bugün

bu aralar çok tembelleştim. bugünün işini yarına, dünden kalanları diğer güne bırakarak oluşan, içinde hiçbir üreme olayı geçmeyen döngünün içinde dolanıp duruyorum.
bugün anladım ki eski sevgiliyi görmek artık içimi kıpır kıpır etmiyor sözlük.sevinmeli sanırım.
offf mutsuz değilim mutsuzda değilim kimseyi özlemiyorum hiç birşey aramıyorum hiç bi hayalim bi isteyim yok bişiler hissetmek istiyorum hissedemiyorum erkek fatma gibiyim insanları kıramam hep bana kazık atarlar ama ben hiç sallamam böyle işte.
son triceps hareketimde 3 set 10 tekrarı 22kg 22kg yerden kaldırıp göğse indirmiş ve dar tutuş press yapan biri olarak gözümde normal insanların değeri yok. işte bu da benim ego itirafımdır. bu da dinlenme arasında girdiğim entrydir.
itiraf ediyorum şu anda msnde olsun isterdim.
an itibariyle entry girecek başlık bulamıyorum sözlük. sol frameye bakıyorum ya cinsel içerikli başlıklar ya da kürt-türk kavgasınnı içeren başlıklar. onlar da yoksa eğer atatürk'e sövgü içeren başlıklar kaplıyor sol frameyi. gerçekten bazıları sıktı artık!
amk ben paso çaylak oluyorum he. zevk mi alıyosunuz lan ? *
ben öldüğümde çalacak şarkıyı şimdilik belirlemiş bulunuyorum sözlükçüm. sözlükte de bi gün boyunca çalınırsa onurlandırırsınız. ricamdır yani de yapmayadabilirsiniz sizin tercihinizdir tabii.*
bu arada şarkıyı da vereyim. camel - the final encore.

http://www.youtube.com/watch?v=1C8PXZnh3Es
bugün silinen enrtylerim nedeniyle sözlükten iyice soğudum,şimdi seri eksileyen yazarları daha iyi anlıyorum
ölümsüzlüğün sırrını buldum. *
ey aşk neredesin?
düşünüyorum... değersiz miyim? değersiz miyiz? yoksa bu hayatın değişmez bir kanunu mu?

aklıma olric geldi. hayali bir dosttu. sonra facebook ortamına bir düştü. boku çıktı resmen. tıpkı artiz amca, ulvi gibi. sonra unutuldu. şimdi ortaya comolokko çıktı. niye sen "vanpir" misin gardaş, sis atma oç... filiz sevişelim mi vardı değil mi? şimdi sadece ben söyledim diye hatırladınız yoksa sikinizde değil.

mesela bir kız arkadaşım vardı lisede. çok acayip hoşlanıyordum. ben kimseye söylemem hislerimi. içimde çok çeliştim. sonra açıldım kıza. ama bu açılma süreci 3-4 ay sürmüştür abartmıyorum. çok seviyordum gerçekten. o da benden hoşlanıyormuş. sonrası malum. 5 ay sonra sıkıldım. o hissettiklerimin %10'unu hissetmemeye başladım. şimdi sadece hatırlamaya çalıştığım için hatırlayabiliyorum.

bu hayatın sikik bir kanunu mu? yoksa insanların popülaritesini yitirmiş şeyleri siktir etmesi mi?
hayatımın en büyük hatası belkide. oks yıllarındaykene dersler falan sikimde olmazdı. varsa yoksa otspir, knıght vb lay lay lomlarla ömrümü geçirirdim. askeri sınavlara gireyim bi dedim. bakalım ne olacak diye. ama hiç çalışmadım mk. 3 puanla kara harp okulunu kaçırdım. şimdi diyorum çalışsaydım, adam akıllı subay olsaydım generalliğe kadar yolum vardı. ama şuan sadece amele bi astsubay olabileceğim için artık istemiyorum. ama düşündükçe canım sıkılmağa başlıyor. neyse sözlük hazırlanmam gereken bir sınav var. kalın sağlıcakla. (bkz: ygs)
dünden beri sol kolumda * anlamlandıramadığım bir soğukluk ve hissizlik var. korkuyorum.
bazen kusuyorum ben.
yaşlanıyorum sözlük. çok koyuyor bu bana...
hayatıma müdahale edilmesinden nefret edip, bir başkasının da hayatına müdahale etmekten kaçınıyorum. yakın çevremden birisi bir başka birisine ne zaman '' şöyle yap, böyle yap '' gibisinden hayat dersleri verse, aklıma '' abi iyi de adamın hayatına neden müdahale ediyosun '' sözleri gelir fakat söylemem, çünkü söylediğim taktirde bende onun hayatına müdahale etmiş olurum düşüncesine kapılırım. *
sikeyim sevgililer gününü.
an itibariyle sevgililer gününe sikeyim lafıyl giren bir yazara karşı boş değilim...
yıllardır "yakışı kalmaz" diye yeri gerince laf arasında kullandığım deyimin aslında "yakışık almaz" şeklinde yazıldığını yeni öğrendim. yakışı kelimesinin bir anlamı olduğuna inandım yıllarca. her şey bir ulamadan ibaretmiş lan.

bi de "su küçüğün söz büyüğün" diye bi atasözü kullanırdım hep. bunun da aslı "sus küçüğün söz büyüğün" imiş. demek ki kendisinden yaşça büyük biriyle çeşmeye en önce yetişip ilk olarak su içme yarışına girmek istemeyen akıllı bi piç bu hale getirmiş ve ben bunu bu yaşıma kadar böyle kullanmışım. oha oha resmen şoka girdim lan.
an itibariyle sevgililer gününe sikeyim lafıyla giren bir yazara karşı hoş değilim...
hilal cebeci verse almam sözlük, herhangi bir bayan da verse almam. evlenmeden seks yapmamaya yeminliyim. itikadım gereği bana ters. bayanlar kusuruma bakmasın.
kafam allak bullaktan da öte artık sözlük, bıktım.
yine ani bir kararla sigarayı bırakmaya karar verdim. dün geceden beri tabiri caizse kafam sikildi.
durmadan birşeyler yeme isteği kendime bir türlü engel olamıyorum.
aslında dert ettiğim şey bu değil çünkü daha öncede denemiştim sigara bırakmayı.
tek korkum 2 - 3 sonra tam yavaş yavaş bırakmaya alışırken tekrar sigara almak. daha önceki tecrübelerimle sabittir.
bilmiyorum açıkçası sözlük bakarsın yine başlamışım 2 gün sonra sigaraya belli olmuyor hiç bir şey.
ama şuanda bildiğim tek şey varki en çok istediğim şey bir sigara içebilmek. *
bugün rezil oldum sözlük. bildiğin rezil oldum.
şu pot kırmalarım olmasa herşey çok daha güzel olacak.
ama yine de o soruyu duymak beni mutlu etti.
insanlara onları önemsediğimi sadece 'nasılsın?' diyerek anlatacabileceğimi bir kez daha
hatırlamış oldum ya da sadece bir 'nasılsın'la mutlu olabileceğimi...