bugün

güzel bir işkence yöntemidir.

önce ağda sonra recm. zaten recm edilmek için yalvaracaklar...
en kısa zamanda yapılması gerekir. evrimlerine de yardımcı olmuş ve sevap kazanmış olacağız.
sözlük erkeklerinin tamamını kıllı sanan bayan yazarın isteğidir. hepsine tek tek bakıp kıllı olduklarını görmüş ve ağda ihtiyacı duymuş. sadist, mazoşist kadınlar ya.
(bkz: empati)

cınım binim hadi ağdacıya.
Silikon da taktiralim tam olsundur.
bir işkence türüdür.
Gayet yerinde bir harekettir. Pis killarindan midem bulaniyor. Ä°yy igrenc.
benim killarim belli olmuyor diyecek erkekler cikacaktir. hepinize tum vucut tiras yapip kolanya dokerim seklinde cevap verilebilir.
iyi bir işkence yöntemi olmasına rağmen çoğu erkek benim gibi kabul etmeyecektir.
kadın kıllı,erkeğe ağda yapılıyor.adalet nerde?
taf'ı (bkz: türkiye ağdacılar federasyonu) sevindirecek durumdur. e onlara da hak vermek ekmek parası ne de olsa.
küçük yaşta kuaföre çırak olarak verildiği izlenimi oluşturmuş yazardır.

ağda yaptıktan sonra recmetmek istemesini hala çözemedim. başka bir ihtimal kuaförde çok hoş olmayan şeyler yaşamış olabilir, çözemedim. kuaförle ilgili bir halt var ama ondan eminiz.

neyse iyi yazsın, çizsin, koştursun, coştursun.
bir kezban hayalidir.
bana yapılsa çokta fena olmaz hani. hoş epilasyonada gidiyorum ama yinede etki etmiyor arkadaş. ey sözlük sırtıma bir el at da yazın denize rahatlıkla giriyim.
fazla kıllı olmayanların derdi değildir. ama faydalı başlık olmuş suratımda çıkan tüyleri kesmeyi unutmuştum hatırladım.
eline almaya meraklı yazar beyanatıdır. *
vaciptir.

hak ediyorlar.

recmden sonra en etkili erkek işkence yöntemim.
bir amme hizmetidir. yanaklarıma sir ağda yaptırmm gerekiyor. çok makbule geçer.
mümkünse pudralı olsun ilk deneyimim olacak.
pek fazla etkilenmeyeceğim durum. zira merkür gibi bir vücudum var.
akla bu videoyu getiren istektir.
https://www.youtube.com/watch?v=MbS_JKO3PmM
yapmayın vicdansızlar. yapmayın.