beni para uğruna terk edip yurt dışına giden sevgilimi bir ömür bekleyebilecek kadar seviyorum ve sadığım üstelik o bana bekle demediği halde. Salaklık değil bu. kişilik meselesi. bu yüzyıla ait olmadığımı da biliyorum asla bu kafayla mutlu olamayacağımı da. hayatımın en acılı dönemini yaşıyorum. herkes peşimden koşarken ben bir hiç uğruna kendimi kapatıyorum.
bakmıcam diyorum engel olamıyorum.erkeğin güzel, temiz, beyaz yüzlüsünden korkucaksın arkadaş anladım bugün bunu.
annem bir keresinde bana kapıyı açtığında "aha canga geldi" demişti. o gün bugündür bir garip hissederim kendimi... *
itiraf etmek istediklerimi bugün etmek istemediğimi fark ettim. bugün sen yoksun.
ya size de oluyo mu?

bakıyorum sözlük mal dolu sonra biraz daha dikkatli bakıyorum numara değil adam harbi mal ve bunun farkında değil.
dünyanın en düz beynine sahip ama maşallah esiyo ortamda.
sonra birden korkuyorum.
ulan ben de malım da farkında değil miyim acaba? diyorum.

evet sözlük ya ben de malsam ve farkında bile değilsem..
yada düşün işte sen de malsın ama.. neyse anladın sen, anlamadıysan farketmiş olmalısın en azından.
itiraf ediyorum. unuttuğumu sandığım eski sevgilimi hala unutamadım.
noel gallaghera tekrar tekrar ve tekrar aşık oluyorum dönem dönem.
sabahları erken kalkmaktan nefret ediyorum. resmen ağzıma sıçıyor.
itirafları okumaktan kendimi alıkoyamıyorum sözlük. alışkanlık yaptı durup milletin derdine üzülüp sevincine ortak oluyorum.
telefonumu bilerek sessizde tutuyorum şirketten arandığımda cevaplamamak için.
karma kasan yazarları anlamıyorum sözlük. neden önemli diğer insanların beğenisini kazanmak bu kadar? neden yalakalık yapıyor bu yazarlar? beğenilmeyen entryi silmek de ne demek sözlük? var mı başkası farklı düşünüyor diye düşüncenden vazgeçmek? var mı susmak adeta konuşmamış olmak? yazık be sözlük. nereye gidiyor bu yazarlar?
evet sevdiği biri de varmış. oh olsun bana efendim.
*okula ilk başladığım zaman öğretmen olacak olmama hiç sevinmesemde staja gittikçe çocuklara resmen aşık oluyorum.
* kpss tarih sorularını hazırlayan kitle. allah sizin... *
* son zamanlarda deli gibi yemek yiyorum. bu gece de çatlayacak kadar yedim ama bu saatte mısır patlatmamak için kendimi hala zor tutuyorum.
* yere çöp atan insanlardan nefret ediyorum.. hele bunlar böyle süslenmiş püslenmiş kızlar olunca daha çok sinirleniyorum. kendine o kadar dikkat ediyorsun doğaya neden özen göstermiyorsun!
* çok saçma ilişkiler içinde olan, karşısındakilere büyük hatalar yapan ama farkında olmayan bir ev arkadaşım var ama karışmıyorum hiç. ne hali varsa görsün.
* kötü bir insan olduğumu düşünüyorum.
*hiç bir zaman hediyeler beklemediğim, şımartılmak istemediğim halde nedense sevgilimin bana tek taş almasını deli gibi istiyorum. 7 yıl bitecek hak etmedim de değil aslında *
* bir önceki itirafımı hiç kimseye söylemedim, söylemem.
* kendisi de öğretmen olan müstakbel görümcemin sanki bu mesleği yıllardır yapıyormuş gibi gerine gerine bana nasihat vermesine sinir oluyorum. * *
* kötü bir insan olduğumu söylemiş miydim? *
şu yaşa geldim hala south park izliyorum.

şansa bak e2'de başlamış yine.

