bugün

Magara kadınlarının da yaptıgıdır. Arkadaşlar sözlükte kız olduğunuzu belli ederek, herkesin ilgisini kazanamazsınız. ilk kez karşı cinsten bir insan görmüyoruz. Sözlük erkekleri olarak bıktık, isyandayız.
görsel

Kendimi ortadaki adam gibi hissediyorum. Tek fark, ben magara kadınlarına anlatıyorum.
Açık oylayan herkese yürüyorum ama siklenmiyorum sözlük .
kadını sevgisizlik değil, ilgisizlik perişan eder, bu kadınlara sözlük kızları da dahildir.
Ilgi bekleyenler silik oluyor zaten.
Trolluk yapmadıkları sürece ilgi göreceklerdir.
bugün sanırım toplu regl partisi düzenleniyor arkadaşlar.
halka şeklinde oturmuş, ayakları açarak birleştirmiş, ortaya bir leğen koymuş bırakıyorlar kanı manı hep.

hayırlısı.
(bkz: Ee yani)
Milyon tane hayranı olan ünlülerin girdiği şekiller normal ama şurda hayat kavgası içinde boğuşan 3-5 kadının yaptıkları ilgi deliliği demek.

Tabi en iyisini siz bilirsiniz. Siz öyle diyorsanız öyledir. Çok biliyorsanız 50-60 yaşındaki annelerinizin elinden telefonu alın. Aman ilgi için foto falan koyarlar maazallah.
aboo kesin regl dönemi.
alakasız alakasız trip atmış.

tamam, geçecek.
güzel kadınsın, hepimiz seviyoruz seni üzülme.
ben kız olsam anasını ağlatırım sözlüğün de, erkeklerin de...
BiRiSi ŞUNA KADINLARIN REGL DÖNEMi DIŞINDA DA SiNiRLENiP kızabileceğini anlatsın.
Hadi tamam dediğiniz gibi olsun sözlükteki erkek tip ortalamasını bilmiyormuş gibi davranalım diğer türlü komik oluyor çünkü. kadın yazarlarla arada fingirdeşip ilgi aldığımız doğrudur ama erk*kler kendi kendine biraz kuruntu yapıyor gibi geldi.
revenge girl yok artık.
ilgisini karşılayacak birçok sözlük erkeği vardır. Onlar için eğlence kaynağıyiz.
sözlük kızları ile neden ilgileniyorsunuz diye kendinize soruyor musunuz? buraya mı düştü erkeklerin seks hayatı. düşüyor mu böyle peki?
şurada kimin hangi cinsiyete dahil olduğuyla bir tek ben ilgilenmiyorum sanırım.
Lan olm hiç mi kadın ruhundan anlamıyonuz. Beğenilmek bir kadının en önemli 2.içgüdüsüdür. 1.Anne olmaktır.

3.yanaklarının okşanması.
4.birinin saçlarını taramasını.

isterler.

Daha çok şey isterler çook...
tiamatı özlüyom.
ilgiyi sözlükten bekleyecek kadar düşen kadınlar varsa, psikiyatri masrafları benden.

Ben bu parayı boşuna kazanmıyorum, düşen hemcinslerimi yerden kaldırmak için kazanıyorum...

Aynen öyle.
Yılların sözlükçüsüyüm normalde kimseye prim vermem antimeriç bir kişiliğim ama bu sefer vicdanım el vermiyor dışardaki aptal ve ilgi kaşarı kızları görünce bizim sözlük kızları az da olsa ilgiyi hak ediyormuş diyorum artık.