bugün

en acilinden bu dönem bitsin istiyorum.
hayat hep siyah beyaz filmlerdeki olsa ya.
sadece kafamı dinlemek, sakin ve huzurluca..kimse olmadan yanımda, sessizlikte. *
bazı an'ları dondurmak. *
keşke hissettiklerimin hepsini söyleyebilsem, sonra da söylediklerimin hepsini yan çizmeden yapabilsem. *
konuşmak, ama hem de saatlerce. hiç bıkmadan.

veya, hiç konuşmadan yürümek. sessizlikte anlaşmak/ anlaşılmak. *
zamanı durdurmak.
*
rus kızı yavşaklığı artık bitsin.
bir de mavi kapak toplayın len çok işe yarıyo vicdanınız rahat olsun.
kafamın rahat olması. hayırlı bir hayat.
Avrupa birliği bakanlığı varsa Antartika birliği bakanlığı da olmalı. Nasılsa ikisine de üye değiliz. Belki penguenler bizi sever.
küfür etme işini kaba ve aptal insanların, kibar ve kafası çalışan insanlara bırakmasını talep ediyorum.
sakızlarınızı sokaklara atmayın piçler. Benim ayakkabıma yabışıyo. Kuşlar zerre umrumda değil.
kafama vurun birkaç tane. açıp bir bakın düzgün çalışıyor mu diye ? birkaç tane daha vurun. anlamıyorum çünkü. hep iş işten geçtikten sonra düşüyor jeton. bir problem var kesin. bak sonra canım sıkılıyor. canım çıksın. laf ebeliği yapmıyorum. hiç bilmem nasıl yapıldığını. hani yaptıysam da bazen farkında olmadım hiç. kendiliğinden oldu. şuursuzca oldu. kasıtlı değil. canınızı yerim. ben aptalsam hepsinin payı var bunda. kafama vur dedim diye hemen vurulur mu ?
dest- busî arzusuyla ger ölürsem dostlar;
kuze eylen toprağa sunun aninla yare su(Fuzuli nin bu dizelerinde istediğini istiyorum)
ne para ne aşk. sabır istiyorum arkadaş,azıcık sabır olsun beklemeyi öğrenmek istiyorum.
ayda yılda bir espri yapıyorum zaten. öyle büyük yeteneğim yok ki hep yapayım...
espri yaptığımda insanlar beni anlasın istiyorum sözlük, ben açıklama yaptıktan sonra jetonlar tıkırdasa ne fayda.
bi' de ironi yaptığımı insanlar anlasın istiyorum; behey öküz, ben öyle bi' şey der miyim sence? nasıl anlaşılmaz yahu? yuuh!** ***
çok şey mi istiyorum?
inanılmaz boktan ve anlamsız bir istek olacak.

yatıp uyuduğumda ruhumdaki bozukluğun tamir edilmesi ve uyandığımda hiç kullanılmamış sıfır bir ben istiyorum...
insan kumandası üretilsin, sadece ses, algı ve yargı tuşları olsun yeter.
elektro gitar hakkında soru sorabileceğim birileri olsa iyi olurdu hani. *
öyle bir sigara istiyorum ki, tadı aynı olsun. dumanı da aynı koksun, ama içince ben kokmayayım,saçlarıma ve kıyafetlerime sinmesin kokusu...mis gibi parfümüm sigara kokusu ile gölgelenmesin
Keşke insanların da kuyrukları olsa, mutlu musunuz, değil misiniz anlamıyorum.
şu an sadece dayanabilmek için sabır istiyorum allahtan.
balonları uçurmak istiyorum göklere, seninle
bir çikolatayı paylaşmak,
yarısını ısırdıktan sonra sana verebilmek.
siyah ve beyazın kavuştuğu anda kırmızı çıksın istiyorum ortaya,
yeşille ela kavuştuğunda aşk...
çiçek..
canımdan çok sevdiğim bir adam olsada bana kitap okusa. ne çok isterdim.
rica ediyorum cumartesi gecesini sevgililerinize ayırmayın. içmek için adam bulamıyoruz, sonra ekmek sanıp neler yiyoruz ohooov.