(bkz: hı hı jenny)
gidiyorum. siliyorum kendimi sözlük. kendine çok iyi bakıyorsun tamam mı, dediklerimi unutmuyorsun, ama kendine çok çok iyi bakıyorsun tamam mı. ya da yüzlerce boş adam var o kadar iyi bakmasanda olur.
Babamin prezervatiflerini caliyorum...
kimseye anlatamadığım şeyler var. devamlı gülen yüzümün arkasında sakladığım acılarım. her gece ağlayarak uyuduğumu ben biliyorum sadece. özlem var. bazen kime duyduğumu bile bilmediğim özlem.

çocuklarının önünde küçük düşen babalar görüyorum. yokluktan, hayattan, acıdan iki büklüm olmuş babalar. eve ekmek getirmek için bin saat çalışıp poşetlerinde yoksulluğu taşıyan babalar. en çok da onlara ağlıyorum uyumadan.
sanırım benim henüz kafam karışık. yani tam karar veremedim ne istediğime. bazen birini o kadar istiyorum ki; tamamen benim olsun istiyorum, sadece benim olsun
ve beraber vakit geçirmeye başlıyoruz. hayatımda böyle bir detayın olması beni çok mutlu ediyor. ama ondan sonra işler planladığım gibi gitmiyor. yani tamam güzel vakit geçiriyosun, keyifli de olsa hergün aynı keyif keyif olarak kalmıyor ki.
off sözlük off moralmanlarım sıfır yine. olmuyo kimseyle yapamıyorum sözlük, herkesi üzüyorum herkesi kırıyorum, elimde olmadan yapıyorum bunu. kimseyi kırmak istemiyorum ama olmuyo. bu gün istemeyerekten yine iki kişinin kalbini kırdım, yapamıyorum sözlük kimseye bağlanamıyorum, olmuyo hayatıma kimseyi sokamıyorum, bundan sonra tek kişi girebilir hayatıma işte o doğru insanı bulana kadar istemeden herkesi kırmaya devam edicem.
zaman çok hızlı geçse keşke bazen, ve bazen de bazı anlarda sıkışıp kalsak.
ne ben ne de o gitmek zorunda kalsak.
iki insana, birbirlerine aşık olduklarını söylerseniz olurlar.

oldum, olduk.

hem de mantık sınırları dahilinde, yıllardır birbirimize teğet geçerek yaşadığımız yıllara rağmen.

her gün aynı yemekhanede yemek yememize, bazen kendimizden habersiz aynı seyahatlere gitmemize inat.

şimdi birbirimize aşktan öte, merhametle, şefkatle bakan gözlerimiz, tutuşmaktan korkan ellerimiz o kadar sevimli ki.

kalbimi uzun zaman sonra çalan adam...

beni gördüğünde yüzündeki o gülümsemeye deli gibi bağlanıyorum her gün.

herkes bu adamı sakın kaçırma dese de zaten hissediyorum sanırım, sen benim için bir fırsat değil, hayatımın geri kalanı olmalısın.

hoşgeldin...
üst kattaki sevgili komşum, senin sayende yazarlığım gelişti,ama yine kapatmazsan o müziği, polisi arayıp zevkle çağıracağım. iyi ki aşık oldun. hem olan var olmayan var di mi. malum saatte 12, hasetliğimden değil yanlış anlama senin sevgilinin dizi dibinde oturması, benim pc den bu mesajı yazmamla hiç ilgisi yok. sesten rahatsız oldum.
bir başlıkta bir yazara küfretmem nedeniyle çaylağa düşürüldüm. çok pişmanım sözlük.
11 yaşındaki küçük kardeşim annemle konuşurken benimle ilgilenmiyorsunuz diye içlenmiş. iyi abi sanırdım birde kendimi, kafamı sikeyim. ulan velet artık daha fazla herşeyimsin!
bir insana yapılan en büyük kötülük, onu bir umudun içine hapsetmektir... ben bunu bilir bunu söylerim.