mesaj ne la? mesaj diye bir şey mi varmış? kızlar mı varmış orada?

yuh amk. karikatüre başlık açmak bu olsa gerek. adam karikatür görmüş, hemen kılıfına uygun bir başlıkla bize karikatürü gösteriyor. yüz yıllık karikatür hem de.

he amk tüm erkekler ayı. kızlarla mesajlaşırken de boşalıyorlar. tammam.
ham duygulardır.

ben kendimi 10 kaplan gücünde hissederim mesela.
(bkz: sözlüğün içine nasıl sıçılır)
üşenmemiş görsel koymuş bir de. te allah'ım.
hastroloji vakası.

beş duyudan habersız olan duygulardır. yavandırlar ve kördürler. sağırdırlar ve dilsizdirler!!!
Kız olsun çamurdan olsun diğerek konuyu sekse getirmenin seksen yolunu arayan kişi.
(bkz: hiçbir şey)
belki tanımadığın insanla konuşmanın verdiği rahatlık olabilir.
Hiç denemedim, bilmiyorum.

http://imgim.com/7963incit2669442.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=X4ibbA_9FC0
bütün gün sözlükte bişiler yazarken acaba " piyuklaruni aldirmaya vakit bulaymidur ? "
sözlük kızlarıyla mesajlaşanların çoğu kızdır erkek değil.o konuda bi anlaşalım.
Orgazm ile nefret arasıdır, muhtemelen.
En azından hissedebiliyordur. Hissiz bi kızdan daha iyidir.
nothing.
Lan olum çok güzel bi şey lan.
bir bok hissetmez. çünkü sonunda bir cacık çıkmayacağını bilir. tabi mal değilse.
artık hiç bişey hissettirmiyor, önceden olsa ne bileyim mesajlaşırken heyecan filan olurdu şimdi yazsın yazmasın umrumda bile değil, yazarsa yazarım yazmazsa sikime takmam, helede yazdığıma peki diyen cevap veren olursa da onun ta.. neyse.
acaba harun abi mi? diye dusunulur.
birkaç tanesiyle mesajlaşan şahsımın hissettikleri şu şekildedir: ilki, etkilenmiş bir kadındır, konuşulur, edilir, arkadaş olunur. ikincisi takıntılı bir kezbandır*; kendini öyle pahalıdan satar ki, inanamam. Çok güzel sanırım, dibim düşer, ağzımın suyu akar. Kız yüzünü bi' döner ki ne dönsün?! Kurbağa bacağı yemiş sanki. Üçüncüsüyse melankolik bir ergendir; 17 yaşında mı neydi, kendini güzel bulmuyor, türlü makyajlar, şekiller bilmem neler... Yahu dur, güzelsin; yoooook! "Güzelsem niye ilgi göstermiyon?!" diye mesajı vardı, trajikti bayağı.

Bunlar da böyle anılarımdır.
görsel

budur.

şaka la şaka.
erkekten farkı yoktur.
muhabbeti iyiyse keyif alınır. muhabbeti boktansa ''uykum geldi'' deyip kaçılır.
sözlük olum burası, sevgili edinmek isteyen başka forumlarda dolaşsın.
sözlük kızı mı yoksa harun abisi mi düşüncesi olması muhtemeldir.
erik hissediyorum.
görsel
Aynen böyle.
Yazılanları okudukça utanıyorum. Her kadına bakışınız böyle mi gerçekten? Ben bir insanla konuşuyormuş gibi hissederim. Kadınlar bir insanın derdinden daha iyi anlıyor. Siz ise başka şeyler arama derdindesiniz. Yazıklar olsun bu zihniyettekilere!