bugün

entry'ler (70)

ekşi sözlük

Kapattırılması gereken bir sözlükümsüdür. Kesinlikle "sözlük" değildir, başka ne derseniz kabulüm.

alışırım gözlerimi kapamaya

hala daha dinliyorum alişamadim gozlerimi kapamaya...

bir kerede iki takıma da koyabilen futbol takımı

Trabzonspor taraftarlarının bile tebrik ettiği gurur duyduğu takım.

türkler ve kitap okuma alışkanlığı

kişi kitap okumayı severse alışkanlık olabilir. Bir kütüphanem olsa da okuya okuya bitirebilsem isterim.

türkiye devleti müslüman değildir

Ne yani hapis cezası var da ne oluyo cezalar caydırıcı mı?tabiki değil.

hızlı okuma

40 Türkçe Soruluk ygs deneme sınavında ilk 30 soruyu 11dk de sonraki 10 soruyu dil kuralları ile ilgili oldugundan 9dk de bitirebilmemi saglayan işe yarar şeydir. Sadece 5 yanlış yaptığım da bir gerçektir.

alışırım gözlerimi kapamaya

cizgi romanlarım dışında bir kahraman bulamadım diyor katilmiyorum çünkü onlarca padişahımız binlerce sahabemiz ve milyonlarca şehitlerimiz varken kahraman da kim?

burak

Burak çok güzel bir isimdir. (bkz: ya da ben)

sözlük yazarlarının aşk itirafları

ona aşkımı söyledim belki sadece arkadaş olalım dedi ama o kadar rahatladım ki anlatılmaz yaşanır.

elif şiiri

Eskiden de beterim şimdi/Lüzumundan fazla mı sevdim seni/Încitiyor geçen her an beni/Farklı bir azab şekli mi bu sevgi? şeklindeki şiir

elif şiiri

Eskiden de beterim şimdi/Lüzumundan fazla mı sevdim seni/Încitiyor geçen her an beni/Farklı bir azab şekli mi bu sevgi? şeklindeki şiir.

elif şiiri

Eskiden de beterim şimdi/Lüzumundan fazla mı sevdim seni/Încitiyor geçen her an beni/Farklı bir azab şekli mi bu sevgi? şeklindeki şiir.

elif şiiri

Eskiden de beterim şimdi/Lüzumundan fazla mı sevdim seni/Încitiyor geçen her an beni/Farklı bir azab şekli mi bu sevgi? şeklindeki şiir

elif şiiri

elif şiiri

elife şiir

Elife şiir örnekleri verin aydınlatın başlığıdır. (bkz: şiirlerinizi yazın)

cingöz recai

Mükemmel kitaplar dizisi. okunması gereken 100 kitaptan biri. (bkz: okuyun lan)

dua edince gelmesi gereken ama gelmeyen rahatlama

gerçekten olacağına inanılmayan duaların sonucun da olan durum.

sevgili mal sözlük halki

Malliklariniza bensiz devam edin pardon dewam edin.

atılmadan önce kesin lan diyom

Sözlugun %90i serefsizmis %10u kendini biliyor.neyse size sovup seviyenize inmeden gidiyorum. (bkz: cok sukur seviyemi korudum) (bkz: behlül kaçar ya da giray kaçar haha falan)