bugün

*Dünyaca ünlü god is an astronaut adlı gruba astronotlar diye adisyon açan ,
*Kızın biri tuvalete kustu diye önce kızı mekandan kovup sonra tuvaleti kapatan,
*Cem Adrian'a i.ne diye haykıran,
*Personeline mütemadiyen o.çocuğu diyen ( bildiğin sevgi anlamında kullanıyor)
*Personeline çayı yasaklayan hadi çayı geçtim suyu musluk suyundan için diye şart koşan,
*Müşteriye tavlanın zarını yavaş at , nargilenin dumanını az üfle başım ağrıyo gibi emirler veren bir patronum var.
itiraf ediyorum;
ölmüş gibi hissediyorum sözlük, hissiz, umursamaz, sallamaz bir haldeyim. iyimidir?, kötümüdür? bilinmez zaman gösterecek ama galiba bu halimi de sevmeye başladım. çok mat durumdayım ve sessiz...

istesemde sinirlenemiyorum, mimiklerim yok, gülemiyorum hatta belkide konuşmuyorumdur da.kim bilir.

böyle iyi böyle iyi
Bilenler bilir, savaşçı prenses zeynayı. Bu zeyna hanım kızımız hop bi o tarafa, hop bi bu tarafa zıplayıp durur, akrobatik hareketler yapardı dizi filminde. Bende ergenlik çağımın verdiği tutkuyla, ulan zıplarken bi yerlerini görebilsem diye televizyona yapışır kalırdım. Hayallerimi süslerdi zeynanın vücudu *.

Geçtiğimiz aylarda zeyna hanım kızmızı, Lucretia rolünde Spartacus`te izledim. Zeyna, bu dizide kızıldı, bende kızıllara ayrı bir hayranım ya soluksuz izledim. Dövüşmüyordu fakat yinede çok hareketliydi. * Ama yinede keşke izlemez olaydım be sözlük. Ergenliğim boyunca hayalini kurduğum göğüsleri, gladyatör efendiyle hunharca seviştiği sahnelerde gördüm ve en uzun süre hayalini kurduğum nesneden oldum.

Siz siz olun, bir şey izlemeden önce oyuncu kadrosuna bir göz atın, sonra hayallerinizden olursunuz, dünya daha renksiz bir hale gelir. üzülürsünüz.
sevdiğim kız eski sevgilisini unutamamış sözlük. teselli ede ede artık psikolog oldum. her türlü üstü kapalı "ben varım bak" cümlelerini kullandıysam da, özlüyorum diyor. en sonunda kendi kendime dedim ok yaydan çıktı, daldım "çok seviyorsan geri dön o zaman." evet. sevdiğim, unutmasını istediğim kıza bunu dedim. ama sinirden değil, sıkıldığımdan da değil. sadece onun iyiliğini istediğim için. iyilik dediğim de eski sevgilisine dönünce mutlu olması değil, bu tabusunu kırması ve kurtulması.
sanırım her üniversiteli gibi bende okuduğum mesleği yapamayacağım. sevmediğimden değil sözlük. bulamadım iş. torpil lazım en maytaplısından.
şanslı olan insanlardan nefret ediyorum be sözlük.
özümde tutumlu bir insanımdır.kazandığım parayı kolay kolay harcayamam.
arkadaşlarım bana cimri demesin diye işi hemen taşşağa vuruyorum.
10 kuruşa sakız alacağıma 1500 lira daha ekler iphone4 alırım,
2 liraya çitos alacağıma 5 bin lira daha ekler araba alırım diyorum.
şakayla karışık kapatıyorum meseleyi.ne çitos ne de iphone4 alıyorum,orası başka.
yaklaşık iki haftadır kardeşimin metin2 hesabını kullanıyorum. en başında sadece öğrenmek için açıyodum oyunu ama şimdi yüksek level karakterleri deli etmekle meşgulüm ve tabiki pazar çarıyla yapıyorum bunu. * *
en yeni kurbanım; metinyiyen.

