bugün

entry'ler (256)

hem klasik hem metal müzik dinleyen insan modeli

klasik müzik de metal müzik de hissedilerek dinlenmesi gereken müzik türleridir. müzik zevkinin kesinlikle çok iyi olduğunu düşündüğüm insandır. candır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

lamb of god- laid to rest

gecenin şarkısı

gojira- the art of dying

yazarların kendilerinde nefret ettiği özellikler

biri bana derdini anlattığında ne diyeceğimi şaşırıyorum. kötüymüş gerçekten gibi şeyler zırvalayıp o insanı daha da beter ediyorum. teselli etmeyi bilmiyorum ben.

sözlük yazarlarının itirafları

sevinçten ağlamak neymiş ben bugün öğrendim. hep derdim öyle şey mi olur mutlu insan ağlar mı diye. çok da güzel oluyormuş valla.

çok seviyorum dediğim insanlar hakkında ölse üzülür müyüm acaba diye düşününce kendi kendime verdiğim yanıttan korkuyorum. çünkü genelde cevap hayır oluyor.

türklerin en kötü yanı

vurdumduymazlık, tembellik, boşvermişlik.

bursa

sürekli tekrar fırsat bulsam da gitsem diye düşündüğüm şehirdir.

efsane rolling stones şarkısı

hangisini seçsem bilemedim (bkz: angie) mi desem (bkz: paint it black) mi yoksa (bkz: wild horses) mı?

türk dizi sektöründeki rutinlikler

müzik eşliğinde tüm karakterlerin düşünürken çekilen sahneleri. 10-15 dakika sırf bu sahne için gidiyor çoğu dizide.

kurt cobain

grunge türünün en bilinen ismidir. ölümü her daim üzendir. hayranlarının büyük bir kısmının direksiyonculardan farksız olup sadece dış görünüşü için onu sevdiğini bilmek üzücüdür.

yaşıtım olan insanlarla anlaşamıyorum. çok sevdiğim dostlarımın hepsi benden en az 3-4 yaş büyük oldular hep. benim jenerasyonum bozuk galiba. hiçbiriyle doğru düzgün dostluk kuramıyorum.

dünyanın en kötü kokuları

plastik kokusudur.

the cure

herhangi bir şarkısını herhangi bir yerde duymamla en az üç gün boyunca bana başka bir şarkı dinleme olasılığı bırakmayan çok şahane gruptur.

eminem

rap müzikten olabildiğince uzak bir insan olarak sevdiğim takdir ettiğim tek rapçidir kendileri.

sözlüğe sadece çok bunaldığım, konuşacak kimseyi bulamadığım zamanlarda giriyorum. içimi döküp, birkaç tane de öylesine entry yazıp çıkıyorum. bu beni o kadar rahatlatıyor ki anlatamam.

o ses türkiye

çok bağıranın daha güçlü sesi vardır mantığıyla hareket eden, ünlü sanatçıların taklidini yapanların pek bir beğenildiği, pek çok güzel sesin erkenden elendiği yarışmadır kendileri. sonrada bizde neden iyi sanatçı yok der dururuz. yeterince açık değil mi? az biraz tipin düzgünse biraz popülersen ses maalesef ikinci planda kalıyor. siz bu kafayla ''o ses'' i daha çok arar durursunuz.

hareket sensörüne kendini göstermeye çalışmak

zıplayarak el salladığınızda bile ışığı yakamadıysanız bilin ki bozuktur o. denedim çünkü ordan biliyorum. meğersem bozukmuş.

insanı alıp götüren enstrümantal şarkılar

apocalyptica-hope.

lisedeyken okula verilen zararlar

her beden dersinde top almak bahanesiyle hocanın odasına girip topları teker teker sınıfa yürütmek. yaptığımız anlaşılana kadar sınıfta 5 voleybol topu, 11 çift masa tenisi raketi ve elimizi bile sürmediğimiz 3 çift badminton raketi vardı.