bugün

ii byrmlr.dostlar iyi bayramlar.
Daldan dala atlarım bayramınızı kutlarım. Nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle sevdiklerinizle.
Bayramınız kutlu olsun , yazar olan olmaya bu sitedeki herkesin bayramı kutlu olsun!
herkese iyi bayramlar. burada bir çok konu hakkında tartışsak da, beraberiz. selametle.
buralar yıkılıyor,nur'dan yıkılıyor
her gün peşime şeytan takılıyor
ben islam'ı seçtim tercihim doğru
indir başını secdeye doğru

hayırlı bayramlar sözlük, sevdiklerinizle güzel mutlu bayramlara !
Iyi bayramlar ulusözlüğün ulu yazarları.
Iyi bayramlar ulusözlüğün ulu yazarları.
Mübarek olsun bayramınız esen kalın.
bayramınız mübarek olsun sevgili sözlük ahalisi. evimden uzaktayım. evinde, ailesiyle olanlar kıymetini bilsin lütfen.
Bayramınız Mübarek Olsun sevgili uludag sözlük üyeleri.
tüm türk yazar kardeşlerimin bayramı kutlu olsun.
iyi bayramlar canım sözlük, hep beraber olmak dileğiyle.
Brazzerstaki kel adam bile bayramimi kutlamis oldu. Helal olsun coni abi !

Herkesin bayramı kutlu olsun.
Herkese iyi bayramlar her günümüz böyle şeker gibi tatlı geçsin.
eid mubarak.
(bkz: sözlük yazarları mutasyona uğruyor)
tüm sözlük yazarlarının ve bu entriyi şu an okuyanların şeker bayramı mübarek olsun.
uludağ sözlük' ten umudumu kestiğim anda beni şaşırtan başlık.
millet baya baya birbirinin bayramını kutluyor, iyi dileklerini sunuyor falan. hayat ne tuhaf, vapurlar falan.
(bkz: uludağ sözlük çok güzel sen de gelsene)

unutmadan ben de bayramınızı kutlayayım sevgili yazar arkadaşlarım, her şey gönlünüzce olsun.
Kapinizin zili hiç susmasin, telefonda es dost ne varsa arayin bu guzel gunde. Hayirli bayramlar cümleten ulu sözlük ailesi.
En kötü günümüz böyle olsun,bayramimiz kutlu olsun sözlük ahalisi.kirdiğim kim varsa,bilerek ya da bilmeyerek affola.taniyip tanimadigim herkese esenlikler diliyorum.
iyi bayramlar sözlük. Her ne kadar siyaset, cinsiyet, memleket, sosyal statü konularında sert tartışmalar yapsakta sizleri seviyorum. Büyüklerinizin ellerinden küçüklerinizin gözlerinden öptüm sağlık ve sevgiyle kalın.
Sizin ve sevdiklerinizin ramazan bayramı kutlu olsun nice mutlu ramazanlara.
tüm sözlüğün oruç tutanlarının ramazan bayramını ,tutmayanlarının şeker bayramını kutlarım .
Herkesin bayramı mübarek olsun. Sevdiklerinizle şeker gibi bir bayram geçirin. Gün verdiğimiz kiloları alma günüdür!
huzur saglik sihhat ve baris dolu bir bayram gecirme dilegiyle herkesin bayramini en icten dileklerimle kutluyorum.
güncel Önemli Başlıklar