bugün

serin balkonda Bi akşamüstü çayı içmek .
Denize gitmek.
spor akabinde havuza atlamak.
evde oturup 7 gibi ablama gitmek. neden mi? çocuğuna bakmak için yardım alan kadın izinde ee bu durumda ne oluyor vivaldi'ye iş çıkıyor. *
dışarı çıkıp deli gibi gezmek..tiii
gittiğim her yere sel götürdüğüm için pek mümkün olmuyor tabi.

nereye gitsem gök gürlemeler, yağmurlar.. bu nedu yaa elemezuk ya hoş.
Yatmak yatmak yine yatmak sadece yatmak. Kpssden sonra en iyi giden bu.
icmek.
artik lazim bu ama...
101 e gidiyorum. var mı gelen?

--spoiler--

halıcıoğlu metrobus durağında inilir mavera cafe(halısaha nın karşısında) ye gelinir. sonra eko nerde diye sorulur.
--spoiler--
sabah erken kalkıp akşama kadar yatmak.
ders çalışmak.
bugün olmasa da bugün yarın başlarım.
bi sene dişimi sıkmassam ümüğümü sıkacaklar.
akşama kadar belli aralıklarla uyku, sigara, bira. akşam da annem gelcekmiş, ayıp olmasın diye yemek hazırlarım heralde bilmiyorum.
sözlükteki bütün şakirtleri takip edip tek tek kpss'den aldıkları puanları incelemek.
birazdan evden çıkıp alsancak kıbrıs şehitlerine gideceğim. çünkü eski bir dostumla buluşacağım 1 saat sonra. büyük ihtimal tato veya sardunya mekanımız olacak. hadi bakalım!
sözlükte yazıp sürekli eksi almak. plana bak ne güzel amına koyayım!
Daha Çok bira dondurma vs satmak.
çalışmak. *
19.30 gibi işten çıkıp eve gelindiğinde, yemek faslından sonra hemen pes 2012'de efsane ol modunda takılmak.
uçakla istanbula uçmak.
metrodayken kitap okumayı düşünüyorum sözlük ilk kez deneyeceğim hep özenmişimdir böylelerine umarım tutar yani. neyse en önemlisi arkadaşlardan ayrıldıktan sonra şu sıralar içinde bulunduğum hastalıklı ruh haline iyi geleceğini düşündüğüm tek kişilik bir yürüyüştür. edit: hiçbirini yapamadım sözlük onu bırak metro yerine iettyi kullanmak zorunda kaldım gerçekten yine çok iyiyim ya.
işten kaytarmak.

erken çıkıp çengelköy sahilde bir şeyler içip, aynı yerdeki dişçiye ziyaret.
(bkz: plan yapmayın plan)
çıkarım az sonra dukyandan, 20-10 okey yaparım. parayı alırsam içerim gece 2-3 gibi eve giderim. parayı alamazsam amk içkisinin diyip eve giderim erkenden. pazartesi sendromu işte.
akşam beş olsun işten çıkayım eve gideyim bi yemek yiyeyim sonrasında yanıma biralarımı alayım karadayıyı izleyeyim salya sümük olayım. bugünlük bunlar yarına allah kerim.
eve gidip odama geçip hönküre hönküre aglamak.
eve gidip anıra anıra gülmek olmalıdır.