bugün

eşek gibi çalışan yazarları şuanda mutlu edecek yegane şey deniz kenarında mükemmel bir tatildir.
Şarkılardır efenim.
rahat nefes alıp vermek şükürler olsun ,
dönem dönem değişir..ben küçükken japon çekirdeği denen bi çekirdek vardı...kapkara..yedin mi ağzın burnun ve tırnakların simsiyah olurdu...müthiş güzeldi..çekirdeğim varsa mutluydum..sonra kalktı o piyasadan nedense..hem büyüdük..mutluluk farklı anlamlar aradı kendine..bulduğunu da sandı..geçti tabii sonra..

japon çekirdeği kalkmış piyasadan..boşa dolan dur sen..
Bugün halledilmesi gereken bütün işlerimi hallettiğimden mütevellit akşama kadar, odamda yan gel osman dört dönüp bostan sözünü aklıma getire getire aylaklık yapcağımı bilmek.
Mozart dinlemek immm bu hiss cok tatlı diriin dirriipp...
çikolata olabilir.
okulların tatil olması.
Hatunumla gezmek (ama çok yürümemek)
Uyku
Kuru fasülye (pilavda olsa mest olurum)
Çocuklarımla vakit geçirebilmek. .
Gülmek guldurmek kahkaha atmak. Konuşmak.
Gece gördüğüm rüyadır, ya hala etkisindeyim.
annem pasta yapmış hacılar. şuan aptal bi mutluluk var içimde.
çocuklar.
sıcakta sevgilinin seni serinletmek için üflemesi.
Kızımın tuvalet eğitimini tamamlaması.
"Anne bitti" deyince yaşadığım mutluluğu anlatamam sözlük.
Yazarların bütün hüznünü alan onlari huzurlandıran eylemlerdir. At binmek, sevdiğim insanları mutlu etmeye çalışmak, araba kullanmak, alışveriş yapmak, tatile çıkmaķ, bir kadeh şarap da çoğu zaman mutlu etmiştir.
kardeşimin yaptığı çiğ köfte.
Hayatımın aşkıyla bir ömür geçirmek.. (hele bi kavuşmak nasip olsun da hayirlisi ile...)

Eger ki onda da bi hayal kirikligi yaşarsam (ki Allah korusun) o zaman yalnizlik mutlu edecektir beni. Baska kimseyi yanimda istemem.
kitap. kitap alın bakın ne kadar mutlu oluyom.
birkaç gün üst üste hiç bi şey düşünmeden yaşamak,
ailemin yanımda olması,
az çalışmak,
istediklerimi yemek.
Mutlu olamıyorum öyle bi sorunum var.
görsel

I Will Always Love You.
Eve girince çorabı çıkarıp fırlatma özgürlüğü.
meme. çok da küçük olmasn.
güncel Önemli Başlıklar