bugün

ben dahil bütün sözlük erkeklerini bi odaya sokup sabahtan akşama eşek sudan gelinceye kadar döveceksin, niye dövdüğünü de söylemeyeceksin. dayak yerken düşünüp dursunlar lan ben niye dayak yiyorum diye.
(img:#2031576)
çirkin, asosyal, yamuk sikli ve abazalarmış. yazılanların özeti bu. zahmet edip tek tek okumayın yani.
Kız olduğumu düşünen erkeklerdir. Entrylerimde kız olduğumu düşündürtecek bir yazı yok. Hakikaten beyinsiz bunlar.
içlerindeki ataerkil nüveyi görmek o kadar iğrenç ki mide bulandırıyorlar. geneli cahil ve abaza.
Hay aq yaaa
Ulan durduk yere hem cahil hem abaza olduk
Çalışıyoruz şurda namusumuzla.
evet cahil ve abazayım aq kezosu. evet. teşekkürler.
iyi de olsa kötü de olsa herkesi her şeyi kıskanan, bok atmak için yaratılmış libido katili ezikler ordusu.
Çoğul kullanma lütfen
Günah vallahi yanacaksın.
Sözlükte erkek yok ki.
Edebimizle çalışıyoruz şurda ne erkekliğimiz kalmış ne libido katilliğimiz
Ayıp ayıp.
görsel
Çelikhan tütünü içerler
Ben şu an onu yapıyorum.
Boş patates çuvalı benden daha yakışıklı, evet.
aslında iyiler lan. saf temiz çocuklar.
saf temiz kısmımı kaybedeli seneler oldu be *
hala sözlük kızlarıyla seks hayalleri kuracak kadar saf olanları varsa yakın bir tarihte bir harun abinin alnının ortasına büllüğü vurmasıyla ıslak rüyalarından uyanacaktır.
önlerinde bir et parçası var diye kendini bir bok sanan insanlar erkek olmuşsunuz ama adam olamamışsınız.
--spoiler--
içlerinde hala sözlük kızlarıyla seks fantezisi kurup bunu umut eden zavallı hayalperestler var.
yazık.
--spoiler--

ohoo az daha çocuğum oluyodu bunun dediğine bak. gözlerini aç biraz yavrucum. ufuklara doğru bak.

edit: şapka kullanmayı sevmem.
Sözlük kızlarına bir arşın fazlalardır.
Ya sen hakaretler yagdiriyosun dm den sehtiri yiyince de sizlik irkikliri kifirbz...

Ne sığırlar var yahu.
bir tane orospu cocugu var anasını sikicem bir gün.
biz laz uşağıyız birader adamın amına koyarız. kafasına sıkarız kafasına
Sözlük kezolarına 26351728 gömlek büyük gelirler.
Kendileri bi boka benzemez gelir sözlük kızlarına laf ederler.