bugün

dün gece rüyamda, madonna ve guardiola'nın halı sahada teke tek maç yaptığını gördüm. korkuyorum sözlük, sen aklıma mukayet ol.*
her zaman şehit haberlerinde içim kötü olur. ailemde şehit verdi çünkü. eniştem 1990 yılında şehit edildi. hem de nasıl biliyor musunuz?
uzaktan sniper silahıyla. tam başından. onunla birlikte beş arkadaşı daha şehit oldu aynı şekilde. ölülerini iki gün almaya gidemediler.

ben o zaman doğmamıştım daha biliyor musunuz? eniştemi tanıma fırsatım olmadı hiç. bir de ölüm hikayesini de öğrenince... kötü olurum hep işte.

kimse kusura bakmasın ne devlete üzülürüm ne de millete. vatan sağ olsun da demem. onların suçu neyi ki gözlerinin içine bakmaya cesareti olmayan üç beş piç kurusu tarafından gafil avlandılar?

bu yüzden... şehitler ölmez vatan bölünmez hikaye. şehitler ölmüyor belki ama onlar bizim için kendilerini feda ederken biz ise anca şehitler ölmez vatan bölünmez diyebiliyoruz. yazık...
hayatımda hiçbir zaman sorumluluk sahibi olmadım ulan bu işi okadar abarttım ki sevdiğim kız beni sorumsuz die terketti lan gerçi bende abartmıştım yani kızla buluşçam dedim o gün internetten çıkmadım kız üç saat beklemiş amk.
rüyamda günlük 40 tl ye pragda çok güzel bi otel ayarladım. kalkın hadi hepimiz prag a gidiyoruz. *
pır pır diye ses çıkardı yürürken yüreğimden
denizleri sulardım tozmasın diye deniz
sporu çok severdim çiçeğe yem vermeyi
kuşlara binerdim ve kaçardım basından
bak buraya yazıyorum diye milyar kelimeyi
ziyan eden de bendim hem de hiç sıkılmadan

ibrahim tenekeci benim yerime itiraf etmiş.
oruçluyum . sabahtandır oturuyorum. saçma salak sekme açmaktan uğraşacak bi şeyler bulmaya çalışmaktan bile sıkıldım.
hayır bi şey değil sırf meşgale kısmında ki oyunları görebilmek için kırk entry yazdım o da hüsran oldu.
dün kafama kuş sıçtı sözlük. gerçekten çok kötü bir durum. arkadaşların gülmekten orgazm oluyor çevrendeki insanlar sana bakıp gülüyor filan. işin garibi belki talih kuşudur deyip iddaa oynadım. tabii ki tutmadı.
böyle, biri çıksın, başımı döndürsün, onu her gördüğümde kuş gibi çarpsın kalbim istiyorum. uzun zamandır duyguları alınmış bir insan gibi yaşamaktan sıkıldım. şimşek gibi çakmalı biri.
artık onu özlemiyorum. ilginç bir şekilde kötü bir alışkanlık gibi hissettiriyor. ancak yokluğu varlığından daha büyük saadet.
itiraf ediyorum;
kendimi bildim bileli Funda Arar ile Nilüfer'i karıştırıyorum.
Babamın yüzüne bakamıyorum sözlük! Yoo yoo utanılacak bi şey yaptığımdan filan değil; 24 yıllık bıyıksız babamın, bıyıklı hallerine bi türlü alışamadığım için bakamıyorum...
daha demin babam
- şu senin takıldığın sözlük nasıl bir şey?

dedi ve yanıma oturdu.
şukela butonuna basmamla "sevgilinin meme ucunu ısırmak" diye bir başlık ekrana çıktı.

rezil oldum sözlük. hep senin yüzünden!
gerçek hayatta çok konuşan biriyim fakat sözlükte fazla entry girmiyorum, yazdıklarım da kısa oluyor.
evde tekim. korkuyorum. *
bu kendime yapılan bir itiraftır, evet sözlük seni kullanıyorum.

bu yaşıma geldim, hala 7 yaşında ki kız çocuğu gibi nerede renkli balonlar görsem gidip almak istiyorum. Çok kırdım çok kırıldım, çok yordum çok yoruldum, bir adamı gördüm, çok sevdim, çok sevmeninde ötesinde çok sevdim, bütün hayellerimi ona verdim, hepsi kırılınca çok üzüldüm çok ağladım çok yalnız kaldım....

ama bir gün bir sabah güneş bana gülümsedi... buradayım dedi, senin kimseye ihtiyacın yok ki dedim içimden, sen kendi başına dünyaya karşı geliyorsun...

