bugün

kalbin ile aklın arasında gidip geliyorsan kalbine kulak verip aklını kullan.
sevginin kökü zorbadır..
zorlayıcıdır o, azılı bir gardiyan..
bir zamanlar ayaklarına prangalar vurmuştu, sonra bu ağırlığa alıştın,, ellerini kelepçeledi,, buna da alıştın,, zorba, kelepçeyi çıkarıp kızgın alevlerde yeniden dövdü, onu daha küçük hafif bir halkaya çevirdi, parmağına taktı.. ve sen bunu, yani zorbayı çok sevdin..
Take Me To Church.
bazıları kan görmeye dayanamaz, ama yine de taze ve sulu çileği, narı ve kirazı afiyetle yer..
Ben aşık olmayı sevmem delik deşik kalbim dökülür her yanımdan..
Sözlük yazarlarının duygularını , düşüncelerini , fikirlerini ,ilkelerini anlatan Özdeyişlerdir.

"Hedefsiz insan rotasız gemi gibidir. Tek akıntıda alabora olur."
Umudunu yitirme bir an, aramaya inan.

Daha çok freestyle oldu bu.
"Baktım ki hayal ettiklerim olmadı, ben de çizmeye başladım ve kendime yeni bir dünya yarattım."
Ata sormuşlar senin boynun neden eğri? O da demişki pardon deveyle karıştırdınız galiba.
her zaman bildiğin yoldan gidersen, yeni yolları kim keşfedecek?
Baktım ki, hayal ettiklerim olmadı çizme dedim çok günahtır sonra diriltemezsin onları.
ister fakir ol ister fukara, her yemekten sonra yak bi cigara.
piç olmaya karar verdik. ne piç olabildik, ne adam kalabildik.
Sarhoş olmak için de alkol almaya gerek yoktur. Durduk yere sarhoş olabilirsiniz.
bazı insanlar sadece insan; hiç bir süper gücü olmayan, bildiğin sıradan insan...
Buyuk bir sey istiyorum. Gozle gorulmeyen el ile tutulmayan, ama hissedilen bir sey. "Mutlu" olmak istiyorum. Bir bebegin ilk adimi atisindaki mutlulugu kadar masum, bir insanin ilk askini yasadigi kadar temiz, 2 yil sonra bitkisel hayattan kurtulan birinin hayati kadar mucizevi...
--spoiler--
5 dakika yatakta sevişmek yerine, bir ömür yürekte savaşmayı seçtim seninle. belki de bu yüzden kaybettim. pişman değilim.
--spoiler--
Yüreğine sığdıramadığını, elinin tersiyle itermiş insan.
Beni üzen şey çok ufak bir nokta.

Öyle bir noktaki, önden sigara izmariti kadar giriyor, arkadan kocaman bir yarayla çıkıyor.
Senin kadar güzel gözlerim yoktu, belki de o yüzden güzel göremiyordum bu dünyayı.
insan bazen birine buraya gidiyorum simdi burdayim birazdan da suraya gidicem demek istiyo.
Kargadan martı doğmaz.
gündüz olur, yalnız olmadıgını hisseder insan . çünkü gölgesinin onu her adım takip ettiğini bilir.
gece olur, yalnız olduğunu hisseder insan. Çünkü arkasına dönüp baktığında gölgesi de terk etmiştir kendisini.
Aşka pek inanmam ama diğerlerinden daha çok sevmem gereken bir hatun olduğuna inanıyorum.
Acı sandığın gibi sonsuz değil.Tükenmez kalemin mürekkebi gibi. Yeterince yazdığında bitiyor.
güncel Önemli Başlıklar