bugün

sözlük, ben de itiraf etmek istiyorum. ama neyi itiraf edeceğimi bilmiyorum. canım sıkılıyor, melankolik oldum iyice. bazen durup dururken hüzün sarıyor benliğimi, içimden meyhane şarkıları söylemek geçiyor. sonra bir anda değişiiyor ruh halim. gülüşler, olur olmaz şeylere kahkaha atmalar. sanırım deliriyorum. biri beni durdursun.
ufacık bir çocukken "madonna'nın yeni albümü çıkmış" dediklerinde, ben onu madonna'nın yeni çekilmiş fotoğraflarının olduğu, elimize alıp bakabileceğimiz türde bir albüm sanıyordum. yazıkmış lan bana baya.
doğum günü hediyeni bir kere giymek nasip olmadı fakat, evde unuttuğun yeşil tokayı artık bir başkası kullanıyor.
Hala milli olmadım ama sözlük yazarı olmak ümit milli olmak gibiymiş.
yapabilecegim bir cok sey var, ancak durgunlugumun nedeni bunlari yapabilecegim zamani beklemek mi, yapmak istememem mi bilemyiorum.

cok sinirliyim, bir bizonu bile tek basima yiyebilirim.
acizim aciz...
bedenim ruhumu taşıyamaz hale geldi. kalabalıklar ortasında kaybolmuş gibiyim. kendimi gökte sahipsiz dolaşan toz bulutu gibi hissediyorum. ve bir o kadar da kendimi yalnız, çaresiz...
bugun ayrılalı tam 270 gün oldu. ve ben hala 270 gün öncesindeyim...
yaşantıma dönüp işime, okuluma, aileme bakmam gerekirken ben hala o gündeyim.. içimin acıması, her gece yatarken onun resmine sarılmam, anılarla rüyaya dalıp gecenin köründe ismini anarak uyanmam, sabah telefonda bir çağrı, bir mesaj var mı diye bakmam geçmedi.
arkamdan biri seslendiğinde, kapı çaldığında, sokakta yürürken acaba o mu diye dönüp bakmam hala bitmedi... kafayı yiyecek gibi oluyorum an geliyor evine gidip 'seviyorum hala seni can. ne olur daha fazla canımı acıtma dön geri' diyesim geliyor ama yapamıyorum. neden bu sözcükleri söylemem, neden bu kadar zor geliyor ? madem söylüyemiyeceğim neden unutamıyorum? neden hiç tanışmamış var sayamıyorum ?
keşke o davetkar tanışma mesajına hiç cevap yazmasaydım. keşke senide diğerleri gibi sayıp resmine bakmasaydım. keşke keşke... hayatımdan sen gittikten sonra o kadar keşke oldu ki şimdi de keşke unubilsem diyorum...
evet sözlük itiraf ediyorum. ben ahmağın tekiyim. kendi egolarımı tatmin edebilmek için siktiri boktan bir çöpçatanlık sitesine üye oldum ve orada hiç daha önce yanyana gelmediğim, ilk defa gördüğüm ve 3 aylık ilişkide beni köpeğe çevirmiş "can" isminde bir erkeğe aşığım.... bana sövün, küfredin, edebildiğiniz kadar hakaret edin ama bana unutabilmenin formulunu söyleyin...
sevgili sözlük
iki sevgili ve sevişmek konulu başlık güncellenince, ne apo kalıyor ortada ne din meselesi. elime sağlık.*
bir dalmışım sözlüğe, dalış o dalış hani. saat 19:27 den bu yana aynı parçayı dinliyorum, şimdi farkettim. çok pardon sözlük.
o son kuru fasulye tabağını yemeyecektim sözlük!
serj tankianın elect the dead albümünü dinlemeye korkuyorum sözlük. çünkü o var. o şarkılar beni aşık ediyor sözlük ve ben ondan nefret ediyorum.*
star tvde izlediğim film çok kötü be sözlük.
sözlük bugün kendimi çok zayıf hissediyorum. aşık olduğum bir kız var fakat ona olan hislerimi açıklamak için henüz erken olduğunu düşünüyorum. bunalımda gibiyim. hayattan zevk alamıyorum artık... birde üstüne senin o güzelim sayfalarını saçma entryleriyle kirleten tipler var. (bkz: cahil takımı) (bkz: abaza) (bkz: lafı bir tarafından anlayan) tipler var. cinnet geçirticekler insana sözlük. anlayışsızlık, tahammülsüzlük diz boyu. sende olmasan ne yapardım, sözlük... iyiki varsın.
edit= imla
sözlük biri söylesin bana yayında mıyım radyoda diye ya, test ediyorum kendimi kimse iplemiyo, yorum yapan yok hiç...
(#6685194) nolu entryi sırf eksi yemek için girdim. bazen yapıyorum ben böyle. farklı olmak adına yapmıyorum. çünkü ben zaten farklıyım. monotonluk dünyada nefret ettiğim en büyük şey. kimse yenemez lan beni.
itiraf ediyorum açılan bazı başlıkları yorum yapmaya değer bulmuyorum çünkü çoğunluğu (bkz: bel altı muhabbetler)
kendini göster. kaçamak oynama seviyorsan adam gibi çık ucunda ölüm yok. emin ol aklına düşerse büyütebileceğin bir tohumun olur. içinde filizleri öldürmektense...
hadi dont panic adam ol. *
mecbur olduğum bir şeyi yapmamak için her yolu deniyorum. sanırım bu sayede kendimi özgür hissediyorum.
eşkiya filmini daha yeni izledim ve hayatımda sankı çok büyük bir eksik tamamlanmış gibi hissediyorum .Hatta benim gibi izlemen arkadaşlara şuan izlemeleri tavsiye ediyorum .
Şu sıralar gitmeyi düşünüyorum. Uzaklara bilmediğim yerlere dönmemek üzere kendimi zor tutuyorum . Ailemle çok uzağa gitmek istiyorum dönmek istemiyorum .
domatesin içindeki o yumuşak çekirdekimsi kısmı varya, ona bayılıyorum.
salata yaparken önce ortasındaki yumuşak kısma tuz ekilip bir güzel yenip kalanı ile salata yapılır.
#4457432 nolu entryimden utanıyorum. en beğenilen ikinci entrym olmasından dolayı sözlükten ayrıca utanıyorum.
kadınlar ezilmeyi çok seviyor.
limonun çekirdiğini ekmek bıçağıyla çıkarırken aklıma türk sinemasındaki kurşunu bıçakla çıkarma sahnesi geliyor ve bu durumdan haz alıyorum. *
artık onu hatırlamaktan zevk almıyorum.
nasıl söylesem bilemiyorum. benimki anlık fakat büyük bir gafletti. evet geçen gün yılmaz özdil'in yazısını okudum.hem de yarısına kadar!