bugün

kendi kendine konuşan yaşlı amcalar halt yesinler, ben duvarlarla sevişebiliyorum. ya ya hı hım.
bazen iggy pop passenger şarkısı eşliğinde çok uzaklara gidesim, kimseyi tanımadığım bi yerlere gidesim var. çok hata yaptım baştan başlamak istiyorum safsatası değil benim olayım sadece kafa dinlemek. işte bu kadar.
haftaya cumartesiyi iple çekiyorum resmen. zaman çabuk geçsin istiyorum. benim için belki çok güzel bir hafta sonu olacak, belki de o kadar da iyi olmayacak ama yine de merak ediyorum işte. *
çirkin, beceriksiz, kıçı yere yakın evhanımlarının ne kadar mutlu, ne kadar lüks yaşantı içinde, kocalarının yanında ne kadar kıymetli olduklarını gördükçe kıskançlıktan çıldırıyorum be sözlük.
bugün ispanyolcaya başladım sözlük ve hiç umursamadan gittim bir de baktım ki kolay falan değilmiş! kurs nasıl bitecek, sınavından vs nasıl geçicem bilmiyorum! dahası bu dili konuştugum günleri göreceğime hiç inanmıyorum sözlük!
itirafçıların acınası hallerini okuyup okuyup gülüyorum, ehe.
bugün de bana geri dönmedi sözlük ama yarın da dönecekmiş gibi bekliycem sanırım.
askerliğin bitmesine 4-4.5 ay kaldı. arkadaşlarım yeni gidiyor askere, tertemiz 460 diyorlar, eheh götümle gülmüyo değilim. ibneler içiyoruz demesini biliyodu ankesörden aradığımda.
geçen ay, tunalı'daki d&r'da hakan günday'ın piç kitabını kuzenimin tavsiyesi üzerine aldıktan sonra john c. parkin'in siktir et isimli kitabına gözüm takıldı. onu da alalım da kişisel gelişim olur hem diye aldım elime kitabı ve gezmeye devam ettik. ama işimiz bittikten sonra kasaya doğru yaklaştıkça içimde bi tedirginlik oldu, ya kasada egzantrik olaylar olursa diye, son anda almaktan vazgeçtim siktir et kitabını, dedim siktiret. biri sorsa ne aldın diye kavgaya sebebiyet verir cinsten bi olay olurdu diye vazgeçtim sanırım, bilmiyorum.

- aa d&r da mıydın, kitap mı aldın ?
+ hıhı evet.
- ne aldın ?
+ siktiret, piç.
- göt oğlanı soru sorduk, doğru konuş. *
üniversitede sıkı bi milliyetçiydim. gülünce geçti.
sarhoş olamıyorum sözlük, istiyorum ama olamıyorum..
iki hafta önce gece 2 civarlarında su içmek için kalkmıştım. elimi ışığı açmak için uzattım. basıp durdum fakat ışık yanmadı. uykunun verdiği bir sarhoşluk vardı. dışarlara baktım her zaman yanan sokak lambaları vardı. yok onları da göremiyodum. odam hiç bu derece karanlık olmamıştı. oturup kör oldum diye ağladım. meğer elektrikler gitmiş geçte olsa farkına vardım.
az evvel uyuyordum çok olmadı kalkalı. tam böyle uyanmakla uyanmamak arası zamandayken, birden sanki üzerimde böcekler dolaşıyormuş gibi hissettim. binlerce böcek, yürüyorlar. halıdan üzerime çıkıyorlar. sonra bi baktım, kafamın dibinde çiyan var. tam dibinde. eğer hareket edersem ısıracak. biraz bekledim, sonra onu tutup kalktım hemen.
birden annem bana ne oluyo kızım iyi misin dedi. ben de evet anne iyiyim. çiyan vardı ısıracaktı o yüzden dedim. sonra bi baktım, elimde annemi yattıktan sonra üzerime örttüğü sarı battainiye. sanırım katlanmış ve o şekli çiyan sanmışım. yerde de saçma desenli bi halı var.

