bugün

görsel
görsel
atsam aklınızı çıldırır kaybedersiniz oruçlu olanlar orucunu bozar hamile olanlar allah korusun çocuğunu düşürür evli olanlar boşanır yani çok garip bir sözlük olursunuz. zira eski kız arkadaşlarım dahil herkes bir karantida yaşamamı uygun gördüler. yok şaka şaka. ama havuza atladım geçen havuzda ki kız aşık oldu. trafik de kırmızı ışığı geçtim arkamdaki kız bastı geldi beni uyarmaya o akşam yemeğe çıktık yani böyle acayip bi hayatım var.
görsel
(#2007) Korkma lan kacmaz
Az da sıkı yakalamamis.
(bkz: başkası adına utanmak)
Sen gülme kardes.
görsel
güzel kızların benimle olduğunu bilen sözlük erkekleri kıskanmasın diye atmıyorum, hadi iyisiniz.
Şaka mısınız olum siz?
görsel
atsam aklınızı çıldırır kaybedersiniz oruçlu olanlar orucunu bozar hamile olanlar allah korusun çocuğunu düşürür evli olanlar boşanır yani çok garip bir sözlük olursunuz. zira eski kız arkadaşlarım dahil herkes bir karantida yaşamamı uygun gördüler. yok şaka şaka. ama havuza atladım geçen havuzda ki kız aşık oldu. trafik de kırmızı ışığı geçtim arkamdaki kız bastı geldi beni uyarmaya o akşam yemeğe çıktık yani böyle acayip bi hayatım var.
Çok şükür bugünde ayakta bsjdkg.
görsel
görsel
görsel
görsel
maşallah maşallah.
Herkes yakışıklı herkes foto atıyor bu ne lan. Yok mu şöyle "sözlük ortalama tip erkek fotoğrafları" başlığı. Çirkin erkekler ölsün mü dedirten başlık.

Neden bu kadar dışlanıyoruz be. Belki efendi erkek seven çıkar lan.
Şimdi aşık falan olursunuz, gerek yok böyle şeylere.
görsel
Biri tarkana benzeyen fotoğraflardır.
erik gibi çocuk valla. kız olsam gösterirdim. evlenmeden elletmezdim tabi.
görsel
arnavutt bu yaz çok karı kaldırırsın aslanım, hadi beline kuvvet.
görsel
küçük iyide büyüğü biraz şey.
mustafa ceceli?

amerika da değil misin sen?
(bkz: başkasının yerine utanmak)