bugün

(bkz: ben de mi he ben de mi)
(bkz: ahlak mı ahlak ne arar la sözlükte)

sen çok yanlış gelmişsin abıla dedirtir. bacım özünde iyi insanlarız biz bakma burda bel altı vurduğumuza, çok zekiyiz başka türlü gülemiyoruz.
ezik taklitçi sözlük kızı beyanıdır. ulan biraz omurgalı olun özgün olunda özenti olup başlık çalmayın tabi yemez illa çalacaksın. hadi orda mal beyanıdır.
kendi adıma değilim, benim ahlakımı yargılayacak sistemi de kişiyi de sikerim bu kadar net konuşuyorum.

tanım: bazıları için doğru olan iddiadır.
Evet gayet ahlaksiziz bence.
lan ahlaklı olup napıcam amk sözlükte, nikah şahidi mi yazdırcan ben,, kefil mi göstericen. ev mi taşıtıcan. hayır napıcam ahkalklı adamı. yani ahlaksız da değilim de sonuçta sözlükte her insanın yaptığı gibi seviyeyi düşürmek boynumuzun borcu.

ben sadece özel mesajlarda ahlaklıyım, güzel memeli ve götlü sözlük yazarlarından mesaj bekliyorum. öptüm bye *
maaalesef had safhada olan endiselendiren durum.

sexist ve redneck olmak uzere ikiye ayiriyoruz biz bunlari, sexist dedigimiz kadin dusmani cinsiyetci puslar surekli sunu yapan kiz ahlaksiz namussuzdur gibi basliklar acmadan keyif aliyorlar heralde, tabi kendi analari bacilari yok heralde veya asiri derece buram buram ahlak fiskirdiklari icin kadinlara bu kadar kin besliyor cibiliyetsiz haysiyetsizler tabi kendilerini doguran ve buyuten anayi es gecerler. redneck kisim ise bildigimiz taksim magandalarindan farksiz surekkli birkac etli butlu foto icin kendilerini paralarla he nede olsa hayatinda hic guzel kiz gormemis cinsel acligin afrikasini yasiyor garibim.
eli sikinde asosyal tiplerden ar edep saygı beklemeniz zaten en büyük saçmalık.
sozlugun her gunku halini ozetleyen durum.
bu tek hucreli amipler bu kafa ile nasil yasayabiliyor, nasil nefes aliyor hayret.
nerde keko, abazan, apaci tip varsa burada toplanmis sanki.
sözlük erkeklerinin bilinçaltının döküldüğü yerler buralar olduğu için gayet normaldir. Bu bağlamda aslında bütün erkekler ahlaksızdır ama yeri ve zamanına göre.
Ahlaklı olmalarına ahlaklıdırlar da,

bazen umutları haddinden fazla.

-Oğlum o kız sana vermez.
Sizden sözlükte çokta ahlaklı olmanızı bekleyen yok, samimice troll yapıyoruz falan tamam da. Troll yapacağım derken hem kendini hem sözlüğün kalitesini düşürenler var. Bu yüzden de ahlaksız bi izlenim oluyor, yapmayın.
Ahlaksızsiniz.
beni tanımayanların beyanı.
Götünü başını açıp caps atan sözlük kızının şahsında genelleme yaparak, tüm kadın yazarlar kevaşedir demek kadar saçma bir iddiadır.

Ayrıca, umut fakirin ekmeğidir.
Entrylerinde küfür etmemek için yeni deyimler yaratan bana büyük bir hakaret olan söz dizimi.
Sallayın ya kim çok ahlaklı ki ?
Bu başlığı açanında çok ahlaklı olduğunu düşünmüyorum. Kendimin de çok ahlaklı olduğunu düşünmüyorum.
ahlak bölgesel bir kavram olup bizim ahlak kavramına girenler abd veya avrupadaki için farklı anlamlara gelirken doğu kültüründe daha ağır anlamlar taşımaktadır. Bölgesel kavram olarak ele almak daha doğru olur. Ahlak eğitim ve kültür ile doğru orantılıdır. Bu yüzden bize göre daha mufazakar bir kavramdır.
Sözlük kızları o kadar ahlaklıki tebrik etmek lazım.
(bkz: mal beyanı)
olmadı, genelleme buraya bile uymadı.
bazıları cidden iyi aile terbiyesi almış. sayıları giderek artar inşallah.

ama bir de böyle dindar olup ahlak timsali gibi ortada gezen ergenler var.
allah'tan neyin doğru neyin yanlış olduğunu biliyoruz da böyle çıkışların altında neler olduğunu anlayabiliyoruz.
Yüzde 90ı için doğru olan önerme . Fakat bunun sözlüğün sıkıntısı değil çağımızın sıkıntısı olduğu kanaatindeyim .
güncel Önemli Başlıklar