bugün

tatil bitecek diye oturdum evde ağlıyorum lan bildiğin!
itirafım yok.
banane abi. en büyük beşiktaş!
sona yaklaşmaktayım.
ulu'ya bu kadar kolay yazar olacağımı tahmin etmiyordum.
aslında duygulu bir insan olmama rağmen duygusuzu oynamak son zamanlarda zor gelmeye başladı.
Az önce öğrendim. Çok sevindim. en yakın dostum da bitirmiş yalnızlığını. O da bulmus sonunda kafa dengi, uyumlu ve mutlu olabileceği birini. Onun adına ne kadar sevinsem de bundan sonra daha da yalnız olacak olmam korkutuyor beni. Daha ne kadar olabilir ki diyorum ama oluyor. Itiraf ediyorum biraz da kıskaniyorum. O en iyilerine lâyık orada sorun yok. Ama kader kör topal birini göndermiyor ya bana da. Böylesine yapayalnız bırakıyor ya beni en çok da o koyuyor. Evet bundan sonra biraz daha yalnızım. Birazcık daha.
Itiraf ediyorum hiç takipçim yok bir el atin arkadaşlar bugün bize yarın size.
Eski kız arkadaşımı ekledim forsukuarden önce kabul etti bi kaç gün sonra silmiş gerizekali. Ulan madem sileceksin neden kabul ediyorsun nasil bi kafa bu kadinlar.
Aslında ona sarılırken adım gibi biliyordum, onu bir daha asla göremeyeceğimi.
Canım sıkılıyor, sağa sola yavşayadım var. Tabi bu durumda şu sıra elimde olan kitabın da etkisi yok değil. Tamam kabul ediyorum sıkılmak ve mutsuzluk çağın hastalığı, bir çok insan bu durumdan muzdarip ama bu benim biraz olsun iyi hissetmeme sebep olmuyor.zaten bayram ayağına ablamlarda kalıyorum, yatağım, yastığım farklı. Off sigara içecek ses yapmayın.
sıdıka yı izliyorum...
2.5 yıldır ehliyetli biri olarak bugün ilk defa trafik cezası yiyordum sözlük. şöyle ki peder beyden zar zor aldığım arabayla arkadaşlarımla birlikte gittiğim, trafik ışıklarından dönünce hemen köşede yer alan cafe'nin önüne kendimce müsait olan bir yere park ettim. çıkışta arabamın yanına yeni yeni gelmiş olan polis arabasını görünce koşarak arabaya atladık. o sırada polis yanıma yaklaşıp camı aralayarak "yaya geçidine park etmişsiniz" dedi. suçumuz kesin, tartışmak faydasız. o yüzden alttan alarak "haklısın aabey hemen kaldırıyorum, ehe" diyerek bir de sempatik gözükme amaçlı yavşakça sırıttım. polis önündeki kağıtlara baktı o sırada ben de arabayı çalıştırdım ve çıkmadan önce, o sırada önümdeki arabanın plakasının fotoğrafını çekmekte olan polise sefilce "ceza yazdın mı aabey" diyip boynumu büktüm. "yazmadım ama biraz daha geç kalıp kaldırmasaydın yazıyordum" deyince, bünyemde hissettiğim rahatlamanın etkisiyle az önce ki yavşak sırıtışımı gölgede bırakacak bir şekilde gülerek "çok sağol aabey, bir daha olmayacak" deyip gazladım. birkaç saat sonra eve gelince ilk işim şükür namazı kaç rekattı onu öğrenmek oldu ama kendimle ilgili öğrendiğim şey ise meğer ben polisten ciddi ciddi korkuyormuşum * .
Ölmekten çok korkuyorum. O çukura girip çürümek düşüncesi beni çok ürkütüyor.
sonra üzülüp kahrolacağım,
biliyorum ama yine de deli gibi istiyorum
seni bir kez daha görmeyi.
- veya + almayı sorun eden bir yazar değilim lakin şuan bir yazar nedense ilk entrylerimi sırayla eksiliyor aferin ona...
14 yaşlarındayken, ilk hoşlandığım çocukla tüm mesajlaşmalarımızı bir deftere yazardım.
sanırım 2 ay kadar sürekli mesajlaştık ve kollarım kopardı onları deftere geçireceğim diye.
yaptığın şey çok kanıma dokundu sindiremiyorum terbiyesizliğini. yarın sabah kızla buluşacağım ama tüm havamı, neşemi kaçırdın umarım mutlusundur macera ve heyecan peşinde koştuğun hayatında.
önümüzdeki bir hafta benim için çok zor geçecek.
çok sıkıldım.
Hep geç kalıyorum.
izmirli kızlara karşı zaafım var.
abi hayatımda böyle rezil olmadım ya.nasıl boşluğuma geldi. allahım sen beni aynı hatayı yapmaktan koru. nolurdu yani böyle öküz öküz konuşmasaydın. bi insanda hiç mi şans olmaz ya. bütün öküzler beni mi buluyor anlamadım ki.
tam oysa ben bu gece yüreğim elimde sana bir sırrımı söyleyecektimderken güzel sesli adam söyleyemediğim sırrıma ağladım.
Bugün ulusta bul karayı al parayı oynatan birini gördüm. Etrafında minimum 10 kişi vardı. Hadi üçü bu adamın ortağı olsun diğer yedi kişi ne bok yiyordu orda anlamadım. Bu adamlar hala var mı lan dünya üzerinde? En son Kemal sunalın bir filminde görmüştüm bu adamları. Enteresan vallahi. Birde bunlardan medet umanlar var. Allahım sen olmayanlara akıl ver yarabbim. Âmin.