bugün

insanın kendisinden başka güvenecek başka kimsesi yok bunu bugün anladım sözlük. aile ve birkaç dost olsun ve kendine inancın, başka bir şeye gerek yokmuş şu hayatta. evine kadar soktuğun insan bazen seninle sidik yarıştırmaya kalkıyormuş , seni hiç unutmayacağını söyleyen kişi ilk zorlukta cayıyormuş, bunları kimse anlatmamıştı bana. yapılacak şey belli, onları geride bırakma zamanı gelmiş artık. biraz daha dayanmalıyım, itiraf ediyorum, istediğim yere geldiğimde bir daha dönüp suratlarına bakmayacağım.
biri bana dertlerini, her bişeyciğini anlatsa da dinlesem.
diye geçiriyorum içimden bazı bazı.
birlikte alisverise gidebilecegim, 24 saatimi beraber gecirebilecegim bir kiz arkadasim yok sozluk. kadin, kadinin dusmaniymis bunu anladim. erkek arkadaslarimla dedikodu yapmak da bi yere kadar. yalnizim sozluk, cok yalnizim...
uludağsözlük'e boğa burcu biriyle tanışmak için gelmiştim. umudumu kaybediyorum yavaş yavaş buradan doğru ihl sözlük'e geçiş yapacağım. neden mi buradaki boğa burcu kadınları deist çıktı.
antalyalı bir kıza aşık oldum, adı deniz. çok uzun süredir aşık olmadım. beynimde depremler oluyor. göğsüm kararıyor, yüreğim kanıyor, olmasaydı sonumuz böyle.
bazı erkekleri kadınlardan daha çekici buluyorum sadece bu kadar.
sinirden patlayabilirim.
siktir olup gitmişsin. aylar geçmiş üstünden. daha ne yapmaya çalışıyorsun, amacın ne?
bazı insanlara hayatını verirsin, yine yetinmez. insanlar böyle. aç. senden sonra yerlerde sürünsün ister, bok çukurunda yaşa ister. bu kadar sinirlenmeme rağmen hala gülüyorum ama. ve hep böyle kalacağım.
formatin amina koymak istiyorum ama moderasyon cok iyi calisiyor.
geçen gece okuldan dönüyorum. karşıdan da kızlı erkekli bi grup geliyor şen şakrak haldeler. yanımda da abinin biri çöpleri topluyor. grup geçip gittikten sonra bu abi bana doğru dönüp kızları kastederek "şunlara bak aileleri bunları okumaya gönderiyo bunlar gece vakti sokaklarda sürtüyo" demez mi? ben de o an "e abi zamanında senin ailen de seni okumaya göndermişti" demedim, diyemedim.
sıçarken evde kimse olmasa bile tuvaletin kapısını kilitlerim.
kaddafinin mezarının yerini bilip ziyaret etmek isterdim.
o kadar fazla ve birbirinden alakasız ilgi alanım var ki tek bir alanda yoğunlaşamadığım için hiç bir işi sonuna kadar götüremiyorum...
eşek en fazla yüzme stili bilen hayvanmış...ama en erken boğulan hayvanmış suda...çünkü hepsini yarım yamalak biliyormuş...
ara sıra askerlere dalasım geliyor...
sözlükten istanbullu bir yazar. bayan kendisi bu arada. bana sevgilin var mı diye sordu.. ee yuhh yani. bu devirde kızlar erkeklerden daha azgın olmuş bu ne yaa?

eskiden insanlar özellikle kız kesimi daha tertipli daha namusluydu!

şimdi yeni nesilin hemen hemen geneli azıtmış ve kafayı yemiş durumda..
aşık olduk iyi mi!
Metronun çıkışı için merdivenlere yöneldim. Çıktım. Tekrar indim. Yürüdüm yürüdüm diğer çıkışa yöneldim. Çıktım. Tekrar indim. Yürüdüm yürüdüm. Üçüncü çıkışa yöneldim. Buldum. Sadece 3 çıkış vardı. Akşam eve döneceğim merdivenlerden indim. Hayır burası değil ters yöne girmişim. Çıktım tekrar indim. Sadece 2 yön olduğu için çok yorulmadım. Ertesi gün yine çıkışı arıyorum çıktım, indim, yürüdüm tekrar çıktım, indim... Biri bana yönümü göstersin!
şuraya 13-14 yaşında gelecekmişim aslında, acayip yardırırdım be..
çikolata yerken paylaşmak zorunda bırakan insanlarin burun deliklerine o çikolatayi sokup sıvi bir şekilde kulaklarından akıtmak istiyorum sözlük.
yıl olmuş 2012 hala karma derdinde olan yazarlar var la. yeminle üzücü.
eğer bi kaç dakika içinde uyumazsam yarın sabah yapacağım süpriz suya düşer.
acilen uyumalıyım.
uykummmmmmmmmmm geeel.
iki yılbaşıdır yalnz değildim. Bu yılbaşı yalnız olacağım sanırım. Sadece arkadaşlarım olacak. Neyse belki sonraki daha farklı olur umuduyla kendimi avutmaya çalışıyorum. Off sözlük durum harbiden vahim *
fazla uzatıp canımı ve canımızı sıkmak istemiyorum. iyi geceler...
*3 haftadır uğramamışım buraya sözlük, ama inan sebeplerim vardı.
*1 ameliyat geçirdim, üstüne de yetmiyormuş gibi düştüm hastanede yattım vs vs.
*güvenmemem gereken insanlara güvenir oldum.
*yılbaşında napacağıma hala karar vermedim izmirde de istanbulda da ankarada da olabilirim artık hangisi daha cazip gelirse.
*hala bi htc sensation xe istiyorum, ameliyat bile oldum amınakoyim biri de geçmiş olsun deyip almadı ya la!
*tabi bunda kimsenin ameliyat olduğumu bilmemesinin de etkisi olabilir, evet.

neyse sözlük, beni biliyorsun, devamı gelecek nasılsa...
iki kadın arasında kaldım sözlük. ikisi de olsun istedim. ya sadakat kazanmalıydı ya da şehvet.
ve sonunda karar verildi.
itiraf ediyyorum burda itiraf edilenlerden hiç biri itiraf değil herkes atmasyon yapıyor.
bildiğin muzlu süt delisiyim.