gece geç saatlerde komşular evde yokken şarkı söyleyip halay çekmeye bayılıyorum.
gece geç saatlerde komşular evde yokken şarkı söyleyip halay çekmeye bayılıyorum.
Hafta da en az 3 tabak makarna yemek.
hafta da en az bir gün boyunca uyumak. ewed
Onun kokusu.

Bugün de benim için yakıyoruz.
kahveyi içmeden önce koklamak.
sol elin tırnaklarını uzun bırakmak.
çalmayı bıraksan da bazı alışkanlıklar bırakılmıyor.
fosssssssssssssssmanli torunu ve ak-ulkucu tokatlamak.
Arabaya binip kontak açıldıktan sonra 4 camida indirip arka 2 cami geri kaldırmak.
Değer görmemek..
kaybetmek.
Sigara...
3yil bırak yeniden başla sonra kendimden ıgreniyorum desem yeridir.
Sabah kalkar kalkmaz aç karna sigara ve ardından kahve.
parmaklarımı sürekli çıtlatmak.
Telefonla konusurken imza atarim
Sanirim en masumane olan bu.
Her sabah yeşil çay içip avon cilt bakım kremi sürerek cildime özen gösterme...ne diyorum lan ben.
Limon sıkmak. istisnasız her şeyde limon kullanıyorum. Yemek yerken yemeğe, salataya, çorbaya, suya, sodaya, çaya. işin ucunu kaçırıp sade kahveme bile attığım vardır. Deneyin çok güzel oluyor. Şeker ve tuz alışkanlığımı limon ile yendim. Tavsiye ederim hepinize de.
Gülerken dil çıkartmak ve dudak büzmek evet hiçsevmediğim alışkanlıklardır. Yaptıktan sonra dilimi ısırır ağzıma vururum.
Şuan denemek amaçlı açık oy attım bakalım napacan deney yapıyorum şuan.
Yazılarımı açık oylayan yazarların profiline girerim, son paylaşımları içinde beğendiğim birkaçını açık oylarım. istisnasız her yazara yapmışımdır, eğer "bana öyle bir bildirim gelmedi." diyorsanız üzülerek belirtmeliyim ki son yazılarınızı beğenmemişimdir.
iş yerinde gizli sekmede bişeyler bakmak için ctrl+shift+n yaptığımda açılan gizli sekme sayfasına direk por... yazmak ... alışkanlık...
Evden çıkarken ya da uyurken odamın kapısını Kitlerim.
Düzenli olarak hergün bir bardak süt içerim ve bir tane çikolata yerim.
geceleri sezen aksu dinleyerek uyuyorum. bütün gece odada sezen çalıyor.
Ulan düşündümde hep kötü alışkanlıklarım var.
Insanin hiç bitane iyi alışkanlıgı olmaz mı arkadaş.
Bok vardı sanki gece,gece bu entryi açacak keyfimi kaçırdıgı için entry sahibine sonsuz teşekkürlerimi iletip zıbarmaya giriyorum ben.
Kahvaltıda mutlaka domates olacak. Domatessiz kahvaltı yapmam 1km uzakta olsun manav gider alır gelirim.
sodayı ve birayı tuzlu bardakla, içine taze limon sıkıp katarak içmek.
(bkz: Meksika usulü)
(bkz: churchill)