bugün

kesiksiz tikiner havuzları için deney yaptırmanın gereksiz olduğu.

minerallerin su içerisindeki terminal hızları belli mi? belli,

minerallerin kimyasal formülleri, dolayısıyla da molekül ağırlıkları belli mi? belli,

günlük besleme miktarı belli mi? belli,

suyun yoğunluğu belli mi? belli,

katı hacmi hesaplanabilir mi? hesaplanabilir,

sıvı hacmi hesaplanabilir mi? hesaplanabilir,

kullanılacak kimyasal maddelerin molekül ağırlıkları belli mi? belli

madem her şey belli, niye buna bir formül yazılmamış da her seferinde her işletme deney yaptırıyor ya da her üniversite neden tikiner tasarım deneyleri yapıyor?

farketmek işin zor kısmıydı, şimdi sıra geldi işin kolay kısmına yani formülü yazmaya,

(bkz: bayram öncesi gelen yalnızlık hissi)
Neden sevilmediğimi farkedemediğimi farkettim sözlük.
Doğru erkekle karşılaşamayacağımı farkettim.
çok yalnız olduğumu fark ettim bu aralar. fazla yalnızmışım la ben.
farkettim ki bütün ruh hastası takıntılı erkekler beni buluyor. bir değil iki değil amk ne bu böyle lanetli miyim neyim anlamadım. bi siktirin gidin hayatımdan ya ben bile sizden daha şerefliyim lan insanda bi gurur, haysiyet olur erkekliğinizden utanın be.
Aşık olmak bir yetenekse bende yok. Bu konuda yeteneksizim.
Futbolda sadece bazi takimlarin yarismasini seviyorum.

Dün basbetbol macini izledikten sonra anladim ki Ben her macta heyecanlamiyorum,ayni zevki almiyorum

Bunun disinda araba yarislarina ilgi duyuyorum seviyorum. F1 mesela.
Her yaris sevmem mesela
Bide artistik patinaj severim hani buz ustunde sanatsal dans edip figurler yapip puan aliyorlar.
normal dans yarislarinida çok severim.
abazalığın kadim ve genetik olabileceği, babadan oğula geçebileceği gibi sonradan da öğrenilebileceği gibi şeylerdir.
etrafımdakilerin çoğunun kuru kalabalık olduğu.
Sözlükte gülücük atılamadığı için herkesin ciddi bir espiri anlayışına sahip olması. (zorla)
(bkz: entry ve nick uyumu)
(#21806644)
Sözlükteki kızların çirkin ve tipsiz olması ayrica kezbanlar hiç cekilmiyor.
boş ve cahil insanlarla uğraşmamak hiçbir geliri yok üstüne başınıza saçma saçma şeylerde gelebilir.
Bugün bunu oturttum kafamda artık. Şimdi bir mucit, yaptığı icadın eksiklerini bilir ve kullanım kılavuzuna not düşer "şunu yapmayin" "bu hareket icada zarar verir" gibi. Nasıl ki mucit icadını tanıyor ve neler yapmaması gerektiğini bilip uyarı şeklinde notlar düşüyor, aynı şekilde insani ve tüm kainatı yaratan Allah da kur'an da insana zarar verecek şeyleri yasaklıyor. Zinaya yaklaşmayın, yalan söylemeyin, haram yemeyin, hırsızlık yapmayın vs. Hepsi eninde sonunda insana zarar veren şeyler. Beni benden daha iyi tanıyan, beni kendini tanıma şerefine layık gören rabbime hamd olsun.
Fark etmek, gözden kaçırdığımız bir gerçeği görebilmeye başlamak mı yoksa zaten farkında olunan şeyi,farklı görmeye başlar hale gelmek midir, bilinmez.

Benim fark ettiğim şey,hiçbir tanımlara uymadığım. Beni anlatabilecek bir tanım bulamıyorum.
dokunmaya kıyamadığın saçları, gün gelir çeke çeke severler. acıdıkça, kaybeden olacaksın.
Ergenliğimi 25' ime kadar atamadım.
Koşturmalarım, çabalarım bir işe yaramıyor onu farkettim.
Bundan sonrası yatış.
internetin hayatımıza girmesiyle birlikte tamamen sanal bir boyutta paralel yaşam oluşturmuş yaşıyoruz. Bedeni beslemek hayatta tutmak ve paralel internet dünyasındaki varlığı sürdürmek için asıl boyuttaki dünyada geçici süreler takılıyoruz gibi sanki. Bir zamanlar internet kafede 1 saat takılayım denirdi şimdi gerçek hayatta 1 saat takılayım deniyor.
Geçmişte yaşanan yıkımlar, bugün götünü tırmalar. Genelde öyle oluyor yani.

Bazen boş bir anımda şöylemesine uzanırken hayatımdan kayıp giden her şey adına tek tek vicdan azabı duyabiliyorum. Ölmeden önce ölüyorum, Çürüyorum falan. Bir ceset gibi. Ya da belki de, zamanında çoktan örselenmesi gereken sikik egomun zaafları üzerinden boktan triplere girip acı çekmeye çalışarak cezalandırıyorum pişmanlıklarımı; kendimi. Kim bilir.

Puding mi yesem ya.
evrende tek bir ilah var o da para.
Çüküm var.
Çaktırmadan salıveriyorum... Ama koku yapıyor...
Trafik durduğunda, erkekler burnunu karıştırıyor.
Matematiğe temel bir kitaptan başlayınca yapabildiğimi farkettim evet.
güncel Önemli Başlıklar