bugün

Cahili muhattap alıpta kendini zeki görerek onunla dalga geçen insan kadar acıdığım hiç bir nefer yoktur şu dünyada. Bir insan ezikliğini ve sefilliğini ancak bu kadar iyi bir şekilde göz önüne serebilir.

Bense sadece zeki insanların yanlışlarına gülümserim.
sözlüğe her girdiğimde karşıma gelen giriyi okumayıp direk üye girişi butonuna tıklıyorum ve akabinde derin bir suçluluk duygusu hissediyorum.

"ya o giri dünyanın en komik girisiyse ?"
çok ünlü olucam, hemde çok. öyle az buz değil, benim şarkılarımı dinleyeceksiniz, sesime aşık olacaksınız. bunları yazdım bi kenara, gör bak.
ulan insanlar yaşlandıkça mala bağlıyor. annen veya babana bunu konduramasanda harbiden saçmalıyorlar bazen.
iki gün önce evlendim sözlük. hem de çok mutluyum. mantık evliliğinden gayrı şansım olmadığını düşünürken aşkın dibi evliliği yaptım hem de. umutsuz günlerim aklıma geliyor da ne deseler inanmazdım bugün böyle hissedeceğime. yazar bu entrysinde coşmuş kısmında aşk ölmüş/#8083772 olan biri için geliyor; 'hayat ne garip kadıköy pendik falan'
Jamie king e ba-yı-lı-yo-rum. ama summertime sadnesstaki haline. o kadın esmer olsa ya. klibi de defalarca izledim. esmer kısa saç, bakışları suratı falan ay ne kadar güzel,etkileyici klipte.
boşu boşuna çırpınıp duruyorum...
itiraf ediyorum, şuana kadar hiç kimseye aşık olmadım. hepsi bir yanılsamaymış.
dün ifade vermeye gitmiştim aile içinde yaşanan bir sorundan dolayı emniyete, önce baya korktum ne olacağını bilmediğimden ilk kez yolum düşüyordu emniyete çünkü. Gayet sorunsuz geçti, polisler umduğumdan daha iyi insanlar çıktı. Kuzenimle ikimizin ifadesi alındı o da bizim evde yaşıyor çünkü, 14 yaşında olduğundan ona çocuk polisi geldi sorgusuna. Emniyet müdürü ikimizi odasına çağırıp özel konuştu. Moral verip öğüt verdi az biraz da. Bir sürü olay vardı emniyette çok stresli meslek. Sürekli savcıyı arayıp bir şeyler soruyorlar falan savcı ile evlenilmez * . Baya uzun sürdü bizim işimiz, dönerken eve gidesim hiç gelmedi. şehrin sokaklarında hayat evdekinden çok daha huzurluymuş meğer.
geçenlerde burda bir yazar yazmıştı insanın en yakın arkadaşları değişebiliyormuş diye şimdi ona çok hak veriyorum şimdi bakıyorum da o kadar sene en yakın arkadaşlarım dedim insanların bazılarının bir yerleri kalkmaya başladı falan oturup doğru düzgün konuşucak ortak konu bulamıyosun falan ama yine de insan doğruyu geç de olsa görüyor öğreniyor hayat öğretiyor.
Yaptığım kuponlar hep tek maçtan yatıyor sözlük, köşeyi dönemiyorum.
bugün birisi kalbimi kırdı bilmeden istemeden, söyledikleri doğru olduğundan üzüldüm bu kadar belki de... kalbim sıkışıyor.
insanin kafasina gore birini bulmasi cok zormus anladim. Siz siz olun sacma sebeplerden kaybetmeyin onlari, eger bulmussaniz.
moralim bozuk sozluk.
Sigara icmeyen ben, ruyalarimda tam bir tiryakiyim.
Ve kac aydan sonra sanirim sevgili istiyorum.
bugün mesaj geldi yazar olmuşsun diye, sigarayıda bıraktım zaten sözlüğe sarıyım bari mk.
iki ucu boklu değnek diye bi' şey yok sözlük.

bok çukuruna bandırılmış değnek var. duran eşyalar kendi ekseninde saçma salak ivme kazanmışken.

insanlar kendilerini olgun gösterdiklerini sandıkları yaşlarında sek sek yapıyorlar. bu sek sek ayrı sek sek.

ne çalıyor bilmiyorum ama müzik güzel. bi' insan aynı kadınla sürekli aynı rüyada sevişebilir mi? insan isterse olur.

edirnekapı surlarını işgal eden kara bulutlar. bu bir yarış olmalı.

ben hep kaplumbağa kaldım zaten anne. öyle değil mi?

birileri, kimileri, gökyüzünü daha yakından izleyebilenleri. sevilir be. sevilmez mi?

sevdiğini söyleyemez ama sevildiğini adı gibi bilir.

adımı unuttum. hükümsüzlük bile işlemiyor..
az önce ateş, çakmak vs. ile ilgili bir başlıkta 'sana çakmak lazım' esprisini yaptım. ardından sol frame'de başka bi çakmak başlığına girdim, aynı espri orada da yazılıydı. çok klasik ve saçma bi espri olduğu için entry'i eksiledim.*
aynı hatayı 3234786943. kere yaptım yine akıllanmıyorum.
yoruldum.
sevgilimle aynı spor salonuna gidiyoruz ve evet bu hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biriydi. ben köpek gibi koşu bandının üstünde totomu kaldırıp koşmaya çalışırken o beni izliyor, ah ne kadar romantik.
Mesaj atmadığı her an boğulacak gibi hissediyorum sorunluyum sanki. Ama bu gerçekten böyle yaklaşık 6 saattir atmadı delirecek gibi oluyorum, dayanamadım attım biraz önce mesaj 10 dakika oluyor cevap gelmedi daha hiçbir tepki vermeden bekliyorum daha doğrusu ona tepkimi gösteremiyorum.
kelime oyunu programını sadece ihsan varol için izliyorum.
Cok ozledim be sozluk. Hani oyle boyle degil. Sesini duysam yeticekmis gibi ama aramaya yuzum yok ki. Hos arasam ne derim onu da bilmiyorum ya. Ama bulamazsin beni demistim, bulamadi sozluk. Belki de aramamistir ha, ne diyosun?
eski havam yok artık. değişiyorum. *
demin eski sevgilimle konuştuk..

aslında pek konuşamadık, konuşacak bir şeyimiz kalmamış.