çok düştüm, hemde öyle böyle değil, ağzım burnum kırıldı, kolum kanadım koptu.. ama yılmadım ama pes demedim.. yine demiyeceğim hayat, ben yaşadıkca asla pes demeyeceğim.
içimde bir boşluk var bugün sözlük, hissizlikte denilebilir, normalde arabaya binip hasbelkader şehir turuna çıktığım zaman dolması gerekiyordu bu boşluğun. dolmasa da azalmalıydı, daha iyi hissetmeliydim, radyoda çalınan şarkılara eşlik etmeliydim kendi kendime, akşam oldu fakat hala dipsiz kayıtsızlığım devam etmekte. hal hatır sormak için iki sevdiğim arkadaşım aradı, keyifsiz konuştum irdelediler, itiraf edemedim. sana da edemeyeceğim galiba, ama şimdi yazmışken de silmek istemiyorum be. hem bu da bir itiraf değil mi?
bunu söylemeye utanıyorum ama geçen haftaya kadar doktorları izliyordum.
Sonra diyorlar ki biz aslında iyiyiz bizi sevin bize haklarımızı verin.
Yok arkadaş ya ; pardon ama bsg !
Allah bin belanızı versin , çıktığınız dağlarda geberin gidin inşallah şerefsizler.

Ne istediniz ulan küçücük çocuğun babasından ? Sen de babasız bırak inşallah ardındakileri adi herif...

Edit:Eksileyen arkadaş...Sende bu belalara dahilsin ; herşey dahil rahat ol.
birilerini dinlemeye çok ihtiyacım var şuan .benim kadar yalnız birilerini.
Bu itiraf aslında sözlüğe değil sevgiliyedir. baya uzak düştük sevgimle. telefonda bile çok uzun uzadıya konuşamayacak kadar çok yoğun çalışıyorum. hatta şu an da çalışıyorum. ve daha işim var biraz daha. ama itiraf ediyorum ne kadar uzakta olsamda ben onu çok seviyorum.
sözlük son 1 saatdir içime seri artı veren melek kaçmış gibi okudugum butun enrtylere artı oy veriyorum öyle ki kendimi durduramıyorum sanırım 300 geçtim.
hayat çok sıkıcı olmaya başladı. artık hergün aynı şeyleri yaşıyorum ,aynı şeylere gülüyorum. hayatımda değişen sadece günler ve tarih.
çok fanatik fenerbahçeliyim sözlük.ama artık yeter. düşüreceklerse düşürsünler takımı. yeterki fenerbahçeyle ilgili şikeyle ilgili şeyler şehit haberlerini örtbas etmekte kullanılmasın.gerçekler böyle perdelenmesin.
parliament i bırakmazsam sigaraya başlama ihtimalim yüksek. şöyle içtiğimde ağzımda iiğrençç bir tat bırakacak bir sigara içmeliyim ki iğrenebileyim ve başlamayayım şu bağımlılık şeysine. tesellim, fırtınadan sonra sığındığım liman bir sigara olmamalı. zira kültablasına bile mukayyet olamıyorum. kül tablasını ararken gördüğüm böcek bana birşey öğretti. hem de çok mühim birşey. sehpamın örtüsünün oynak zemini üzerinde kafasına göre takılan böcek, onu görüp öldürmek için atağa geçen beni iplemedi. yani korkup panik olmadan yoluna devam etti veeee ben onu kaybettim. böcek bir ben sıfır. korku ve panik kaybetmemize sebep sanırım. çünkü o zaman dikkat çekiliyor. sakin davranılırsa da herkese karışılıyor ve amaca ulaşılıyor. böceğin amacı ölmeden insanların içinde bildiğini okuyarak yaşamaktır sanırım. ve kendisini kutlarım başardı. bulursam öldürmiycem söz. verdiği dersin namı hesabına.
audi a3* tıkabasa dolduran, yüksek sesle güllü * dinleyen gençleri gördüm bugün. üzüldüm, ağlamaklı oldum.