bugün

Eğer gerçek ise, ilk defa insan gibi birisi paylaşmış fotoğrafını.
Hoş neden bu saatte böyle bir kız buraya fotoğrafını paylaşmayı istesin diye düşünerek, neden başka insanların fotoğraflarını bu şekilde kullanıyor insanlar diye de düşünüyorum.

Yasal suç olmadığını bilmemek haklı çıkarmıyor insanı. Ben bunun suç olduğunu bilmiyordum deyip işin içinden çıkılmıyor.

O yüzden böyle insanların haberi olmadan fotoğraflarını paylaşmak çok da etik ve doğru gelmiyor bana.
kadin oldugu bile anlasilamayacak fotograflardir cogu. madem boyle fotografini sozlukte paylasmak gibi bir niyetin var, bari kadin oldugunu belli eden surat, meme, bacak bi sey koy. pembe rahibe terasa bluzu giyilmis, yuzu smileyli fotograf koymak nedir ya.
haaa, bak işte bu güzel bi hatun.
Bu ne güzelliktir allam sen nelere kadirsin. Evet
görsel
Ulan ne karılar var be.
Not: kalktı bu arada.*
ulaşamıyorum o yüzden benim oyum mundardan yana.
saçlarına vurmuş sapsarı boya
kaşları nazire yapıyor iboya
silme entry'i bakalım doya doya
siir yazılır sendeki o libidoya.
bunun nesi güzel aq. kaşlara burna tipe bak. bedava verse alırsam şerefsizim.

cirkin fotograflardir.
Eğer siz yukarıda ki fotoğraftaki bayanın Sözlükte olabilme ihtimaline inandiysaniz bana laf düşmez .
görsel
(bkz: sonradan sarıysa ticaridir)
güzel ayaklara sahip olanlarınkiler ayak detayı da içerse pek hoş olur.
görsel
Dünya kız çocukları günümüz kutlu olsun!
Senin derdin ne gerçekten he gızım ikidir saçım boya falan...
iğrenç bir giyim zevkin var ama yine de dikkat et orayı yıkarlar.
saçlar boya. memintolar kendinden tombikto
görsel
Saçlar yok. Donum kendinden mavi.

görsel
Bu koyulan fotolardaki gibi kızlar varsa sözlükte, bunlardan bir yada bir kaçı gaza gelip biz kendi sözlüğümüzü açıyoruz dese sözlükte abaza kalmaz. Aslında sözlükte hemen hemen kimse kalmaz. Biz de başlarız buralar eskiden çayır idi çimen idi öğretisine.
250 eksi alan fotoğralar.

allahım sana geliyorum.
bol bol açık oylanan ve takip edilen fotoğraflardır. ben bir kısım arkadaşlarımı güzelliklerinden, bir kısmını fake fotoğraf için verilen emekten, bağzılarını ise mizahlarından ötürü kutluyorum. seviyorum sizleri be!
görsel
Gözler kendinden kahverengi:D
Gözüm yok saçım kendinden mavi.........
görsel

Evet kızlar, beklemedeyiz.
(bkz: bi bitmedin amk)