sürekli adamın etrafında dönüp duruyorum. * nereye gitse koşup burnunun ucuna dikiliyorum. ve sürekli fısıldıyorum ona "metin abiyi mi yedin " diye. adam bana kıl oluyo ama sabır taşı olsa çatlar tek kelime bile yazmıyosun be adam. *
pes etmek yok.

edith piaf: metinyiyen eksiledi. daha da yakandan düşmem metinyiyenciğim.
birine sinirlendiğimde ona zarar vermek yerine kendime veriyorum.
Ezelden ebede düşmüş ve düşecek olan tüm yağmur tanelerinden daha çok seviyorum seni...
son 20 dakikadır 2 adet bıçak biliyorum, sanırım baya keskinleştiler. keskin bıçak kullanmayı sevdiğim gibi elimi, parmağımı ya da her hangi bir uzvumu kesmekten korkuyorum sözlük.
Artık eskisi gibi oylanmiyorum pozitif veya negatif. Sorun bende mi bilmiyorum ama durum gercekten canımı sıkıyor.
itiraf ediyorum ilk direksiyon sınavımda kaldım.
Teyzemin erkek arkadaşına aşık olmuştum * güzel olmadığımı söylesem de evet aslında biliyorum güzelim. Sırf burnu büyüklerden olmamak adına mütevaziliği seçiyorum. Ama inanırmısın sözlük, o zaman da azar işitiyorum. Neymiş bende kendimi biliyormuşum da öyle davranıyormuşum. Eh be canım arkadaşım seni heç memnun edemedik. Banyoda çiçek ve mum kombinizasyonuna hastayım.
bugün kaşlarımı aldırdım kıpkırmızı oldum her zaman gür ve siyah kaşlarımın olmasını isterdim ama vazgeçtim allah yardım etsin çok acıyo gözümden yaş geldi.kaşımı alan kızın da sürekli halime gülmesi en sonunda da ne tatlı canın var demesi de ayrı bi konu.
şuan gece dışarıya çıkarken ne giysem diye kafa yoruyorum. buna kafa yoracağıma nano teknoloji üzerinde yoğunlaşsam ne bi işe yarardım, nede güzel bi kıyafetle dışarı çıkardım.
yok! benim ayarım yok!
Uludağa üye olmadan önce inci inci diyorlardı ve iddiaya girdik arkadaşla o inciye ben uludağa üye oldum hangimiz önce onaylanacak diye,ki inci sözlüğe tıklamışlığım yoktu. Resmen salak yerine konumuşum.Ama sayesinde uludağdayım,o ayrı. (bkz: Beyin bedava)
çok kompleksliyim. bildiğin liseliyim sözlük. özgüven sıfır. birisi kıyafetimi tipimi saçımı vs eleştirse bunalıma giriyorum. allah bana akıl fikir ve para versin inş. amin.
Çocukluğumdan beri bütün yaz bu sene çalışmama gerek yok diyorum sonra okulun başlamasına az kala stresle cayıp bütün sene çalışıyorum. Bende bir terslik var anlaşılan.
tam 1 saattir annemle barcelona 17 eylül 2011 fc barcelona osasuna maçı'nı izliyoruz sözlük. kadın resmen maçı yorumluyor.
50 lira bastığım iddaa kuponunu podolski piçi yatırdı. lan 1.25'lik orandan yattım ya en çok o koydu. sen git evinde köln'e köle ol.aferin leverkusen. çok koydu sözlük öyle böyle değil...
Etraf o kadar sessiz ki sigaradan nefes cekerken cıtırtısını duyuyorum sozluk. Artık tek basımayım, ve hayatımın mucadelesinin ortasındayım. yardım alacagım kimse yok. Aklımda hep mfo'nun o sarkısı: yanlızlık omur boyu.
anlatmak istediklerimi yüz yüzeyken daha iyi anlatıyorum. mesajla veya uzaktan hep yanlış anlatıyorum ve yanlış anlaşılıyorum. yanlış anlaşılınca da sinirleniyorum yanlış anlayan kişiyi benzetmek istiyorum.
yeni bir şeyler yapmak istiyorum ama sadece düşünüyorum sözlük. harekete geçiyorum, fakat onu da sadece düşünüyorum. çok üşengecim.