bugün

görsel
Canlanıp sarılacak gibi görünen ayak parmakları. Bi korkmadım değil.
beyinlerinden büyüktür.
görsel
en güzel yeri buysa....

görsel
Ellerini ve ayaklarını alıp gider misin. Evet.
Nereden girdim bu başlığa diyip isyan etmeme sebebiyet veren başlık. H"ayak"lıma edeyim...
net söylüyorum göt müsünüz lan.
havaların ısınmasıyla birlikte güzel ve bakımlı ayak görselleriyle hareketlenmesi beklenen sözlük fasilitesi.
ay çok tatlı ya. of acayip tatlı. kız olsam hemen kucağına atlardım ya. lütfen bi kız benim yerime arkadaşın kucağına atlasın çok tatlı. hayır gerçekten tatlı. çok hem de. çok ya.
Hala esaslı bir ayak göremediğimiz başlık.
lüzumsuz kullanımlarla heba olup giden ve asıl amacına bir türlü ulaşamayan bir sözlük fasilitesi.
görsel

Böyle bir bekleyiştir...
ihihih ne kızım niye at gibi kişniyorsunuz şu sözlükte ?
kalp atışlarım hızlandı.
babaannen bu yaptığını görse hoşlanmazdı güzel kardeşim.

belki şimdi sözlükte 2 3 abaza babaannenin ayaklarına hallenecek? bu hoş mu şimdi?
mide öz suyum ağzıma geldi bu nedir erk*k?
ne yazık ki abuk sabuk troll'lemelerle heba edilen bir sözlük fasilitesi.
Sen bir erkeksin. Bu milleti kandıramazsın biz kaçın kurasıyız bee...
fetişizm hadi neyse belli bi miktar sapıklık. hadi beğeni biçimi olsun ılımlı olayım.

ya kadınlara ne demeli. ayak fotolarını çok atan gördüm buraya. onlar nasıl bir zevk alıyor. onu hala çözemedim. ilgi budalalığından başka bir şey olmasa gerek.
Bazen ölmek istersin, ölemezsin!

Patilerim artık beni taşımaz oldular. Bir zamanlar neydim şimdi neyim. Düşündükçe daha kötü oluyorum.

Yürüyebilmeyi özledim. Nefes almayı.

görsel
görsel
ayak güzel de bacak erkek gibi durmuş. Yanılgı.
Paletsiz de çok hızlı yüzebilecek ayaklardır.
Yalniz deniz baya berrak gorunuyor, neresi diye merak ettim. Mesaj atip da burun havalandirmak istemiyorum. Bilen biri yazarsa super olur.