bugün

artık cidden kimse umrumda değil. hani böyle lafta falan değil. öyle sıkıntısı varmış, böyle sorunları varmış. neler çektiğimi bilmiyorsun diyeni, çok dertliyim diyeni, bilmemne diyeni hiç biriniz umrumda değilsiniz. kendi derdim kendime yeterken elin sorunlularıyla, psikilojik tedaviliklerle uğraşıp kendimi hasta ettim lan sizin yüzünüzden. allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın. şimdi sktrin gidin.
kendime bir blog açtım ve eski sevgilimi ne kadar sevdiğimi belirttiğim yazılar yazdım. fakat bu blogu bilen iki üç arkadaşım vardı. hala daha eski sevgilimi seviyorum. terkedilmek zor.
aylardır marmara üniversitesinde okuyacağım ben diyordum puan beklediğimden fazla gelince hemen özellerde burslu bölümlere baktım sözlük. yani senin anlayacağın ben çok şerefsizmişim sözlük iki kuruş para için aylardır hayalini kurduğum hedefimi sattım.
camdan atlamak istiyorum.

duvara tırnaklarımla yazılar yazmak istiyorum.

insanlar bir süre yok olsun istiyorum.

istanbul'da okumak istiyorum.

ösym' nin kendi kıçına bakmasını istiyorum.

saçlarımın renginin artık akmamasını istiyorum zira çok sıkıldım.

ilk 10binde olanları gebertmek falan istiyorum.

ama gebertmek istemiyorum da aynı zamanda.

şu okuduğum kitabı bitirip milyon tane daha kitap okumak istiyorum.

bir gün filmlerde, bir gün kitaplarda yaşamak istiyorum.

of sıkılıyorum.
bütün gün leyesecilerin triplerini çektim yeter amk. bugün girdiğim osmanlıca bütünde çıkan soruları görseniz oturur ağlarsınız.
o kadar çalış insanlari sinir et eksi al, bir de gitsin o girdi silinsin.. oldu mu simdi sozluk..
kime dokundumsa kanıyor, garipsiyorum.
Lan sözlük biri batı karadenizdeki bu kalabalığı açıklasın. Ereğlide konser var diye millet akıyor, dakika başı kazadan kurtuluyorum. Yollar çok kalabalık. Duzce eregli arasi 40dk iken 1 saati geçti dün. Hele dügünler, ramazan gelmeden herkes döküldü. Allahtan haftasonu bitti. Hele o plaj neydi.
''içimi dökmeyi hiçbir zaman sevmedim; çünkü yine ben topluyordum.''
aslında tüm korkum kırılmandan ibaretti. ve bu kadar korkmama rağmen seni nasıl kırdığımı anlamıyorum.

evet, itiraf bu itiraf.
sürekli rekabetten yana olan, üstün gelmek, haklı çıkmak adına insani değerleri unutan kişilerden uzak kalmak için büyük bir çaba gösteriyorum. biz ki '' küçüklerimizi sevmek, büyüklerimizi saymak '' maddelerini aklımıza kazımış bir nesliz. hayatta kalmak ve para kazanmanın öneminin farkındayız ancak insani değerleri ve saygıyı görmezden gelmeyi reddediyoruz. rekabet yozlaştırır, yorar, üzer, kırar. unutmayalım ve önce kendimizi yenelim. düşüncem budur.
korkunun ecele faydası yok. dirayetli olmak gerek.
Belki keşke ama !hiç demek istemedigim kelimelerdi artık bunları bu günler de sık sık sölüyorum belki gelmeseydim keşke yapmasaydım ama hala özlüyorum. Çok acıyor böle kanıyor için için, hoş anlatamam ki bunu bilemezsin ki örneklerim yetmez kelimelerim kıfayetsiz cümlelerim anlamsız sadece çok acıyor.
içmemem gerekmesine rağmen sigara içiyorum. durmadan.