ama sözlük çok gerçekti gerçekten. çok garipti ben hissettim anla beni, inan.
(bkz: seri eksi oy veren ibne) benim. * *
ne kadar acayip muhabbetler dinliyorum ya. en yakın arkadaşımın eski sevgilisinin çocuk sahibi olma planlarını dinliyorum. bayan olsa anlayacağım da erkek olunca çok garip geliyor. * keçi boynuzu pekmezi filan..
bana niye anlatıyorsun abi! deyince de fırçayı yiyoruz, abi deme ne dersen de.
ama yeter artık tamam önceleri kızdan ayrıldın diye haberleri benden alıyordun, e şimdi artık evlisin yaa. niye hala benimle dertleşiyorsun. seni hanımına havale ediyorum diyorum ama o da serbest bırakmış ki. ben ne yapayım yani. *
bugün adını öğrendim sözlük.*
doğal gazım kesildi.üstüne vurulan kilidi açmaya çalışıyorum ama olmuyor halbuki geçen sefer açılmıştı.
sabaha kadar oturmak zorunda ve sigaramın bittiği bu gecede, eve gelirken sigara almayan kendime içten içe ağır küfürler ediyorum.
kendimi buldukça seni kaybediyorum...
itiraf ediyorum ben bir ineğim ve deli gibi ders çalışıyorum *
Dün gece o solist Türk bayrağıyla beraber ödülünü almaya gitti ya ; hüngür hüngür ağladım televizyonun karşısında.
Boşuna demiyoruz kardeşimiz ; boşuna demiyoruz özümüz diye...
Ermenistan'a prim veren devlet büyüklerime en güzel cevabı dün gece Azerbaycan vermiştir.

Helal olsun sana Azeri kardeşim ; adamsınız hepiniz.
ateist olduktan sonra artik hayal de kuramiyorum. soyle ki, onceden allah inanci olunca, oyle hayaller kurardim ki, yok surada olucam, sunu yapicam, allah bana yardim eder, allah beni oyle yapar/yapabilir umuduyla yasiyordum, seviniyordum fakat allah inanci gidince artik bunu da yapamiyorum.

aslinda 20 senedir yaptigim kendimi avutma artik yok. boyle daha iyi oldu. neler yapabilecegimi ya da neler yapamayacagimi biliyorum. ve hicbir seyden de bir sey beklemiyorum. ne yaparsam kendim yapicam sonucta. ve 20 senedir boyle olduguna gore bundan sonra da boyle olucak.

bosuna umut baglamayin, neyseniz oyle kalicaksiniz.
sözlük 5-10 dakika önce babam çaığırdı yanına ne diyeceğini biliyorum zaten gittim,kimoo kızım bu akşam mahmut dayınların düğünü var oraya gidicez dedi,akraba bu mahmut insanı biliyorum ama nerden nasıl akraba bilmiyorum hayatım boyuncada görmedim bu dayıyı bundan dolayı da hayatımda bir eksiklik olmadı. babam ile geçecek konusmayı biliyorum zaten kızım gel dicek yok dicem gelmem ama dicek onlarda bize gelmez,ee dicem işte ne güzel gelmesinler, ee dicek akraba onlar,bana ne dicem ben görmedim bile onu bunca yıllık ömrümde, ayıp ama kızım akraba onlar neden gelmiyorsun dicek, banane ben sevmiyorum düğün bayram falan dicem,sonuç gitmicem düğüne falan, ama konusma uzun sürmesin diye ben baştan koydum noktayı, bak konuşma aynen şöyle oldu

-kimoo gel kızım
+efendim baba
-bu aksam mahmut dayınların düğünü var ailecek gidecez bak
+ben gitmem düğüne falan,onlarda gelmesin benim düğünüme
-ama onlarda gelmez senin...
+dedim ya zaten gelmesin
-hahahaah

seviyorum bu adamı ya...canım benim...
babamın telefonundaki emo yazısını görünce şok oldum, hiç aklıma gelmezdi beni o şekilde rehberine kaydedeceği. hemen çaldırdım kimki bu diye. telefonumun ışığı yanıp sönmeye başladı. şok oldum, yıkıldım. bir anda kahkahayı bastım. halbuki oğluna ''oğlum'' diğer kızına '' kızımm '' demişti. ulan emo ne ??
yıl 2011 ve ben hala internet explorer kullanıyorum.vazgeçemiyorum.