bugün

görsel
kardesle delirmeceler.
Belli bi yaşa geldiğim için bunlar heyecanlandırmıyor.ayağı yere basan olgun kadın kalp.
Paint terk ile gözlerimizi bozmaya hakkınız varmı kabul cirkinsiniz ama boyayarak dahada vahim hale getirmeyin bunu.
görsel
Daha yeni abdest aldim amk.

Bu zamani mi bekledin.
görsel
Bizim kızlarla müze gezerkene.
tövbe bismillah dediğim fotoğraflardır.

gerçi bazı kadınlardaki özgüvenide takdir etmek lazım. bu kadar çirkin olup buraya foto atmak kolay bir şey değil sonuçta. iyi hoş hiç bir kadında kendisine ben çirkinim demez hepsi bir piremses maşallah.
''Bişeye benzemiyorum ama dudağımı ısırayım da seksi olayım'' çabası içindeki yazarları gösteren fotoğraflardır.

Not: bir kişi beğenmemiş, kim acaba :-/
görsel
oh evet evet devam et bebeğim.
görsel
ne oluyor amk, hızlandırılmış ramazan defilesine dönmüş burası.

neyse sakinim, memem var benim, şukula beni içerikli resimler yerine azıcık karşı komşunun kocasını dikizliyeyim, göbeğine yandığım!
Allah razı olsun bu akşamda gozlerimiz bazlama kılıklı ablalar sayesinde kanadı çok şükür.
Akıllara durgunluk veren fotoğraflardır.

Hayır mesaj atsam tanışsak sohbet etsek ve görmek istesem güvenip fotoğraf atmaz, ama burda fotoğrafını paylaşıyor.

ilginçsiniz kadınlar.
Hani okulda vardiya mevsimler köşesi filan burasıda sözlük göz kanatma köşesi.
görsel
iremga burada gül gibi el fetişisti dururuken yapılacak şey mi şimdi?!

(bkz: nahcığa odaklan)
iremga çarpılmış fotoda görüldüğü üzere siz uslu olunn çocuklar bı bakmışsınız naha dönüsmussunuz.
görsel
görsel
Haydin kızlar bi memenizi çekip şuraya koyun, bak yarin işe gitcez, erken yaticaz, hadi
geçenlerde bana bir tanesi özelden mesaj atmıştı. bir süre muhabbet geçti tabi sonra da fotosunu gördük. genel olarak açmayın korkunçlu resimlerdir.
(bkz: o ha amk!)
görsel espri nitelikli direkt.
görsel