bir de şarap. şarap iyi geliyor gerçi, ama sigara içmemem gerekmesini söylüyor doktor. miyokard bilmemnesiymiş. bok yesin. sigara içiyorum. şeytan azapta gerek demişler, sigaraya da en çok böyle bir dönemde ihtiyaç olur o zaman.

tam göğsümdeki karınca yuvaları...
artık isyan eden itiraftır.

yeter artık lan cidden sıkıldım, ben hayatımda hiç bu kadar duygusal olmadım be. bugün araba kullanırken çalan müziğinde etkisiyle gözümden yaş geldi lan, yeter artık ya valla yeter artık. inceldiği yerden kopuyor mu yoksa daha güçlenerek devam mı ediyor ne olursa olsun. ben hayatımda kimseyi böyle sevmemişim, kimseye göre yaşamamışım. sırf kendi yolumu çizmişim, kimseye göre bağlanmamışım. hayatımda ilk kez başıma geliyor böyle şeyler.

ben bugün arabayı sağa çekip ağladım sözlük, bugün bu oldu.
Bu çok özel sözlük.
aylardır asığı olduğum kız. millet güzel olmadığını söylüyor, hepsine sövüyorum. seviyorum, elimde değil. lakin bugün ne öğrendim biliyor musun sözlük? hayatımın aşkı en sevdiğim arkadaşımın, kardeşimin hergün evine gidiyormuş. sorma be sözlük. bu hayatımın en kötü günü.
yakın beni.
allah'a çok şükür bu aralar çok mutluyum, sevilmenin böylesi, hem de ezelden ebede sevdiğinin sinesinde yanan ateş olmak çok güzelmiş.
çok hareketli bir hayat yaşadım şu ana kadar. her konuda. alkol, ot, kadınlar... ama artık gerçekten sevmek, sarılmak, öpüp koklamak istiyorum bir kızı. etrafta bu gece kimi fikfiklesem diye dolaşan boş erkekleri görüyorum. mini etekler, kısa daracık şortlar giyip erkekleri tahrik etmekle meşgul olan, bu gece kimin altına yatsam acaba diye düşünen kızlar görüyorum. sövüyorum hepsine. artık gerçekten sevmek istiyorum, seks değil.
Ula madem bu kadar insan yalnız , gelin birlik olalım yalnızlığımız gitsin *.
ben nefret edildigini ogrendim sozluk bu yedigim tokatlardan daha beterdi sanirim artik durulmaliyim.
Az önce bi enty saldım. Kendimden tiskindim. inşallah çok kişi okumaz.
itiraf ediyorum sözlük anca iphone 5 çıkınca iphone 4 alabilen playatation 2 almak için playstation 4 un cikmasini bekleyenler çok beğendiği bir ayakkabıyı alabilmek için sezonunun dolup ucuzlamasını bekleyen insanlar daha değerlidir kadir kıymet bilir.
"Senden sıkıldım" insana ne hissettirir, ne kadar can yakar ? Tahmin bile edemessin.
"sosyoloji okuyacağım ben yahu" diye gaza geldim, sınava girdim. bir ütopya olarak odtü sosyoloji istiyordum, hacettepe sosyoloji'yi ise yedek tutuyordum. sıralama 64500 geldi. geçen sene 61000 ile almış kefereler. "ulan gelir mi acaba" diyerekten sabahtan beri 2 paket sigara bitirdim. böyle giderse akciğer kanseri olup tercihlerin sonucunu göremeden gideceğim.
elime silah alıp, aslanların sürü üyelerine saldırması karşısında kayıtsız kalan bütün zebraları kırmızıya boyamak istiyorum.

adımı hatırlamayacak kadar içip, en değer verdiğim ve en özel giysimin üzerine bağırsaklarım çıkarcasına kusmak istiyorum.

aracımdaki bütün fren sistemini sökerek, gaz pedalına iri bir taş parçası koyup, kendimi sürücü koltuğuna bağlamak istiyorum

gülüşünde iğrenç bir çaresizlik olanların ağızlarına huniyle sıçmak istiyorum

birinin agzımı yüzümü sikmesini ve kanımın metal tadını damarlarımda hissetmek istiyorum...
* * * *