bugün

yemek yerken biri ağzını şapırdatırsa ondan ışık hızında soğurum, bir diğer illet ettiğim şey sonradan görme davranışlar.
illet olmak da kullanılan bir söz grubudur.
bakkal veya market çalışanlarının poşetleri parmaklarını yalayarak açmaları.
sen söyle ya ne yapalım diyen bütün insanlara illetim.
sözlükte yapılan ırkçılıktır.çoğunlukla kürt, alevi, kapalılar ve takımlara yapılmaktadır.
Çabuk sinirlenen yahut hiç sinirlenmeyenler.
egoist insanlar, hayvanlara eziyet eden yaratıklar, yobazlar ve ak-it tayfası.
arkadaş ortamında sürekli telefonla uğraşan tiplere illet olduğumu bugün bir kez daha anladım.
yüzsüz adam yavşaklığı başta gelir.
mis gibi temiz hava almak icin balkona cikip derin bir nefes alayim diyince komsunun sigara kokusuyla irkilmek.
bağırıp çağıran yüksek sesle konuşan her kimse. öldürülesidir.
uykudan uyandırılmaktır. sinirden deli eder kafayı yedirtir.
Şarkılarımın şiirlerimin kirletilmesi, kullanılması...
emek harcanan güzel bir yemeğe '' hıh olmamış '' denmesi.
Tuvalet terliklerinin ters çıkarılması.

Ters: kapıyı açtığında terliklerin ucunun sana bakması.
face in yok mu diye sorulması. birde kullanmıyorum deyince ucube gibi bakılması.

yok kardeşim, kullanmıyorum. gerekte duymuyorum. asıl ucube kullananlar, ne anlıyorsunuz face den.
gözlemlerime dayanarak irite olduğum bir nokta.

Üniversite bitirmek demek; insan olmak, kendini geliştirmek ya da ne bileyim sosyal ilişkileri kuvvetli olmak demek değildir. Üniversite bitirmek sadece bir basamaktır. O yüzden diplomasını sadece iyi koca bulmak için kullanan kızlarımız, fesatlıklarınızı çekin üstümüzden. Azıcık vizyon sahibi olmaya çalışın. Misyonunu tamamlamadan evlenip çocuk yapıp bütün gün TV izlemek ve günlere gitmek sizi mutlu ediyorsa ne âlâ! Ama benim en büyük dualarımdan biri, eğer bir gün evleneceksem kendimi gerçekleştirdiğim ve gerçekleşmeme engel olmayacak bir evlilik yapmaktır. inanın bu yetiştireceğiniz çocuklara da yansır. Sevgiler.
Iki yüzlü dengesiz insan.
cimrilik
yalan
emredici tarzı konuşmalar
yemek yerken ağız şapırdatanlar.
-ha bir de kendi çıkarı için samimileşmeye çalışan iki yüzlüler.
Dini kotuleyen kemalistlerdir.