bugün

başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim.
Dünün beğenilen entrylerini okurken futbolla ilgili olanlarını direk es geçiyorum.
sıla gençoğlu ve çetesi gibi arkadaşlarım olmasını çok isterdim.
insanlar çok ufak hesapların peşinde koşuyorlar. beyinleri ve planları öylesine dar ve boğucu ki beni sadece sesli düşünerek bile öldürüyorlar. birazcık absürd bir eğlence veya heyecan için ölüme bile gidebilirim.
Bugun işe basladim part time, hem okul, hem is hem de canimdan cok sevdigim bir sevgilim var.. Bu ucluye birde amerikan futbolu eklemem gerek sevgilin tamamen mutlu olabilmesi icin, bende istiyorum ama olmuyo be, yoruluyo insan robot degilm ki bende.. Destek cikiyo zaten bana, ama istedigi seyleri yapamadigim zaman Azcik daha fazla destek ciksa bana, gidemedim diye uzulmese, gulse bana her an, her zaman, sıkılmasa konusurken, 2 satir guzel sey yazsa bana..

Su an o kadar ihtiyacim var ki o iki satir bile olsa guzel sozlere. O kadar cok istiyorum ki, biliyorum yazamiyosun, biliyorum olmuyo, ama istiyorum, duymak istiyorum. Sarildigi andaki gibi bana icimi ciz ettirse keske su an, keske..
bahar geldi. kaldirimlarda yatip sokaklarda sefillik cekecek kadar abartili yasadigimiz gezme istegi donemlerimiz de gelmis. bes gundur deli gibi gezdim. eve girdim ve geri ciktim. sozde dinlenecektim. olmadi. suanda bi cok seyler yapmak istiyorum. en azindan camdan baksam bile olurmus gibi. ama ayni zamanda canimda istemiyor. icimi sikmisler gibi. ı i karmasasi yasama. bildigin sikilmiş icim.
dün gece erkek arkadaşım bir elinde kayganlaştırıcı diğer eli penisinde beni evin içinde kovaladı.
Bir sene olmuş biteli hala facebookta görünce heyecanlıyorum kızı amk. Baktım benden ayrıldıktan 10 (yazıyla on) gün sonra çıkmaya başladığı çocukla fotoğrafını profil yapmış; bastım eksiyi. Çıkarttım elim titreye titreye arkadaşlıktan. Ulan o değil de bir mutlular, bir de yakışıyorlar birbirlerine, canım çekti yeminlen.
iktidar karşıtı entrylerim direkt eksileniyor sözlük ve nedense hep aynı yazarların eksilediğini düşünüyorum bir de mesaj atarak ayar vermeye çalışan ayarsızlar var ki yegane eğlencem kendileri.
demirspor macıni izlemeye gittim bir bayan arkadaşla. normalde maraton tribunune gidip oturup rahat maçımi izler maçın atmosferine göre küfür ederdim. bu sefer de kapalıya gidip maç izledik ve cevremdeki çoğu taraftar bayandi. maç 1-1. sozluk ve ben iki golü de göremedim. futbola da bayan eli değmesi şart. şaka be sozluk bok gibi geçti maç. kızların arasında maç mi izlenir oturup kıza maç sırasında ofsayti anlattim. yuh diyorum kendime şimdi. git maratona geniş geniş macıni izle. hazır konusuda açılmışken adana demirsporlu 38 numarali futbolcuyu giyabinda sövüyorum. hiç mi antremanda sol ayak çalıştırılmaz. neyse sağlık olsun adana,demirsporludur.
bursada bir insana nasıl sürpriz yapılır ki sözlük ? nereye götürülür ne yapılır ?
Nerde el ele tutuşup yürüyen sevgili görsem ortalarından geçip ayırmaya meyilliyimdir.
sevinçten ağlamak neymiş ben bugün öğrendim. hep derdim öyle şey mi olur mutlu insan ağlar mı diye. çok da güzel oluyormuş valla.
sene olmuş 2013, hâlâ galatasaray'ın fenerbahçe'den büyük olduğunu düşünen insanlar var sözlük. laf aramızda ben onlara kaba etimle gülüyorum.
bugün hayatımın en güzel ikinci gününü yaşadım. gün boyu sevdiğim kızla elele gözgözeydim. hiç bitmesin dediğim ikinci gündü ama bu da bitti. artık kaç ay sonra görürüm sevdiğimi bilmiyorum ama şimdiden çok özledim be sözlük. diğer dünyanın gerçek olmasını; sırf zaman kavramı yok diye çok istiyorum. tabi cennete girebilirsek.
neyim var benim...
küçükken okula gitmek istemediğim zamanlar okul zamanından bir önceki gece sel olsun deprem olsun da okullar tatil olsun okula gitmeyim diye dua ederdim.

aradan on beş yıl geçti.

şimdi öğretmenim, az önce lan şöyle insanlara zarar gelmeyecek cinsten bi deprem olsa da yarın okula gitmesem diye aklımdan geçirirken yakaladım kendimi.

öğrencilik yıllarıma selam olsun. hiç değişmemişim bravo bana.
kilolarca sıçmak istiyorum.
Bize ne lan senin çişinden?
Memeleri güzel olan herhangi bir kıza aşık olabilirim, kimse benden şair olmamı beklemesin.
şu andan itibaren seri artı veren bir meleğe sahip oldum sanırım.
"onun" gülümseyişi ile evlenmek istiyorum.
Bu hafta içi tematik mode'da eczane kasmayı düşünüyorum sözlük. Kızmayın diye söylüyorum.
bu başlığı kim açmışsa çok sevaba girdi. şuraya baksana 89476 tane itiraf var. olmasaydı eğer millet içine ata ata kanser olacakmış vallaha *
15 yaşında muhtemelen gerizekalıydım sözlük.

o yaşlarda evimin çok yakınında bi bilardo salonu vardı. erşan diye biri işletiyodu bu mekanı. hafif tombul, tipsiz , am budalası bi herif.

neyse, gittim salona erşan abi orda yine. 'gezelim mi lan' dedi. 'gezelim abi' dedim. scooter tarzı bi motoru vardı. atladık geziyoruz. motoru erşan abi kullanıyor, ben de arkadayım.adamın yola baktığı yok. kaldırımda yürüyen hatunlarda gözü. içimden sövüyorum ibneye tabii.

erşan abi bana 'ben yola bakmıyorum. sen yola bak. önümüze araba falan çıkarsa omzuma dokun yeter' dedi. ben de 'tamam abi' dedim. bre amına koyduğum beyinsizi. adam diyo ki' ben yola bakmıyorum', ben de 'tamam abi sorun değil' diyorum. o aralar tabii kan gitmiyo ki beyine. anlamıyorum söylenenleri.

böyle salak salak takılırken kaldırımda bi hatun gördüm. aman allahım böyle bişey yok. meğer erşan abi de aynı hatuna bakıyomuşuz. 'lan hatuna bak' dedi. 'bakıyorum abi' dedim. sonra kafamı bi çevirdim 30 cm önümüzde traktör var. erşan abiyi dürtemedim bile. zamanım olmadı. koca traktöre scooterla çarptık.

oracıkta bayılmışız. hastaneye götürmüşler. kafalarda bandaj falan. her yanımız yara bere içinde.

scooter zaten pert olmuş. 2 şerit yolda traktöre çarptık amk ya.
Belki biraz geç kaldım yapmak için ama bugün facebook hesabımı dondurdum. Bi rahatlama oldu gibi.
güncel Önemli Başlıklar