bugün

"geride kalan tek şey yüreğim.. sahip bile çıkamıyorum artık ona! baksana almış başını gitmiş sana.."
Seni çok özledim tam 3 hafta bırak bir haftayı bir saat bile dayanabilecek gücüm yok. ve yaptıklarım için beni yargılama sadece seni sevdigimi düşün.
itiraf ediyorum, bir ona söylediğim şeylerin arkasında zor duruyorum. her şeyi yaparım, herkese her şeyi söylerim ama bir onda tıkanıyor geri dönüyorum.
dedim ya bir onda yenik düşüyorum.
şeytan diyor al gene gururunu ayak altına dediğin bütün lafları yut salla bir çağrı. şuram düğüm oldu be sözlük!. düşünüyor mudur diye düşünmekten kendimi alamıyorum.
dün eve gelen misafir çocuğunu kuş lokumu kuş bokundan yapılır yeme dedim hepsini ben yedim pişman mıyım hayır yine olsa yine yaparım ha ha ha.
3 tane bütün acı biber yuttum midem fena bir yanma var ne yapalım. acı importladık acı exportlayacaz.
lan korkuyorum sözlük. önce koministimam bana laf soktu uçuruldu, bugünde yastigimi rahat birakin abuk bişeyler yazmış uludağ modernden ve şu an silik. sanırım modlardan biri bana aşık. bende seni seviyorum bebeğim o yeah. *
sanırım kısa kesmeye çalışıyor. oysa ki olur gibiydi. eğleniyorduk falan...
Bazen icimden delikanlim sarkisini soylerken yakaliyorum kendimi. Geceler boyu cay icmelerimigz bitmesiggn sakinir sakla gunesim ol al isit benigg... tam bilmiyorum affola.
Herhangi bi paylaştığım video'yu olmuş mu diye kendi sayfamdan izliyorum.
geçen gün o yerden yere vurduğum pop* şarkılardan biri dilime dolandı, sonra istemsizce şarkıyı açıp baştan sona ezberledim. kahrolsun o dile dolanan kafiyeli sözler.
Bundan 2 yil oncesinde eskisehir konserimde insomnium'un weighed down with sorrow sarkisini calmistim.Calip soylemeyi sevdigim ve transa gectigim tek sarkidir.Intro bolumunun bitimindeki ilk baslayista genelde kopardim tamamen ama ilk kez sahnede bosaldim. hicbir sexapelitesi yoktu ama muzik orgazmi bu heralde. o ani bir daha yasayamadim. iyiki siyah renk kot giymistim .
ayrılıp ayrılmadıgımızı bilmeden bir haftayı geride bıraktıgım eski sevgilimin azönce facebookta yeni bir ilişkiye başladıgını gördüm sözlük.
ben sıkıntılarıyla bogusuyo diye merakla ve endiseyle onun beni arayacagı günü beklerken o bi iki hafta önce tanıştıgı kızla çıkmaya başlamış.
ulan saglım bozuldu benim midesiz.

edit:yeni ilişkisi 1hafta bile sürmemiş ya lan. şimdi gördüm ilşkisi yok.
12 kardeşiz. 11 kardeşim var. evimiz ufak. kapıcı dairesi. 7 kişi sığabiliyoruz. annem ve babam hergün dışarıda yatıyor. kardeşlerimle ben değişimli olarak dışarıda yatıyoruz. şu an üst komşudan yazıyorum. buradan anneme bir iş,babama bir iş,kardeşlerime bir burs,kendime de bir bilgisayar ve sınırsız internet istiyorum. 54tl olandan. 60gb adil kullanım haklı.
sözlükte istenmeyen evlat benmişim de haberim yokmuş; rekorlar kırmışım, listelerin en başından düşmemişim. "yatacak yerin yok" diye bağırmışlar da görmemişim/görmezden gelmişim.

yeni tasarım zımbırtısını biraz inceleyeyim dedim de ne göreyim sözlük?
-dünün en kötü entryleri sıra bilmem kaç; önceki günün en kötü entryleri sıra bilmem kaç; geçen haftanın en kötü entryleri sıra bilmem kaç... hayır yani görsen dudağın uçuklar. ne pis biriymişim; kendimi sevmemekte haklıyım ben, herkes aynı fikirdeyse...
fark ettim ki bunalıma girip dünyayı bos verip kendimi odama kapatmak icin tek bir sözcuk yeterliymis.
aha bugün pzt bi rejime başlayım dedim kiiiii sabahleyini mükellef bir kahvaltı ile yaptım sonra kendimi kahvaltı önemli ama dikkat ederim diye avuttum.
öğle geldi götürdüm bir iskender kiiii kendimi akşama hiç mi hiç yemek diye söz verdim ama ama koftiden sözmüş bu söz çünküü akşama da yarım pizzayı dedim.
bir daha rejim mejim demeyeceğim ne kadar iradeli olduğumu da gördüm....
hay ben kendimi neyse yaaaa...
normal biri olmak istemiyorum. ama toplum beni yontuyor. normal ve sıradanın bekçisi yapmak istiyor. atanmak memur olmak istemiyorum. beni bir kütüphane dolusu kitabın içine gark edin ve kapayın kapıları. başka da bi bok istemiyorum sizden.ha bu arada sikeyim kpss sini de!
Sevdıgı kıza acılamamak.
Paranoyakça kıskanıyorum evet.
bu dünyanın adaletli olduğunu düşünmüyorum. haketmediklerini yaşayanları gördükçe cidden sinirlerim zıplıyo.
dilimde bir dize: "karanlık sokaklar; kör, sağır, dilsiz..."
insanın bazen nedensiz yere, saatlerce ağlayası geliyor sevgili sözlük..
sana söz veriyorum her şey güzel olacak.
bi el atın beyler:
http://mobile.donanimhabe...71886841&p=1#71886841
http://mobile.donanimhabe.../showtopic.asp?m=71886731
bugün, derste asistan hanıma "abla" dedim.

ablacan tavırlarının kurbanı oldum, ne yapayım?