hipopituitarism ve bu hastalığın getirdiği sorunlar.. şöyle ki;
kemik erimesi, vücutta yağ oranında artış, halsizlik, isteksizlik, vücutta kıl eksikliği, bel ve kalçada büyüme.
hastalık kronik olmakla birlikte ömür boyu kullanacağın ilacın sadece dozajıyla oynanıyor.
allahıma şükür demiyorum ve bir ömür boyu bu ilacı kullanmak istemiyorum.
yani kısa zamanda ölmek istediğimden mütevellit ilaçlarımı kullanmıyorum *
Pek bir sıkıntım yok aslında, kendimi gayet sağlıklı hissediyorum, abi akrep yazinca ben burcum için birşeylerde yazacağım sandım meger kullanıcı adiymış * girip de cevap vermemek olmaz dedim. Artık hanginiz akrepse üzerine alınsın bir zahmet.
teşhisi konulamayan hastalık, cok ilginçtir kendisi emarlar cekilir tahliller yapılır ama bi bokun yok derler, sen de boşuna çektiğin ağrıyla kalırsın. Çektiğin acıyı nedensizce her saniye hissetmek, tedavisinin olnaması o kadar iğrenç ki. Doktor bi şeyin yok deyince üzülüyorum resmen tovbe tovbe. Bana bi ilac versinler senin sorunun şu desinler gecsin kalca kemiğimin agrısı, ayagımın agrıması hatta kemiklerimin agrıması. Boyle daha korkutucu her sey. Yok mu bı doktor cıksın gelsin acılın ben doktorum desin, ben anlatayım o dinlesin sonra konussun ve gitsin?
Hem ota boka alerjim var hem astimim var ayrica da panik atak sahibi bir insanim.
Morfea diye bir sey. Bir cilt hastaligi. Karnimda kucuk bir bolgede derim morardi, kalinlasti, sertlesti falan. Kilcal damarlari da gorebiliyorum. Oyle ilginc bir sey. Ailecek saskiniz.
KIL DÖNMESI VAR. 2. DEFA OLDU!
(bkz: ürtiker)
Beşiktaş diye bir hastalığımız var, allah şifa vermesin.
Kanser aq. Bu beşiktaş kanser eder adamı.
trombofilimiymiş neymiş.

sol gözüm görmüyo bu piç yüzünden. yani görüyo da pek işe yaramıyo. sinemada önümde 3 metrelik bi adam varmış gibi görüyorum. yani etrafı görüyorum ama baktığım yerde ne olduğunu anlamıyorum.

ama en azından sağ gözüm full hd. onunla idare ediyorum.
benden daha kaslı bir insan görünce (örneğin bu kişi yolda siyah atletle geziyor) birde böyle tip tpi bakarak geçiyorsa yanımdan anlamsız bir saldırganlık hissi uyanıyor içimde. normalde giyinik insanlara karşı böyle bir sadistliğim yok ancak fiziğini abartırcasına gösterme zaafında olan hemcinslerime karşı saldırganlık zaafım var...
migrendir. (bkz: ızdırabını sikeyim)
ölüm bir hastalıktır ve her canlı hastadır. ölümün ilacı ise bisiktirol değil, yine ölümdür.
Bugün biri bana obsesifmisin? Diye sordu. Baya araştırdım.

Sonuç mu? Ben bir obsesifmişim.
dispne.
akp sloganı kullanıyorum dostum, alkol, sigara, seks durmak yok yola devam.
epilepsi.
periferik nöropatiye bağlı işitme kaybı...
hafif sinüzit ve hava durumu tahmini yapacak kadar romatizma.
diyabet, gastrit, astigmat, sinüzit, migren.
Panik atak ve kıl dönmesi var.
Sürekli oturmaktan mütevellit (ilk defa cümle içinde kullandım) meydan gelen boyun ve bel ağrılarıdır.
- Kalkam da iki tane mekik çekem... diyerek te savıştırılır...
Astim ritim bozuklugu ve 1 aydir vucudumda cikan sivrisinek isirigi gibi kasinan yaralar.
fıtık. amele hastalığı ya la * .
mitral kapakta yetmezlik.
reflü, ülser, kronik hipnik baş ağrısı. hastayim ben yaa...