bugün

geç buldum, çok geç buldum. erken kaybetmek istemiyorum.

onsuz geçen her an boşa yaşamışım gibi hissediyorum.
ömrümün bundan önceki dönemi tattığım hazların, zevklerin hatta ve hatta acıların hiç bir önemi yok gözümde.
sadece bundan sonrasını düşünüyor ve umut ediyorum. gelecek günlerin özlemi ile yanıp tutuşuyorum her an.

kayıp gitmesin kollarımın arasından olur mu sözlük.
Sözlüğü trollemek istesem bir entry girer önce dine sallardım ardından aynı entrynin devamında dini savunan bir yazı yazardım ve tüm sözlük ateisti, dindarı hepsi eksi oy verirdi. işte biz böyle negatif bir milletiz ben de böyleyim açıkçası acaba değişmeli mi, en azından denemeli mi..
tarihe not düşülsün sözlük. 2 hafta önce senden kolay kolay vazgeçmem dediğim kişi beni kendisinden vazgeçirmeye öyle güzel çabalıyor ki resmen oscarlık performans ödülünü hak ediyor. acı çeken kim mi? acı çeken the answer'den başkası değil. bunu da en yakınlarıma bile anlatamadığımdan buraya yazıyorum. iyi ki varsın sözlük. lanet olsun böyle de işe. benim gibi aşkına sevdasına duygusuna sahip çıkan bir adamı küstürüyorlar bu duygulardan. bu duygulara küserken gene acı çeken kim? the answer. yazıktır ayıptır lan. kimse de yalnızım diye ağlamasın.
arkadaş ailemin bütün fertleri bundan 1 ay önce 10 11 de yatarken şimdilerde hepsi 2 ye 3 e kadar oturuyor. ulan biraz özel alan istiyorum. yalnız kalmak istiyorum. bi gidin yatın amına koyayım ya. diyemiyorum işte. komikli kedi vidyosu anlatıyorlar birbirlerine. inanılmaz.
bir kaşık suda boğmak istediğim insanlar var ancak haberleri yok suda boğulurken haberleri olacak.
sıraya kopya yazmak için asetat kalem aldığım doğrudur. o kalem de keynesin götüne girsin bu arada.
Şu an çok korkuyorum ve bu satırları karanlıkta yazıyorum.
radyo yayınımda da belirttiğim gibi 5 yasındayken 7 adet kedı yavrusunu kendımden 2.5 yas buyuk teyzemle oldurup ardından bır mezar kazıp 7sını bırden aynı mezara gomdukten sonra dua okudum itiraf edıyorum.
dün sadece 4 buçuk saat uyudum, bu gece hiç uyumadım uykum yine yok. uyku kaçırma yolları var da, getirme yolları yok arkadaş.
(bkz: seri eksi oy veren ibne) başlığına yazan şikayet dolu entryleri eksiliyorum. düşene de bi de ben vuruyorum. pişman mıyım, hayır.

edit: eksi manyağı oldum.
erken gördüm hayatı yaşamakdan soğudum, ben genç bir ihtiyarım hızlı yaşadım çabuk yoruldum.
aslında müslümanım. sadece aşırı dinci gruplara karşı olduğumdan ateistimsi kalıyorum.
her yalnız kaldığımda ve bir uğraşım olmadığında böyle hissediyorum kendimi. Düşünmeye başlıyorum, geçmişi düşünüyorum. hiç arkamda bırakamıyorum geçmişimi, hayatıma giren insanları, üzüntülermi... Karman çorman duygulardan kalbim binlerce parçaya ayrılacakmış gibi hissediyorum.
- boş zamanlarımda stalker'lık yapıyorum. şu ana kadar yakalanmadım.

- burcumdan utanıyorum.

- sitelere filan kayıt olurken doğum tarihimi 29 şubat diye giriyorum. yalan amk.

- çizgifilm izlerken görmesinler diye biri gelirken kanalı değiştiriyorum.

- */*/* gizli gizli nutella tüketiyorum. */*/*
insanin uykusunda bile cani acir mi? Aciyor.
Bu gün kahvaltıda yanlızlıktan 3 tane lahmacun yedim sözlük.
benim doğum günümü kutlamayan arkadaşlarımın doğum gününü de ben kutlamıyorum.
ilk defa bu kadar yorgun ve dengesiz hissediyorum kendimi.
hayatımda o kadar çok grilik var ki artık neredeyse gri renkten nefret edeceğim.

Kayboldum kaybolan yıllar içinde
Gönlümce bir zaman yaşayamadım

Ağladım mı güldüm mü
Yaşadım mı öldüm mü
Bir kısa gün gibi bir ömür geçti de anlayamadım

Her arzum, emelim içimde kaldı
Her çağda gnlümü bir hüzün sardı

Ağladım mı güldüm mü
Yaşadım mı öldüm mü
Bir kısa gün gibi bir ömür geçti de anlayamadım...
galiba depresyona giriyorum, belki de girdim. başka bir deyişle hayat bana girdi. mübarek olsun.
itiraf edebileceğim tek bir itirafım var oda itiraf edebileceklerimi itiraf etmemden ötürü itiraflarımı itiraf edeceğim.
benim için önemli olan sütyenin içindeki kısım değil, sütyenden dışarı taşan kısım.

edit : küçük memeliler rahatsız, sürekli eksileniyorum.
Birkaç gündür deli gibi düşünüyorum. Fakültede aldığım eğitimi hak ediyor muyum diye? Sonuçta ben sanatçı olmak istemiyorum. Ama yoğun bir şekilde sanat eğitimi alıyoruz. Ben sadece moda fotoğrafçısı olacağım.
Hep arada kalıyorum ahh ahh.
nick altı dolu olanların büyük çoğunluğu amlı ve memeli.
sabah ekmek almaya gittim dönüş yolunda gözüme bir cisim kaçtı şimdi hastanede doktorunun sikinin keyfini bekliyorum. siki keyiflenir de belki alır diye. göz için götten olmayalımda.