bugün

(bkz: 242) %90'ı küfür içerikli.
8. nesilim 4 mesaj aldım ne kadar yalnızım.
an itibari ile 429

430. ya ismine özel akrostiş şiir *
özel msj (161)

bir buçuk yılda olan bu. kimseye mesaj atmayınca böyle oluyor tabi.
1699. giden sayısı da 1816. yani birçoğu benim çabamla mesaj geldi.
1(bir) sağ olsun onu da admin atmış.

ben yeniyim galiba..
254 olmuş.
118 :(

hata:
entry nerde?
6212ymiş.
hiç yok. sözlükte uyarmış zaten.

--
hayır hayır, özel mesajının olmamasının sebebi, bu sitenin çalışmasında bir sorun olduğu için değil. büyük ihtimalle sende bir sorun olduğu için hiç özel mesajın yok. demek ki sana özel mesaj atacak kadar yakın kimse yok. vaktiyle insanlara yaptığın düşüncesizce hareketler sonucu çevrendeki insanları teker teker kaybettin. şimdi üzülmekten başka yapacak bir şeyin var mı?

kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin.
Sadece 5.
72 denmekte.
240. işte bu kadar az..
"0" Bana hiç kimse mesaj atmamış lan.
936 imiş.
3576 imiş bizimki de. * *
ne zaman yazar olum hatırlamıyorum ve hiçbirini silmediğim halde 23.
19 oldu ancak bir süredir durgun, yalnız isem demek ki. Ancak zaten yeniyim hafız, beklerim.
er kişi mi dişi kişi mi olduğunuza göre değişen mesaj sayısıdır.sözlükteki bayan yazar arkadaşlarımızın daha ilk seneden bi 2-3 bin oluyordur herhalde sözlükteki abazan arkadaşlar sayesinde.
görsel
1418, 1419, 1420 ahanda yine 1421 durduramiyoruz efendim.
hiç özel mesajınız yok

hayır hayır, özel mesajının olmamasının sebebi, bu sitenin çalışmasında bir sorun olduğu için değil. büyük ihtimalle sende bir sorun olduğu için hiç özel mesajın yok. demek ki sana özel mesaj atacak kadar yakın kimse yok. vaktiyle insanlara yaptığın düşüncesizce hareketler sonucu çevrendeki insanları teker teker kaybettin. şimdi üzülmekten başka yapacak bir şeyin var mı?

kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin?
özel msj (2840).
9022 imiş an itibari ile.
(bkz: 6) amk