bugün

itirafım geldi buraya yapıyorum;
sabahlara kadar bilgisayar başında oturup dizinin filmin gözüne vuruyorum, sabah işe gitmek için çoğu zaman uyanamıyorum ve uyanır uyanmaz bir yalan bulup şirketi arıyorum. öncelikle sorumluluk sahibi bir insan olmam gerekiyor bunun farkındayım fakat çok da sikimde.
adele dinleyen bi' annem var.

- oğlum hafif kilolu, yüzü güzel bi kadın vardı ya?
+ adele mi?
- he onun bi şarkısı vardı ya rulin ninni dırep miydi ne. onu aç da dinleyelim.
burası çok sikko bir yermiş.
14 şubatta kuaföre gidip 6 yıldır "manitayla aran nasıl lan" diyen ali abime şeklimi düzelttirip yalnızlığımla sükse yapıcam.
eski hoşlandığım kız anlamsızca 2 defa ödemeli attı ulan bişi yapcan tam yap bari ödemeli ne amk.
aylardır bu günü bekledim sözlük, ama nedense içimde sevinceye dair bir duygu yok.
14 şubat gelmiş hiç sevgilim yok amq.yaşım 25 elim kolum bağlı ne sevişme hayatım oldu nede sex.
kimse benim hakkımda entry girmedi diye çok dertlendim bugün. *
bu şüphe beni delirtecek. her şeyden şüphe eder oldum amk.
benim gibi para biriktirmeyi beceremeyen insan dövme yaptırmak için deli gibi para biriktiriyorum.çok ilginç oldum iyice zaten inatçıydım artık daha fazla inatçı oldum.biri bişeydediğinde hep tersini yapıyorum.kaç yaşına geldim ama engel olamıyorum kendime.eğer annem yeter başka dövme yaptırmıcaksın demeye devam ederse sonum kötü.*
bugün ilerdeki sevgilim birisiyle başbaşa romantik bi gün geçirmesin diye dua halindeyim. 68 rekat namaz kıldım dizlerim tutmuyo beyler.
olduğum seksiyim yalnız için.

volkan konak was here.
Depresyondayım galiba sözlük.
7/24 uyuyorum neredeyse.
Uyumadığım zamanlarda da yemek yiyip, müzik dinliyorum sadece.
Acayip gelecek kaygısı taşıyorum, 'benden bir bok olmaz' lafı ağzımdan düşmüyor.
Ama elime kitap-defter alasım yok. Kitap okumaktan deli gibi zevk alan ben, haftalardır kitaplarımın yüzüne bakmıyorum.
Evden çıkasım yok, bir yere gidesim yok, konuşasım yok.
Hep uyusam keşke.
Aa bir de ağlamaklıyım sürekli.
Dokunsan, ağlayacağım.

He bu arada 14 Şubat dahil tüm özel günlerden nefret ediyorum!
akşam arkadaşta kalıyorum deyip halil sezai konserine gidicem.
kafam güzelken tavlayamayacağım hatun yok. onun için yasasın yeni rakı * .
bugün hiç tanımadığım bir kişiyi evine kadar bıraktım. nasıl veya nerede olduğunun bir önemi yok, önemi olan o anı yaşamaktı aslında. ayrılırken kendisinin adını bile hatırlamıyordum hoş fısıldamıştı sessizce (hatırlamaya çalıştıkça o anda kişinin sesinin ne kadar kısık olduğunu beyninizin içinde fark etmek gibi bir şey bu(halbuki kısık değildir)) duymadım sanırım ya da hafızama kaydetmek istemedim.

bu arada bu kişiliği dakika başı değişen, bir dediği bir dediğini tutmayan, karşında ki insana güvenilir gibi gözükmeye çalışıpta aslında güvenilir olmayan insanlara hala inanan insanlar var mı bilmiyorum.

o bu değilde iyi anlaştığım 2 kişi vardı eskiden bunlardan biri bugün twitter da @adriana lima'ya sevgililer günün kutlu olsun bitanem yazmış bunla da yetinmeyip fotoğrafını çekmiş. çekmiş ama nasıl çekmiş? telefonlaaaaaaaaaaa öğğğrrrr!..

lan yıl 2012 oldu ya oha dedim kendi kendime yazdım fotonun altına mal salak aptal şey felan diye sonra kekolar bana laf koymak için kendi arlarında anlaştlar mı naptılarsa;

+ kanka şimdi ikimizde aynı anda "sanane lan yarrm" yazalım
- tamam kanka.

bi baktım ikiside aynısını yazıyor ama 1 harf bile farklı değil konuşma penceresinden kopyalayıp direk yapıştırmışlar.

bunu da vurdum salakların suratına..

hayır anlamadığım dava yıl 2012 ulan!..

üstüne üstelik bu iki keko da biz teknolojiyi çok sevirek gurban diye ortalıklarda dolaşıyorlar. ne garip insanlar..

yarın sabah erken kalkmam gerek ama ben her gece geç yatıyorum üstüne üstlük gidip bir de çalışıyorum, işim ise oturmalı bir iş değil aksine durmadan ayakta beklemeli bir iş.

babam paso dır dır ediyor vucuduna yazık felan diye. doğru da söylüyor vucudumun yorulduğunun ben de farkındayım ama umursamıyorum. bir insan kendini nasıl umursamaz ki ya? enteresan ha!

neyse yarın sabah gidip bankadan ufak bir miktarda para çekip 2 adet 100'lük chivas regal, yanına da bir kaç şarap felan alacakmışım.

alırım tabi bea içmesi güzel de içtikten sonrası güzel mi? önemli olan bu. o kafayı yaşatacak insan lazım yanında.

