birşey olduğu yok türküm türk dedim kızda bastı kahkahayı oğlan bozardı kızardı
bastı küfürü çıktı hayır yani böyle bir sitede ne ciddiyeti arıyorsun kardeş...dimi
sonra kız yazdı nerden falan iyi bozdun arkadaşı dedim izmirden siz biz ankaradan üniversite de öğrenciyiz.
arkadaş üniversiteye girmişsiniz girmişsiniz de ucundan azcık ingilizce öğreneymişsiniz iyiymiş
bide benden büyükler yani
neyse buda böyle bir anımdı moralim bozuldukça girip girip alıcam dalgaya milleti.
ha bazı mallar var onların anasına saydırsan da boş sanal ortamda bizim abazan milletten kaçmak namümkün...
Şu an hastanedeyim. Bende bir şey yok olurda merak eden olursa.

babam. Hasta, serumun etkisiyle uyuyor gibi.ya odada kalan dayının feryatlar 2saattir kesilmedi. Neyse babamın onikiparmak bağırsağında parça çıkmış, siktitiboktan safra kesesinin salgısı yüzünden zehirlenme ihtimali geçiriyordu.

fena yorgunum, uykumda var ama uyuyamıyorum. Adam karşımda, bakıyorum sade elden bir şey gelmeden. Çaresizliğin sözlük anlamı neredeyse. Bir kaç saat sonra stet takılacak. Güçlü durmam lazım ama oyle değilim.
bizim milletin kızları anneleri ya çok tırsak yada ben şanslıydım bilemiyorum.
30u aşmıştır otostop çok çektim özellikle muğla üniversitesin de okurken
annemin tuttuğu apart kuş uçmaz kervan geçmez bir yerdeydi etrafta bizim aparttan başka bina yoktu
arkada göl önde market benzin istasyonu yol yolun karşısında orman gece apartın çöplüğüne az yaban domuzu inmedi
her neyse böyle bir yerdeydi apart servisimiz vardı allahtan ama yetişemezdim genellikle otobüsler saat başı geçiyor
çekerdim otostopu çekerdim otostopu baktı aparttaki kızlar bana bir cacık olduğu yok her geç kaldıkların da
dadanırlardı bana ben çekerdim hep beraber binerdik kamyon arkasına bile çok oturduk işte bunlar hep atraksyon merakı
anneme de sitem ederdim beni getirdin koydun dağ başına servisi kaçırdık mı otostop çekiyoz
annem bir gün haberlerde bir kızın kafasını taşla ezip öldürüldüğünü izlemiş o kızda otostop çekerek binmiş o arabaya.
annem aradı ağlıyor bidaha çekme gerekiyorsa apartını değiştir öldürür atarlar bir yerde falan fıstık
dedim ki apartla konuştum zaten parayı geri vermiyorlar nasıl ödiyecem başka aparta sözleşmem var
annem gaza gelmiş olacak ki tamam sen bul bir yer ben gönderecem parayı...
owww dedim bu fırsat kaçmaz hacılar bir apart buldum annem gönderdi parayı.
ödedim oranın parasını peşin ama o apartta bırakırmıyım paramı bende ki bu şirretlik varken bik bik bik sonunda aldım geriye 3 bin tl sonra ver elini marmaris fethiye bodrum datça akbük akyaka kuş adası deli danalar gibi dolaştım
iyi bok yedim.
bizim okul ne oldu gidiyim bir boşlamayım yoklayım dedim sonra şok
adımı sınıfta kalanlar listesin de gördüm devamsızlıktan buda böyle bir anımdı.
sonra param bitene kadar gezmeye devam ne zaman ki bitti döndüm anamın yanına
anamda beni eve almadı o kadar para baydım ya öde yada bu eve uğrama dedi
vay arkadaş sanki ben dedim gönder diye gittim önce marmariste çalıştım iyi para kazandım kazanmasına da eğlenmelik mekan elimde tutamadım sonra fethiye de çalıştım anamın parasını ödedim gönderdim borcum bitti ama beni eve almadı ya
tavır yapıyorum bahanesiyle gittim istanbula ordada çalıştım.
sonra bizim aparttan sınıfta kalan 2 kız arkadaş daha geldi yanıma aileleri bilmiyormuş bunların kaldığını...
dediler dönem bitene kadar takılacaz yanında peki dedim anam bunlar bir dağıttı bir dağıttı
bunları toplamaktan ne işe gidebildim ne rahat edebildim ne yapıyorlar ne ediyorlar başlarına bir şey gelirse
birde aileleri ile beni muhatap ediyorlar sonuçta benim gibi değillerdi yani ilk defa böyle bir asiliğe kalkışmışlar
ben biraz manyağım sezgilerim kuvvetli yada şanslıyım işte baktım bunlar iyice cozuttu kabak çiçeği gibi açıldılar
kovamam da sonuçta bana güvenip gelmişler dedim ben izmire dönecem
ama sizde burada durmayacaksınız ailelerinizin yanına döneceksiniz
yok mok annem kaldığımı duyarsa kalp krizi geçirir okulu arar şimdiye kadar nerdeydin der işin peşini bırakmaz
babam okuldan alır bir daha üniye yollamaz dedim o zaman dönem sonuna kadar anamın yanına gidiyoz
istemeye istemeye kabul ettirdim hayır o ortamın durdurulması gereken delisi bendim
bir anda herşeyi dert eden sıkıcı baskıcı birine dönüştüm neden bir yerde sınırımı biliyorum.
ayrıca kimsenin vebalini üstüme almayı kaldırabilecek biri değilim ben ne yaparsam kendime.
yol yordam bilmiyonuz giriyonuz ortamlara başımı derde koyacanız aevet buda benim gerektiğinde evrim geçirdiğimin göstergesi sanırsam ama ben umursamaz halimle mutluyum yani sıkıntıya gelemiyorum.
burdan o şaşkoloz arkadaşlarıma selam ederim. gerçi şimdi biri nişanlandı diğeri okulu bitirdi ya
okulu bırakan yine ben oldum anasını.