bugün

Şimdi atardım da hepiniz aşık falan olursunuz uğraşamam. Ewed
görsel

Uyumadan önce atayım dedim sözlük.

Sonbaharı çok sevdiğimi hissettiğim zamanlardan ayol.

Aslına bakarsınız saçlarım uzun ama arkadan öyle gelişigüzel bağlamıştım ki evden çıkmadan önce belli olmuyor.

Ay neden söyledim ben bunu siz tatlı sözlük erkeklerine.
Mest eden fotoğraflardir.
iyi çıktığı için gözü kapalı fotoğrafı bile atmaktan çekinmemiş.
(img:#2053696)
görsel
görsel

Soldaki şanslı kız ben.

Soldaki yüzü gözükmeyen ve bir fotoğrafını daha attığım ise sevdiceğim.

edibüdü;

Pardon ben erkek olduğumu unuttum galiba.

Tek olayı saç uzatmak olan varoş iran Devşirmeleri kıskanmaz umarım.
Kızın sevgilisi sarumanmis. Umarim onunla evlenirsin. Sonra aklınız basına gelince düzgün erkeklere düşüp reddediliyorsunuz bir çelme de oradan hos olmuyor...
Şu koltuktaki değişik ben,

görsel

Bak valla ben.
görsel
(#43641613)

milletin üzerinde sigara söndürüp işkence yapıyorlar olm. herkes haline şükretsin..
görsel
güzel memeler kardeş güle güle kullan.
görsel
görsel
görsel
görsel

Sıra almayı unutmayın beyler ve bayanlar. Hehe
foto at nostalji yapma aq.
aynaya bakarak fotoğraf çektiğine göre seks yaparken izlenmek hoşuna gidiyor, ayni zamanda işaret parmağinla omzunu gostermen sert seks seviyorum mesaji oluyor ve zaten fotoyu yatak odasında çekmen ve giydigin hilal şeklindeki ay tişörtü de sabaha kadar sevissem doymam anlamına geliyor. başarılı bi foto olmuş. entryi ekler eklemez mesaj atacağım. hazırlıklı olunuz, götünün yan duruşuna kurban oldugmun zillisi seni evet.
görsel
Ya ben, hiçbir şeye değinmek istemiyorum da o işaret parmağının omza dokunması nedir babako?

Bu hangi level? Ne anlatıyorsunuz? Bakın bizden geçti. Anlamaya çalışıyorum. Olayınız nedir amk valla devreleri yaktırdınız ya.

Omzumu öperken fotoğraf attıracaksınız amk.
Beli mi kırık afedersin?
Bunu neden yapıyorsunuz ya hahahaha.
Ee hani göt amk?
sözlük kızları türk kezbanlarının yansımasıdır , oldukça çirkin olan bu kızlara brad pitt abimiz colin abimiz yürüse egolarından ödün vermezler ve siktir çekerler...
sonunda doğru düzgün bir fotoğraf attı amk.
Paylaştığı fotoğrafta sırt bölgesi o kadar dar ki mümkün değil o memelere buna ait olamaz.
En güzeli iktidarsizbikinidir.