umarım yaşarım!..
sözlük, arkadaşlarıma diyorum ki 'eğer onunla mutlu olacaksa, dilerim hiç ayrılmaz sevgilisinden.'
yalan söylüyorum. ayrılmasını o kadar çok istiyorum ki. çünkü benimle daha mutlu olacak.
neyse, sevgililer günün kutlu olsun sevgili platonik sevgilim.
Bazen bu kadar şeyin üst üste gelmesinin nasıl planlandığını düşünüyorum. Tamam bazı insanların derdi bizimkini siker ama bi insanın hayatında bir şey mi doğru düzgün gitmez diyorum ya. Bir şey bile ? Okul desen; bombok,
aile desen ; görmedim , duymadım , bilmiyorum.
ilişki ; Kendi ellerimle yarattığım canavar ,
Sağlık ; Şimdiye kadar ölümüne kadar hayattayım.

sonra da diyorlar ki her şeyin '' hayırlısı '' . amına koyim ne her şeyi, ne hayırı ya .

Sonra izlediğim bi filmden replik geliyor aklıma ;

Barmen : içki ister misiniz?
Asıl Adam : Bana Ordan Bir John ver!
Barmen ( gülerek ) : Jack Daniel's Diyecektini herhalde Efendim!?
Asıl Adam ( bi sen zekisin amk der gibi hafiften gülerek ) ; Sende onunla benim kadar samimi olsaydın John derdin!

Edit : Bazı Şeyler için yine de '' Allaha Şükür '' *
itiraf ediyorum, daha önce hiç itiraf etmedim.
her zaman bana sorulan '' neden bu kadar küfür ediyorsun ? '' sorusundan bıktım sözlük. sanki hayatımda övünülecek ya da takdire şayan çok fazla şey oluyor da biz es geçiyoruz amına koyim.

'' Küfür, burjuvazinin ağzında bir lağım çukurudur.işçi sınıfının ağzında ise bir çiçektir.'' Can Yücel.
bugün edirnekapıya giderken metrobüste osurdum, bu yağmurda güneş gözlüğü takan ablacım sana hiç acımadım zaten gözlüklerini de sevmemiştim.. ömründen 3 dk çalabildiysem ne mutlu bana asdfsd
öküzüm.

geçmişte yaptığım hatalar canımı çok yakıyor. fevri davranışlarım, bencilliklerim yüzünden lanet olası hayatı hep yalnız geçireceğimi anladım.

pişmanım elbette; bir işe yaracaksa...

bir kız arkadaşım olmasını çok istiyorum. hayatımı birisiyle paylaşmaya çok ihtiyacım var. bir kız arkadaşım olsa bu sefer çok daha ihtiyatlı davranacağım kesin.

çok yalnızım. hayatımda değil kız arkadaş, erkek arkadaş bile yok. iş için geldiğim şehr-i istanbul'da tek başımayım. kalabalık içinde yalnız dedikleri kişilerden biri de benim.

mutsuzum. anladım ki bir iş sahibi olmak her şey değil. hayatını paylaşabileceğin birisi olmadıktan sonra insana her şey boş geliyormuş.

dışarıda gezerken mutlu çiftler görmek bile üzüyor beni. çok kıskanıyorum onları.

odamda gizli gizli ağlıyorum. önceki yaşadıklarıma, yaptıklarıma...

"istenince değil tesadüfen bulunca güzeldir aşk" sözünü kanıksadım. diğer türlü gerçekten bulamıyorum çünkü. sosyal hayatım yok ki yeni insanlarla tanışayım. sabah 8 akşam 6 çalışıp eve gidiyorum. nasıl bir sosyal hayatım olabilir ki... 10 ay oldu geleli hala doğru dürüst bir yer bilmiyorum.

aileme her şey yolunda diyorum. yalan söylüyorum.

haftasonları bolu'ya gitmek çok istiyorum ama geri dönüş çok koyduğu için gitmekten çekiniyorum.

öküzüm (ikinci kez söyleyince az da olsa "bunu hak ettin" diyerek bu dünyanın etme bulma dünyası olduğunu hatırlıyorum)

sanırım bu mutsuz hayatı hak ettim.

siz siz olun üzmeyin kimseyi. ne sevgiliyi ne de aileyi.
YAN MASAMDA OTURAN BÖLÜM SORUMLUMDAN NEFRET EDiYORUM.
AiLEDEN KALMA DELi GiBi PARASI OLMASINA RAĞMEN, HASTA HERiF BABASININ iŞi GiBi GECE GÜNDÜZ BURADA. VE BiZDEN DE AYNI ŞEYi BEKLiYOR.
UMRUMDA DEĞiLSiN, ŞU SAATTE ABUK SUBUK AŞK MESAJLARI ATAN KIZ ARKADAŞIM SENDE UMRUMDA DEĞiLSiN. SABAH SABAH AZDIN MI AMK? ÇOK SiNiRLiYiM BUGÜN ÇOK.
iŞ YERiNiN EN ÇOK iNSAN GEÇTiĞi YERi BENiM MONiTORUMLE ARKAMDAKi DUVAR ARASI.
ODAYA GiREN BURDAN GEÇMEDEN YAPAMIYOR. iLLA BAKICAKLAR MONiTORUME.
SANIRIM PARANOYAĞIM.
EDiT: KOYDUM POSTAYI KIZ ARKADAŞIMA. TM PKi CEVABI ALDIM. 25 YAŞINDA BU.
EDiT2: KIZ ARKADAŞIMDAN ÖZÜR DiLEDiM.
neden bu kadar kötülendi anlamadım?
Bugün elele dolaşan bütün sevgililere gidip bi gün nasılsa ayrılacaksınız demek istiyorum.