bugün

neden hiçbir şeyi düzgünce sevmiyorsunuz?

neden kıymet bilmiyor, her şeyi yakıp yıkıyorsunuz?

neden duygularınızı belli etmiyorsunuz? duygularını açıkça ifade edebilen erkeklere top,ibne,karı kılıklı gözüyle bakmıyoruz daha çok etkileniyoruz üstelik.

neden sizin cinsel organınız vücudunuzun dışında ve belli olduğu için bizden daha üstün ve her şeye hakkınız varmış gibi davranıyorsunuz?

hem bir ananın evladı olup hem kadınlara karşı nasıl ve neden bu kadar kötüsünüz? çoğu kadının şuan böyle olmasının sebebi sizsiniz.
Lady kk'ya cevap: erkeklerin tarif ettiğin şekilde olmasının sebebi kızlardır ladyciğim.
erkekler kadınları bu hale getirdiği için ektiklerini biçiyorlar. ayrıca bütün kadınlar sizi bu hale getirecek karakterde kadınlar olmadığı halde erkeklerin hepsi en azından özünde gerçekten kötüsünüz.

bunu kesinlikle feminist ayağına bütün erkekler ölsööön tavrıyla söylemiyorum. belki doğanın ve doğamız gereği böyleyiz. belki evrimsel süreçte aldığımız bir darbenin sonucu. belki kendimizi böyle etiketledik belki de sadece böyleyiz. dünyada sevgi varsa kadınlar yüzünden şefkat merhamet vicdan varsa kadınlar yüzünden düzen varsa kadınlar yüzünden. ha evet erkekler kesinlikle daha mantıklı yaratıklar. evet biz daha duygusalız. ama mantığınız duygularımızla oynayabileceğiniz anlamına gelmiyor.

şey yapın mesela. biz bir şeye çok üzüldüğümüz zaman bize mantıklı şeyler söyleyerek sakinleştirin teselli edin. bi kadın size sizi sevdiğini söylerken ya da hislerini anlatırken bu da amma dırdır yaptı yea demeyin bi dinleyin ne diyo bu kadın acaba. biz arada sırada da olsa emin olun sizi anlamaya çalışıyoruz. sizden nefret etmiyoruz asla sizi çok seviyoruz. hatta kendimizden çok seviyoruz. doğamız sevmek üzerine işlenmiş. ama sizde bu yok. siz doğanız gereği sahip olduğunuz bazı avantajları hoyratça kullanıp vurabiliyosunuz. size karşı gelemiyoruz gücümüz yetmiyor diye elimizi kolumuzu bağlayıp tecavüz edebiliyorsunuz. hatta sonrasında anlatmayalım kimseye diye vahşice öldürebiliyorsunuz. biz sizi çok severken sizin etrafınızda dönerken siz bizi boşlukta bırakıp başka bi gezegene uydu olabiliyorsunuz.

aslında kadınlar çok şey istemiyor beyler. kadınlar değil karmaşık olan sizsiniz. bşz sadece sevilmek istiyoruz. öpün istiyoruz saçlarımızı okşayın istiyoruz değer verin istiyoruz. sevince böyle yapılır çünkü.

kadınlar parana bakar olayı falan hep yalan ve bahane. biz sevince sizinle taş bile yeriz sevmeyince dünyaları serseniz umurumuzda olmaz.

edit: arkadaşlar ağladım amınakoyim gelin sarılalım.
Futboldan neden bu kadar zevk alıyorsunuz?
(bkz: hayırlı işler)
Tek sorum var. Lan mutlu musunuz?
Tecavüz almış başını gidiyor kedi, köpek, kadın, çocuk vb. demeden. El kadar bebeler, bizim emek verip büyüttüğümüz bebeler sizin güç savaşlarınızda, mayını kurşunu can verip yitiyor. En ala adam olanın namusu, karısının bacak arasında kısılmış geziyor. Kaldı ki namus; söz demek, onur demek, vb. bir çok şey demek. Mutlu musunuz? Kadınlar; kadın olmak bu değil. geliştiğin bu dünyada; beynini doldururken bir yandan ruhunu bedenini doyurmak aslında. Bi çare bakıyorum dünyaya sadece üzüntü.
Ankaralı Turgut - Nah Çıktı (2002)
https://www.youtube.com/watch?v=HJC4ew2yAuQ
Bir kadınla evlenmeye karar verdiniz lakin o kadının eski sevgilisi beraber seks yaparken çektiği videoyu intikam amaçlı olarak internete koyuyor ve kadını zor duruma düşürüyor. Siz yine de o kadınla evlenir miydiniz?
o olduğundan eminmiyiz hocam.

(bkz: pi sayısını kaç alalım hocam)
sözlük erkeklerinden sözlük erkeklerine sorular.
ben bir kadın ile evlenmeye karar vermişsem, beni ne ya da kim nasıl engelleyebilir?(#40321181) hiç olur mu öyle şey? bir elemanın yaptığı şerefsizlik yüzünden insan mutluluğundan vazgeçer mi?

gerçek bir erkek asla böyle düşünmez. her şeyden önce kız mağdurdur. onun yanında olmalı, onu desteklemeli.
Sözlükte her erkeğe beş erkek düşüyor imiş doğru mu değil mi?
Yağ dokusu olan memeden neden bu kadar çok etkileniyorsunuz şapsikler?
Devrim köyden mi başlar kentten mi?
Kentten başlar köylerden Bi zikim olmaz.
neden sözlükteki bütün kızlara aynı muameleyi çekiyorsunuz?
Kentten başlar. Deniz gezmişleri şikayet eden ve yakalatan köylülerdir. Sadece bu olaydan bile anlaşılabilir köylülerin ne kadar devletten korktuğu ve yalakalık yaptığı. Burdan tüm köylülere köylüleri niçin öldürmeliyiz Adlı şiiri armağan ediyorum.
Evet ya anlatsana biraz neden ben?
Sen kimsin amk.
Uzan yavrum geliyorum'a cevap.
Yağ dokusu olsun yumuşak şeyleri severiz ee yumuşak şeyler dağılmazlar eee ve dağılmayan şeyleri sikmeyi severiz.
Anlayınca hayatınıza normal devam edin.
Beni sevmeyen çokmuş, doğru mu beyler ? Neden peki ?.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Traveler ben sevmiyorum seni açıkça belirteyim bak.
Fazla göz önünde fazla meme arkasındasın.
Sende bunu anlayacak kapasite yok ondan bu halin.
Bana mesaj atarak soramayacaklarını hatırlattığım ve önermediğim sorulardır.

Edit: sorabiliyorlarmış kusura bakmayın yanlış alarm.
evlilik size neyi ifade ediyor? dışarıdan kapana kısılmış kedi gibi görünüyorsunuz?!?
Yine sazan avı başlamış. Hayırlı olsun.