bugün

ruhun gıdası imandır; imansız ruh doyumsuzdur.
Senin hakkında konuşmak için uygun sözcükleri bir araya getirmenin imkanı yoktur. Ya da seni tarif edebilecek sözcük henüz bulunmamıştır.
kir göstermeyen kıyafet giyen insan, çıplak insandan daha az masumdur.
at sikiyle beslerim seni.
alkolü bırakıyorum, şerefine içecek insan kalmadı.
Aşkta karşılık bekleyen kişi, alışveriş yapıyor olmanın basitliğini yaşıyor demektir. Gördüğünüz yerde kaçın ondan.
bazen aşk ilüzyon gibidir. Gerçeği görmek istemeyiz, kandırılmak isteriz.
Sen adem kişi; toplum içinde değişme bu bir, sevildiğin yere çok gitme bu da iki.
"sıçmaktan zevk alıyorsan ibnesin demektir."
"senin dertlerini dinleyenleri değil, seni güldürenleri sevdin. sonra bi baktın ki seni güldüren insanlar çevrende yok artık. sonra yşine bana geliceksin ama ben bu sefer sana siktiri çekicem."
Ulaşmaya çalıştıklarımız, ulaşamayacağımız şeyler için sadece bir perdedir.
biliyorsun bitecek. gözlerin bi gün yorgun düşecek.
Kağıda çizilen çöp adamın bile dudaklarının şekline göredir mutluluğu, küçücük bi kalem güldürüverir onu...
Biz farkedemedik; Ne kadar büyük sevinirsek o kadar büyük gölgesi olacaktı sevinçlerimizin.
her aşk bir bitki ismi ile başlar bir hayvan ismi ile son bulur.
vermek ya da vermemek işte bütün mesele bu amk.
mal yüzünden kavga edene mal denir.
Benim için mikser kullanmasını bilen, göz kararı ununu şekerini ayarlayabilen erkek diğerlerine göre bir0 öndedir.
-rakunca
Bir kitabı okuyup tüm anlatılanlara inanıyorsan hiç bir şey okumamışsın demektir.
dertlerde aynı bebekler gibi,
sallaya sallaya büyüyorlar.
büyümüş de kişiliği küçülmüş bir büyük olmaktansa büyümüşte küçülmüş bir çocuk olarak kalmak daha iyidir.
eğitim şart.
ne çok cevapsız sorularımız var bizim ve de sahipsiz cevaplarımız.
Gün gelecek, başka günleri bekleyeceksiniz.
Herkes Karakterini, Karaktersizlerde Rezilliklerini Sergiler, Ne Yazık!