bugün

sözlük kızlarıyla iki lafın belini kırmak için reelde görüşmektir. yüzyüze yapılır.

merhaba uludağ sözlük kızı, ben 3ekadarsay. eskişehirli varsa aranızda birazdan dışarı çıkıcam, insancıl kitapevinden kitap alacam adalardaki. ama hemen eve girmek istemiyorum adalarda bir kafede oturup çay içmek istiyorum ama asosyal olduğum için tek başıma oturmak absürt kaçıyor bana. lütfen herhangi bir organ mafyası ya da bir kötü adam değilim. ben sadece okulunu bitirmeye çalışan bir üniversite öğrencisiyim. hem ben... bu zamana kadar hiçbir kızla bir kafede oturup konuşmadım. lütfen varsa eskişehirde olan hemen pmden mesaj atıversin.

ilk defa bir entryi ciddi ve heyecanlı yazdım.
olmayacak duaya amin demektir.
büyük çaba ister.
iyice esra erol formatına dönen sözlükte zor ama bir ihtimal olacak eylem.

bu arada yarışmaya istanbul'dan katılıyorum.
(bkz: okuyom ben ya)
hep istenen lakin bir türlü gerçekleşemeyendir.
başa gelecek en talihsiz olaylardan. abi bak şimdi, burada bir sürü yazıp çiziyoruz. sözlükte yazan bir kızın çenesi durmaz. allah korusun sevgili filan olursunuz, hayatın boyunca senin o başını yer. tehlikeli iş yani. bi' de kendi zekalarını belli edenleri saymazsak çoğu akıllı. ben korkarım burdaki kızlardan aga. yılların çok zor geçebilir. sen gene bi' iyi düşün.
Bence normal bir eylem. Onlar da sizin gibi insan. + hiçbirini genellemeye vuramazsınız ki her insan farklı. insan kendi buluşmak istediği kişiyi seçebilir. Kimse silah dayamıyor kafanıza. iki taraf da görüşmek istemişse bu onların tercihi. Belki kızın amacı sadece tanışmak. Hemen niye sevgili olmaya yoruluyor ki bu?
blue balls yaşamanıza neden olur.

en iyisi sözlük kadınlarıyla buluşun.

belki boşalmanıza yardımcı olurlar.
Kiz kiza zaten yapiyorlar bu eylemi. Onlar sadece bizimle buluşmuyor. *
(bkz: Msn e gelsene)
onlar da kim kız mı varmış buralarda .
bu zamanda nasıl bir yokluktur ki sözlük kızlarına kalınan durumdur.
Hatırlıyorum bi kıza pm den mesaj atmistim kız mıydı acaba.
(bkz: böbreğiniz bu kadar değersiz olmamalı)
(bkz: bu kadar düştük mü)
Sözlük kızıylada değil kizlariyla o ne öz güven o.
Çok isterseniz güne gelin.
(bkz: Böbreğiniz bu kadar değersiz olmamalı)
Hadi bakalım 27 subat akşamı devcileyin bir sikandal bekliyoruz arkadaşlar toplu enerjiii.
Hayırlı olsun bilader sararsa bizi de çağır la.
(bkz: taksim faciası)
Olum bir sözlük kızı bana da aynı gün için randevu verdi...

Yoksa sazan.avi mi yapacaklar?
Peki hangi sözlük kızı? Niye bizi zan altında bırakıyorsun kardeşim, kimse bu samsunlu kübra nickini ver kurtul artık.
(bkz: ilk buluşmaya sarma tenceresi ile gelen kadın)
Unutulmaz hababam sınıfı repliğini akla getirmiştir. (bkz: saat 2 de taksim de).

https://youtu.be/5Khk_zw1eHU